Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Varlıkların etkısınde mıyım?

Paylaş

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Standart Varlıkların etkısınde mıyım?

Merhaba arkadaşlar,
    Benim sorunum şöyle ilk once suankı durumumu ozet gecmek ıstıyorum detaylı olarak asagıda anlatıcam ;
    Suankı durumum sabahları uyanır uyanmaz ıkındıye kadar depresif haldeyım hıcbırseydrn eskısı kadar zevk almıyorum hayat bos gelıyor ıkındı cıvarından sonra hersey normale dönüyor antı depresan kullanıyorum 4gunrur sabahları harıc namaza basladım ınsallah sabahada baslıcam.
    sımdı oncekı hayatımdsn soz etmek ısterım ;
    Oncelıkle bizim ailemize cok buyu yapılmış hatta şuan amcam buyu etkısınde abdullah amcam buyu nedenıyle hayatını kaybetmıs bır anımız var babannemler bırsuru hacı hocaya gitmiş bırsey yok demısler sonra bır seyh yada allahın dostu kadın bulmuşlar buyu var deyıp yerını soylemıs ahıra ınmısler kadının dedıgı yere bakmıslar buyu cıkmıs amcam duzelmıs sonra bjr muddet sonra yıne kotulesmıs sonrada vefat etmıs.neyse belkı buyu sıçramıştır diye bunu yazdım babamda buyu yapılmıs dıyo annem neyse ben çocukken cok dındar bırıydım takı lıseye kadar lısede dınden cıktım peygamber efendimize bıle sovdum alkol aldım hırsızlık (cıddı anlamda) yaptım cınsel sapkınlıklar içersinr gırdım sonra 2012 olaylaru maya takvımı fılan korkudan gerı döndüm cok sukur.unıversıteye baslayınca hafıf depresyon halıne girdim sonlarına dogru gece uyurken ya ölürsem korkusu basladı.sehır dısında okuyorum unıyı bu ara da. Ikıncı seneye baslarken canakkaledkı ılk gunumde panık atak gecırdım sonra baya depresyona gırdım sonra baya dını arastırma yaptım yalnızdım o sıralar tek kısılık odada yurtta kalıyordum.tovbr edip allahtan arkafas ıstedım cok ıstedım. Bırgun odama bırı geldı mac var gel dedi kabul ettım sonra moralımde ıyılesme oldu antıdepresan (ilaç ismi olduğu için silinmiştir) dıye marka kullanıyordum.1ay sonunda bıttı bıtımıne yakın yıne baslafı 3gun ıcmedım kotu oldum sımdı yenı bısı kullanıuırum 15mg ama sabahları cok kotu aksamları ıyıyım 4gundur namazımı kılıyorum burda doğaüstü olaylar okuyunca sankı ınancımı tazelıyorum goz perdemjn kalkması ıcın allaha dua ediyorum namazlardan sonra benım durumum nedır bana yardımcı olurmusunuz çıldıracağım yoksa

Konu yule tarafından (03.01.2017 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

2. xabdullah42 Üyemize teşekkür edenler:
    Derek LAHEY (18.11.2016)

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    87
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Büyü sıçrayabiliyo mu ki (emin değilim tabi belki olabiliyodur)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 7779
    Ettiği Teşekkür
    3.490
    2.000 mesaja 3.814 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    65

Bu okuduklarım bana durumunuzun psikolojik olduğunu düşündürdü.

PUEDO HACER CUALQUIER COSA PORQUE DIOS CONMİGO!

Yer
    Araf
    Rep Puanı : 2776
    Ettiği Teşekkür
    1.143
    627 mesaja 1.355 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Büyü ile pek bir alaka göremedim. Psikolojik bir durum olduğu çok açık. Hayatınizla ilgili bazı kararlar vermeniz gerekiyor, ciddi kararlar. Neden yaşadığınızı bilmekle başlayabilirsiniz. Hedeflere ihtiyacınız var sonra.
    İnsan psikolojisinde bazı temel taşlar oturmadığı zaman böyle sıkıntılar yaşanabiliyor. Dua ederek başlayın hayatınızda düzenlemeler yapmaya. Herşeyin de sizin omuzlarınızda olmadığını bilin, kadere, ilahi kararlara inancınız tam olsun. Çünkü herşey istediğiniz gibi gitmeyecek, belli daha iyi bir yola sevk edileceksiniz.
    Hayattan zevk almanın, anı yaşamanın en kestirme yolu tevekküldur. Ve gördüğüm kadarıyla çoğu insanın düştüğü yanılgıya kapılıyorsunuz, alınan kararlar ve yaşanılan hayatta yalnız olduğunuz. Değilsiniz. Bunu unutmayın, bunu bilmek insana kuvvet verir.

