Sarımsak uygulaması hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isa

Banlı Kullanıcı
Slm ben sarmisakbüyüsü yaptim gece saat 1.5 sularinda yaptim 3 gün oldu ama hala bi belirti yok sizce etkisi ne kadar zamanda belli olur

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
enerjine bağlı titreşimine bağlı olarak belli olur.

konu adını anlaşılabilir şekilde değiştirmen rica

cem53

Banlı Kullanıcı
peki bu tıtresımı nasıl saglayacaz

peril

Kayıtlı Üye
gerci sarımsak ask büyüsünün altında nedenini belirtmiştim sana ama genelde bende sordugum soru olunca direk verilen cevaplara bakıyorum sende buraya ilk bakarsın diye tahmin ederek buradada söylüyorum nedeni zamanı olabilir büyünün zamanı gece 1.5 degil sabah güneşi dogmadan 10-15 dk önce yapılmaya baslamalıdır

hakan 54

Kayıtlı Üye
Slm ben sarmisakbüyüsü yaptim gece saat 1.5 sularinda yaptim 3 gün oldu ama hala bi belirti yok sizce etkisi ne kadar zamanda belli olur
degerli kardeşim sarımsak buyusu etkilidir kagıda çizerek yaptın sanırım ama o işlemle bir takım varlıklarıda davet etdin peki onları görevlendirip dagıtdınmı eger göndermediysen sonuç alamazsın saygılarımla

isa

Banlı Kullanıcı
cvp için sagol kardeş bişi daha soracam peki nasil dagıtırım onları bi öerin varmı

isa

Banlı Kullanıcı
Sarmisak büyüsü etkisini ne kadar zamanda belli eder va etkisi ne kadar sürer acil cevap lütfen ve denedim tutmassa ne yapmaliyim

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Size arkadaşlar gerekli doneleri verecektir mutlaka.
Ama ben aşağıdaki güzel satırları burada yazmak istedim.

".....
herşeyin zamanı ve gökler altında
her işin vakti var:
sancılanmanın ve aklını ve gönlünü yırtıp ifadeye gelmenin
zamanı var;
kendi kendinle ödeşmenin ve içindeki aç zembereğe yenik
düşmenin zamanı var;
mutlak sevdanın
ve mutlak terkedilişin zamanı var;
zamansız gül açmanın ve zamansız solmanın amansız bir
zamanı var;
korkmayı öğrenmenin bir, korkmaktan korkmamayı
öğrenmemenin bir başka zamanı var;
zamanı var
durmanın ve sürmenin,
dumanın ve sönmenin,
dışımdaki güzelliğin, içimdeki güzelliğin zamanı var;
zamanı var yükselişin ve düşüşün, sunmanın ve sunak taşına yatmanın, erişmenin ve erişirken yitirmenin, arayışın ve dengede durmanın, ağır ağır dolmanın ve birden boşalmanın, yitirmenin ve yeniden yitirmenin, mayanın ve çözülmenin, buzun ve erimenin, kelimelerin ve seslerin, kıpıların ve şiddetin, ayrışırken derişmenin ve derişirken ayrışmanın, ödün ve taşkının, kibirin ve düşkünlüğün, saatın ve sonsuzluğun, içimdeki benin ve içimdeki ötekinin,

ötekilerin zamanı var ey vaiz!
....."

alıntıdır.
Syg.

PUNKY

Kayıtlı Üye
İsa arkadaşım bu konuyu 2 kere açmanın mantığı nedir?Zaten cevap verilmiş... Bu forumda selam,acil vs gibi konular görmek istemiyorum hacetiniz neyse açıklayıcı bir başlık verip tek bir konu açın lütfen...

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
degerli kardeşim sarımsak buyusu etkilidir kagıda çizerek yaptın sanırım ama o işlemle bir takım varlıklarıda davet etdin peki onları görevlendirip dagıtdınmı eger göndermediysen sonuç alamazsın saygılarımla

her zaman aklımızda olması gereken önemli bir açıklama:
her ne yaparsak yapalım hiçbir zaman davet edilen varlıklara inisiyatifi vermiyoruz. yani o varlıkların bizim için ne iş yapmalarını istiyorsak onlara iş emirlerini bizim vermemiz şart. Ne istiyorsak onu açıkça belirtmeliyiz. muallakta kalacak, net olmayan geniş konular yerine görevin ne olduğunu açık ve net tanımlamak önemli. Örneğin; beni koru, sevdiklerimi şu kadar süre ile ya da olay şu şekilde sonuçlanana kadar koru vb. gibi. (aklıma ilk gelen bunlar oldu). Onlar bizim ricamızı yapmak için çağrıldıkları için bizimle ne kadar süre ile kalmaları gerektiği konusu bile belirtilebilir. Yani büyü ya da başka bir çalışmada çalışmanın başında çalışma süresine bile sınır konulabilinir. Bu evrensel işleyiş için ve kendimizi gereksiz yere uzun süreli bağlamamız için de önemlidir.
Genellikle sorulan büyüler aşk meşk işleri ile ilgili okuyoruz bu nedenle kendimizi uzun süreli bağlamalardan kurtarmak da gerekli. Ne bileyim diğer dolunaya kadar bu büyü işlesin diyebiliriz. Bu bizi gereksiz uzun süreli bağdan kurtarmış olur. Diyelim çalışmanız tutmadı. Diğer dolunayda hala bu konuya istekliyseniz tekrar çalışma yaparsınız.
şunu akılda tutmak da fayda var:
"Kaderin kendi iradesi olduğunu bil. Ve bilinmez geleceği düşünerek endişelenme".
Paylaşmak istedim.
Syg.

selenim

Banlı Kullanıcı
isa arkadaşım önemli olan bu buyuyu yapmuş olman değil herzaman söylediğim gibi büyüyü enerji potansiyeli olan ve bunu kontrol edebilen yapmalıdır...eğer yaptığın büyüde hırs intikam gibi çırpınışlar varsa bunlarda etki eder...yani işin özü kalpten isteyebilme yeteneğidir...kalpten isterken için titrer gözlerinde aşkının hayali bürünür...kalp atışını duyarsınnn hissedersin...işte o anda yoğunlaşa bilmektir...sevgiler

selenim

Banlı Kullanıcı
Kaderin kendi iradesi olduğunu bil. Ve bilinmez geleceği düşünerek endişelenme gizlimabetperisi sunu biraz açarmısın ....
nedir bu?

selenim

Banlı Kullanıcı
yani kaderin bir iradesi var var ve bunu yonlendirebilirsin korkarak kaçma üzerine yürü diyosun öylemii?

tekmelekazra

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar 1 saattir sitedeyim ama birşey soracam yardim ederseniz sevinirm bu sarmisak büyüsü arabcami yaziliyr

tekmelekazra

Banlı Kullanıcı
gördügüm kadarıyla herkesin sorunu cözülüyor benim sorunumuda cözecek kimse varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...