Alıntı xabdullah42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pembe pelerin teşekkür ederim yorumun geçici olduğunu bıldıgım halde huzur verdi psikolojik olabılırmı bılmıyorum ama lisede isyan etmesem ve düzenlı kız arkadasım olsa belkı duzelır ama ben kız arkadas yapmayı bıle istemıyorum bu yenı Citoles 10mg diye iacı 5gundur kullanıyorum iştahım kapandı sabahları ikindiye kadar kalbım hızlı atıyor bişeyden korkuyorum ama ne bılmıyorum Uruma ulaşabılırsem dırekt gıdıcem cunku bı hocaya gıtmış annem kursun dokturmuş fotoğrafıma bende su perisi varmış birde ben dışarda bir yere işemişim cinler sonra orda yer kavgası yapmışlar, kadın hoca oyle demiş bizden 100tlmi ne aldı sonra muska falan verdi yastıgımın altına koydum fayda etmedı su içinde bi dua beklettık hergun ıctım sonra muskayı kaybettık bıyere kayboldu bende takmadım.banada şeyh allah dostu bırı lazım sanırım BURASI COK ONEMLI: herkes kendıne bır amac edın dıyor ama ben amacıma ulasınca nolcak dıye soruyorum kendıme hevesım kacıor hep. bılmıyorum delırmek uzereyım aklıma ıntıhar dusuncelerı gelıyor pazartesı doktora gıdıcem bu hap bana cok kotu geldı dıcem bakalım ne olacak
adını verdiğiniz ilacı bir dönem bende kullandım, endişe, iştahsızlık, kararsızlık, seyrek te olsa intihar düşüncesi kullandığınız ilacın yan etkisi bilginiz olsun. Keşke hiç kullanmasanız ama antidepresanlar hayatın bir parçası maalesef, bu tür ilaçları kullanıyorken yalnız kalmamaya sosyal olmaya ve bol bol ibadet etmeye çalışın. Keşke İzmir e muayeneye gitme ihtimaliniz olsa size bir tavsiyem olurdu aslında.