Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Bitti derken yeniden rahatsızlık duymaya başladım

Paylaş

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    6
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Standart Bitti derken yeniden rahatsızlık duymaya başladım

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır yazmıyordum çünkü iyileşmiştim. Aylardır hiç sorun yaşamıyordum, kabus bile görmüyordum 7 ay olmuş sanırım eski konumdan baktım. Ta ki son haftaya kadar 😞 İlk başta kızım başladı bebekliğğnden beri hiç korkmayan tek bile yatan kızım bir gece ağlamaya başladı, anne burda böcekler var sinekler var çok korkuyorum diye ağladı, tirriyorfu korkudan, ışığı açtım bak kızım yok birşey dedim sarıldım ama uyumadı ben uyuduğum an tekrar ağladı siz uyuyunca herşey canlanıyor, nolur gözünüzü kapatmayın diye. Her gece aynı sorunu yaşafık böcekler örğmceklrr vs. Artık bizimle uyuyor bende bir sorun yoktu 3 gün öncesine kadar . İlk olarak gözümğ açtığımda kızımın ağzına yılan gibi birşet girdiğğni gördüm cok korktum kalktık ışığı açtık, ertesi gün tavana doğru bişey örümcek ağı gibi birşey gördğm yukarı tırmandı, hatırlarsanız eskiden olan korkum da aynen böyle başlamıştı. Dün gece yine uyandım yine tavandan örümcekler sarkıyordu, sanki yeniden başladı yavas yavas başlayıp ilerlemesinden korkuyorum. Soran olursa dua edip uyuyorum evim tam camiyle bitişik salonumdan minaresine elimi uzatsam tutarım okadar yakın.tam huzur bulfum derken bu olanlar nedir? Fobilerim bile bitmişti hala karanlıktan vs eskisi gibi korkmuyorum ama uyanfığımda olanlar cok ürkütüyor. En son 2 ay önce teyzemle tartıştım görüşmüyordum zaten ama arama artk dedim sana eşinle mutluluklar tabi mutlu olabilirsen dedi 😳 Daha önce de anneme eve dönsün diye büyü yaptırdığını anlatmıştı görüştüpümğz zamanlarda acaba diyorum böyle birşey yapılmış olabilirmi tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

Hiç

Yer
    atom altı
    Rep Puanı : 17258
    Ettiği Teşekkür
    1.948
    2.114 mesaja 6.817 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    148

Daha önceyi bilmiyorum ancak bunlara bakarak bir kontrol iyi olur. Buna ek olarak evladınızın ensesine elinizi koyarak uyumadan evvel Ya Rakip c.c. 10 kere zikretmeniz faydalı olacaktır bir nebze. Size de eşiniz yapsın. Ayetel kürsi, Nas ve Felak ayrıca okunması fayda verir.

Büyü gibi durumlarda rahatlık sağlayan basit bir tarif:

1x “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed. Kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”
    1x “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed. Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.''
    7x Fatiha Süresi / 7x Nas / 7x Kafirun / 7x Ayetel Kursi / 7xİhlas / 7x Felak

Adetlerince veya içinizden geldiğince, bir şişe suya yazdıklarımı okuyup üfleyin. Aile fertlerine 3 er yudum bu sudan içirin. Bu su artacaktır. Artan suyu banyo yaparken yine bu suyu içenlerin banyo suyuna ilave edin.

Tarif ve terkip çoktur ve bununla birlikte kontrol yapılıp bir şey var mı yok mu, varsa daha farklı ne yapılmalı bakmak lazım. Bir derdin bir çözümü de vardır, Allah her şeyi hayırlara bağlar. Şer de hayır da ondandır, bunu bilerek dua etmek daha uygun bir yaklaşım olur.

3. 8 kişi Chillout üyemize teşekkür etti:
    acid (10.11.2016),Astrid (10.11.2016),ilya (10.11.2016),jokerstyle (13.11.2016),pembe pelerin (10.11.2016),Selenit (10.11.2016),Yakinas (10.11.2016),zena (11.11.2016)

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    6
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Teşekkür ederim chilliot, dediklerinizi yapacağım. Daha önce uruma bakım yaptırmışrım sorun yoktu ama şuan varmı bilemiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)