Telekinezi için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DreamTheater

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba!
Telekineziye başlamak istiyorum fakat nereden başlayacağıma dair pek bir fikrim yok. Daha önceden de forumda birkaç konuya bakmış ve denemeler yapmış olsam da bir sonuç alamadım, mutlaka bir yerlerde hata yapmış olmalıyım. Sizce nereden başlamalıyım?
Ve bir şey daha soracağım, yanıtlarsanız sevinirim. Telekinezi, astral seyahat, duru görü, şifacılık vb. hangisine yatkınlığım olduğunu nasıl anlayabilirim? Şimdiden herkese teşekkürler.
İyi akşamlar.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Nasıl yatkın olduğunuzu kendinizi bu konularda test ederek anlayabilirsiniz.
Bir kase suyun içine yağlı iğne bırakıp, suyun üzerinde hareket ettirmeyi denemek. Telekinezi yapmak için çok güzel bir uygulama, ek olarak konsantrasyon ve imajinasyon çalışmaları da yapmalısınız.
Umarım başarılı olursunuz

IDonT

Kayıtlı Üye
Öncelikle hangisine yatkınlığınız olduğunu kendiniz deneyerek anlamalısınız. Aslında yatkınlık diye birşey yoktur, bütün sınırlar bizim bilinçaltımız ve beynimizdedir. Şifaya yatkınlığınız olsa bile telekineziyi şifa uygulamalarından daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Leth-ryn'in de dediği gibi sudaki iğneyi döndürerek başlayabilirsiniz. Telekinezi yapmak için imajinasyon gerekmiyor. Daha doğrusu bana gerekmiyor. Ben zihnimi boşaltıp nefesimi kontrol ettiğimde istediğim şey hareket ediyor. Ateş , psiwheel veya iğne fark etmez. Ilk önce kendi sınırlarını aşmalısın.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sitede defalarca sorulmuş bir sorudur.İzlenecek adımlar gerek konu olarak gerekse konu altı cevap olarak bol bol paylaşılmıştır.Araştırınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...