6. pembe pelerin Üyemize teşekkür edenler:
    jokerstyle (13.11.2016)

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

pembe pelerin teşekkür ederim yorumun geçici olduğunu bıldıgım halde huzur verdi psikolojik olabılırmı bılmıyorum ama lisede isyan etmesem ve düzenlı kız arkadasım olsa belkı duzelır ama ben kız arkadas yapmayı bıle istemıyorum bu yenı Citoles 10mg diye iacı 5gundur kullanıyorum iştahım kapandı sabahları ikindiye kadar kalbım hızlı atıyor bişeyden korkuyorum ama ne bılmıyorum Uruma ulaşabılırsem dırekt gıdıcem cunku bı hocaya gıtmış annem kursun dokturmuş fotoğrafıma bende su perisi varmış birde ben dışarda bir yere işemişim cinler sonra orda yer kavgası yapmışlar, kadın hoca oyle demiş bizden 100tlmi ne aldı sonra muska falan verdi yastıgımın altına koydum fayda etmedı su içinde bi dua beklettık hergun ıctım sonra muskayı kaybettık bıyere kayboldu bende takmadım.banada şeyh allah dostu bırı lazım sanırım BURASI COK ONEMLI: herkes kendıne bır amac edın dıyor ama ben amacıma ulasınca nolcak dıye soruyorum kendıme hevesım kacıor hep. bılmıyorum delırmek uzereyım aklıma ıntıhar dusuncelerı gelıyor pazartesı doktora gıdıcem bu hap bana cok kotu geldı dıcem bakalım ne olacak

Yer
    Araf
    Rep Puanı : 2776
    Ettiği Teşekkür
    1.143
    627 mesaja 1.355 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Amacınıza ulaşınca başka amaç belirleyeceksiniz? Bu bu kadar zor değil ki insanlar dünyada hiçbir şeyi tam yerine oturtamazlar, sürekli birşeyler eksik kalır. Siz de yaptıkça dolacak ama asla tamamlanmayacağını bildiğiniz bir hedef seçin. En azından sadece sizin elinizden olmaz, çorbada tuzunuz olsun bütünün bir parçası olun.
    Antidepresanı da tavsiye etmem, size en azından etmiyorum.

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

peki ne yapmalıyım benım bu sene son senem (2yıllık okuyorum) seneye nolucak diyemi endişe ediyorum, geçmiş günahlarımdan dolayı Allah bana mesajmı yolluyor bana dön diye, yoksa arkadas aile sevgili ilişkilerim yüzündenmı bu haldeyım, cok meraklı bırıyımdır beynımde okadar cok gereksiz bilgi varki çokta hayal gücü yüksek biriyim bana birşeyi birkere soylerler okulda hocalarım oyle der sınıf arkadaslarım hıcbısey anlamadım derken ben derse gec geldıgım halde hemen anlıyorum herşeyi ondanmı oluyor daha sebebını bılmeden bu hissin neye karşı savaş açıcağımıda bılmıyorum ki o yuzden bir şeyhle Allah dostuyla konusmam lazım dıye dusunuyorum forumda cok okudum gordugu anda sorununu soylemıs muska cın mektubu fılan yazmış duzelmısler banada oyle bırı lazım 1ay sonra ıstanbula donucem somestır tatılı nedenıyle varmı oyle bıldıgınız bırısı savaşmam için önce düşmanımı tanımam lazım daha dusmanımı tanımıyorumkı ben neden kotu hıssettıgımı bılmıyorum tam olarak bu nedenlerden bırısı ama hangısı bılmıyorum (bence)

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Yardım edıcek yokmu dun ıkındıden sonra gayet ıyı ve mutluydum sımdı sabah oldu yine kotuyum biraz

Rep Puanı : 101
    Ettiği Teşekkür
    193
    40 mesaja 50 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Halen ölüm korkusun yasiyormusun?
    Gercek olan korkun nedir?
    Gözündeki perdenin acilmasini neden istiyorsun?
    Aldigin antidepresyan sana yardim ettigini düsünüyormusun?
    Bu dünyada halen yanliz oldugunu düsünüyormusun?
    Görmedigin birseye inanirmisin?
    Yaratanla arandaki bag nasil?
    Öncelikle güvendigin ve icindeki sıkıntıları acilen acabilcegini bir kisiye ihtiyacin var! Sorularina alabilcegin cevabdan daha cok konusabilecegin bir kisiye ihtiyacin var.

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

1)evet ama azaldı bu korkum
    2)hıc bır fıkrım yok dedıgım gıbı dusmanımı tanımıyorum
    3)olmeden once allaha ulasmak ıstıyorum
    4)antıdepresanlar azda olsa fayda edıyor
    5)evet yalnızım ama gun gectıkce kayboluyor bu hıs
    6)ınanabılırım ne olduguna baglı
    7)çocukken ıyıydı lıse yıllarında agnostık ateısttım işlemedıgım gunah kalmadı sonra yıne dondum tovbe ettım ınsallah kabul edilmiştir suan ıbadetlerımı yapıyorum sabah namazına kalkamıyorum nedense

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)