Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Evde gezen varlık

Paylaş

Rep Puanı : 63
    Ettiği Teşekkür
    72
    20 mesaja 31 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Question Evde gezen varlık

Arkadaşlar aklımı kurcalayan bir durum var. Sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum.

Yaklaşık 1,5-2 haftadır evde gezen bir siluet görüyorum. Siyahlar içinde uzun boylu birisi, duruşu kadına benziyor. Ben bir yöne doğru bakarken yandan geçiyor. Bir keresinde annem seslendi ben mutfaktaydım, ona cevap verirken o kadını koltukta otururken gördüm; bana bakıyordu. (Bizim mutfak ve oturma odası birleşik) Gözlerimi ona diktiğim anda anında kayboluyor. Aklımın oyunu dedim, uykusuzluk dedim, stres, halisünasyon v.s. Bir de bizimkilere anlatsam dalga konusu olurum. Tabi canım sen erdin falan derler gülerler.
    Bugün annem beni çağırdı. Sana söylemek istediğim bir şey var ama dalga geçme dedi. Anlattı sonra. Bir kaç gündür evde başka insanlar görüyormuş. Kadınlar, erkekler... Bana bakıyorlar hatta bir tanesi göz kırptı dedi. Çok net bir şekilde görüyormuş. Resmini bile çizerim o derece dedi. Annem anlattıktan sonra ben de gördüklerimi söyledim. Onu dinledikten sonra gördüğümün halüsinasyon olmadığını düşünmeye başladım.

Gördüğümüz şeyler nedir? Enerjisel bir zarar vermeleri söz konusu olabilir mi? Son zamanlar hiç bir şeyden zevk almamaya başladım. Bazen uyuyamıyorum bazen çok zor uyanıyorum. Her gün kabus görüyorum. Elim kolum kalkmıyor. Deyim yerindeyse ölü toprağı serpilmiş gibi.

Değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Bilen birileri beni bilgilendirirse çok sevineceğim...

...

Rep Puanı : 11653
    Ettiği Teşekkür
    1.506
    971 mesaja 2.803 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    98

Son zamanlarda evinizde ve ailenizde degisiklikler oldumu?

Ruhumu eritip de kalipda dondurmuslar
    Onu Istanbul diye topraga kondurmuslar..

3. La-edri Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (11.11.2016)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4715
    Ettiği Teşekkür
    4.742
    1.215 mesaja 2.321 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Burda bunun gibi pek çok konu açılır zaman zaman fakat bunun gibi inandırıcı olanlar nadir okuyunca bile hissettirdikleri tamamen gerçek şimdi önemli olan bunların sebebini bulmak bence siteden chillout veya origanuma yada urumla yuleden birine kesin mesaj atmalısınız.

5. Selenit Üyemize teşekkür edenler:
    Eleman (03.12.2016)

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    6
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı phenomenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aklımı kurcalayan bir durum var. Sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum.

Yaklaşık 1,5-2 haftadır evde gezen bir siluet görüyorum. Siyahlar içinde uzun boylu birisi, duruşu kadına benziyor. Ben bir yöne doğru bakarken yandan geçiyor. Bir keresinde annem seslendi ben mutfaktaydım, ona cevap verirken o kadını koltukta otururken gördüm; bana bakıyordu. (Bizim mutfak ve oturma odası birleşik) Gözlerimi ona diktiğim anda anında kayboluyor. Aklımın oyunu dedim, uykusuzluk dedim, stres, halisünasyon v.s. Bir de bizimkilere anlatsam dalga konusu olurum. Tabi canım sen erdin falan derler gülerler.
    Bugün annem beni çağırdı. Sana söylemek istediğim bir şey var ama dalga geçme dedi. Anlattı sonra. Bir kaç gündür evde başka insanlar görüyormuş. Kadınlar, erkekler... Bana bakıyorlar hatta bir tanesi göz kırptı dedi. Çok net bir şekilde görüyormuş. Resmini bile çizerim o derece dedi. Annem anlattıktan sonra ben de gördüklerimi söyledim. Onu dinledikten sonra gördüğümün halüsinasyon olmadığını düşünmeye başladım.

