Hayatın amacı hayat agacım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İrocan

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Küçüklüğümde bazı varlıkları gorebılıyordum.büyüyünce sadece hisseder oldum ama ibadetlerimı artırınca korkutucu bir hal almakta. Ne zaman namaz kılmaya baslasam uyumaya korkuyorum,çünkü inanılmaz rahatsız ediliyorum.rüyamda canımı acıtıyorlar. Hangi duayı okusam okuyum fark etmiyor Genelde de namazı bırakmakla süreç sonlaniyordu. Rüyalarımda da niyet edip yatınca ve çok istekli yatarsam başkası hakkında yada gelecek hakkında bazı şeylerden haberdar olabiliyordum 1 senedir denemıyorum bir keresinde kader nehri diye birşey gördüm melekler başında bu olsun bu olmasın diye olayları belırlıyorlardı ben kapı aralığından onları dinliyordum sonra beni fark ettiler ve ben uyandım ve duyduklarım kendi hayatımla ilgiliydi ve gerçekleşti bir başka çok etkilendiğim rüya ise Allahtan hayatın amacına yönelik bir görüntü istemiştim ve kocaman bir ağaç ağacın gövdesinden insanlar çıplak olarak içine giriyorlardı.deken hamile kaldım hamileyken bu rüyalar arttı artık yarın ne olacaksa rüyamda görmeye başladım bebeğe de sirayet eder diye namaza tekrar başladım ve bebeğimi kaybettim .sonra bi hoca bulduk ve bir muska hazırladı bana ondan sonra iyi oldum. Şimdi iyiyim bir Bebeğim var çok şükür ama ıbadet de etmiyorum. Benim sıkıntım şu kendim bir arayış içerisindeyim sizce kendım neyle uğraşmam gerektiğini bulmaya çalışıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz? Maddi sıkıntım yok herşey yolunda ama kendimi bu hayata ait hissetmiyorum sanki yapmam gereken bazı şeyler var ama ben bilmiyorum gibi

Mindblowing

Kayıtlı Üye
Bi hedef belirleyin kendinize insanlara yardim edio hayir duasi alin

Zelader

Kayıtlı Üye
Sorgula kişi hazır olduğunda öğretmeni onu bulur

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendini bu hayata ait hissetmeme durumları genelde çakralarda ki dengesizlikten meydana geliyor.Gördüğünüz rüya hayat amacınızın ne olduğunu size söylüyor bence ama rüya yorumu ciddi bir iştir ciddi bir yorumcudan bu rüyanızın analizini almalısınız.
Namaz kılarken yaşadığınız durum ise imtihan gereği olabilir diye düşünüyorum.

İrocan

Kayıtlı Üye
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim @yare-i yarim @Zelader @Mindblowing

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...