Gördüğümüz şeyler nedir? Enerjisel bir zarar vermeleri söz konusu olabilir mi? Son zamanlar hiç bir şeyden zevk almamaya başladım. Bazen uyuyamıyorum bazen çok zor uyanıyorum. Her gün kabus görüyorum. Elim kolum kalkmıyor. Deyim yerindeyse ölü toprağı serpilmiş gibi.

Değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Bilen birileri beni bilgilendirirse çok sevineceğim...
    Bak ya büyüden kaynaklı ya da o evde bir şeyler var mutlaka ikisinden birisi bunların dışın öyle cin min şeytan ifrit peri meri insana insanlara istisnai imtiyazli durumlar dışında aleni aleni gözükmezler isteselerde gözükemezler böyle bir yetkileri yok sen derhal bakım yaptır o zaman vehbi'nin kerrakesi çıkar ortaya.

Rep Puanı : 63
    Ettiği Teşekkür
    72
    20 mesaja 31 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Ne gibi değişiklikler La-edri? Evimizde 2 gün önce küçük bir tadilat yaptırdık o sayılmaz herhalde. 15 yıldır aynı evde oturuyoruz.
    Ailede değişiklikler var evet, mesela babam patlamaya hazır bomba gibi. Çok küçük şeyler için ses yükseliyor örneğin; çay kaşığının çıkardığı ses bile evde fırtınalar koparıyor. Evde çok ciddi tartışmalar yaşanıyor. Ben bile şaşırıyorum artık bu kadarına.

...

Yer
    atom altı
    Rep Puanı : 17160
    Ettiği Teşekkür
    1.949
    2.109 mesaja 6.768 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    146

Derhal kontrol sağlanmalı. Profesyonel destek almalısınız.

9. 2 kişi Chillout üyemize teşekkür etti:
    ahya (16.11.2016),yare-i yarim (16.11.2016)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

bi hocay a danışın derim, işiniz zor gibi görünüyor

Rep Puanı : 841
    Ettiği Teşekkür
    175
    247 mesaja 386 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

Bu kadar net gördüğübüz bir varlıktan korkmadınızmı ? eskiden ölmüş bir yakınız olabilirmi ?

Rep Puanı : 11653
    Ettiği Teşekkür
    1.506
    971 mesaja 2.803 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    98

Alıntı phenomenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne gibi değişiklikler La-edri? Evimizde 2 gün önce küçük bir tadilat yaptırdık o sayılmaz herhalde. 15 yıldır aynı evde oturuyoruz.
    Ailede değişiklikler var evet, mesela babam patlamaya hazır bomba gibi. Çok küçük şeyler için ses yükseliyor örneğin; çay kaşığının çıkardığı ses bile evde fırtınalar koparıyor. Evde çok ciddi tartışmalar yaşanıyor. Ben bile şaşırıyorum artık bu kadarına.
    2 hafta öncesinde bir sorun yoktu öyle degilmi? O halde evinizde yada aile bireylerinin son zamnlarda degisik bir takim durumlara maruz kaldilarmi onu merak ettim. Yada evinize kimler geldi gitti misafir vs.. Babanizin durumu hep böyle degilmisse bu bile süpheli bir durum, bahsettginiz olaylar insanlarin sinirlerini etkiler cünki.

Ruhumu eritip de kalipda dondurmuslar
    Onu Istanbul diye topraga kondurmuslar..

Rep Puanı : 5866
    Ettiği Teşekkür
    1.061
    1.219 mesaja 2.787 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    58

Bence acil olarak bir uzman desteği almalısınız.Hemde hiç vakit kaybetmeden.

14. yare-i yarim Üyemize teşekkür edenler:
    Eleman (03.12.2016)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)