Müslüman Cinler tarafından uyarlmışım

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Yaptıklarımı demiycem ama yaşadıklarım devamlı geliyorlar rüya iletişimi

Gece bi anda sokakta uyandım etraf sisli puslu 5-6 tane birileri var yüzleri görünmüyor siyah gibi giyinmişler bana bakıyolar arapca birşeyler sayıkladılar bi sürü ama anlamadım dedim resmen yaşıyorum kendimi kontrol edebiliyorum bana sert bi şekilde neden böyle yapıyorsun dediler sonra tam yüzünü gösterirken dokundu resmen elektrik çarpmış gibi yataktan beni çektiler o an uyandığımda odamda biri duruyormuş gibi bi oluşum oldu bende saat 3.12 civarıydı yatmadan önce sanki odada biri varmış gibi bi his vardı biri izliyormuş gibi gel gelelim ertesi gün birşey olmadı cok güzel uyudum bu gece gene aynı saat civarlarında farklı bi evde uyandım cıkış kapısı yok duvarlarda sim siyah karanlık hamile kadın ve bi erkek vardı 2 sine işkence yapılıyordu yapanı tam göremiyordum oda siyah gibi birşeydi etraf karanlık cok az bi ortam ışığı vardı bana gene arapca birşeyler söyledi cok sinirli bi şekilde bağırıyordu beni itti gene elektrik çarpmış gibi uyandım.

diyeceksinizki nerden biliyorsun biri var görüştüğüm iletişimi var baktığında müslüman cinlerin uyarıya geldiğini söyledi namaz dua vs uğraşmam gerekiyormuş yapmadığım sürece rahat bırakmıyacaklar galiba ama ben dua ezberleyip okuyamıyorum ne yapıcağım ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Böyle varlıklar aileden miras kalabiliyor bazen.Ailenize dönüp baktığınızda böyle bir şey yok ise, bana bu biraz saçma geliyor.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Böyle varlıklar aileden miras kalabiliyor bazen.Ailenize dönüp baktığınızda böyle bir şey yok ise, bana bu biraz saçma geliyor.

Valla yaptıklarımdan dolayı cok normal haketiğimide düşünüyorum en sonunda aldım başıma belayı bi keresinde dayak bile yedim:S

Elysium077

Kayıtlı Üye
Merhaba , anlatımın içersinde bir detay dikkatimi çekti .
müslüman cinlerin uyarıya geldiğini söyledi namaz dua vs uğraşmam gerekiyormuş yapmadığım sürece rahat bırakmıyacaklar

Eğerki bir cin size uyarmak amaçlı geliyor ise sizden bariz net bir şekilde namaz kılmanızı dua etmenizi istemez. İstisnai olaraktan geçmişinizde namazınıza bağlı duanızı hep eder zikrinizi eksik etmeyen biri olsaydınız size bizzat namazına duana devam et tabiri ile uyarı verirdi.

böyle bir yaşantınızın olmadığını izah ettiniz, yani namaz ve dua etmek gibi zorakiliğiniz yok. Peki burada anlatılmak istenen şey nedir?..
Kendi geçmiş yaşantınıza odaklanın süre gelen bildiğiniz varsaydığınız yaptığınız hataları ele alın ve yapmaya devam ettiğiniz hatayı ele alın.

1.günün gecesinde gördüğünüz rüya yı O günün gündüz ve akşam vaktine yorumlayın ( Ye yaptımda böyle bir şey oldu )
Rüyanın devam ettiğini belirtmişsiniz. 2.gün ( dünkü yaptığınız her ne ise eğerki bugünde aynısını yapmaya devam ettiyseniz) tekrardan rüyanıza bir uyarı vermek için geri dönmüş olabilirler.

ama unutmayınız-ki Biz hep Allahın hakkı 3'tür deriz fakat 3.uyarıyı almak istemezsiniz kendimce :)

"Umarım Yanlış bir izahta bulunmamışımdır"

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Merhaba , anlatımın içersinde bir detay dikkatimi çekti .

Eğerki bir cin size uyarmak amaçlı geliyor ise sizden bariz net bir şekilde namaz kılmanızı dua etmenizi istemez. İstisnai olaraktan geçmişinizde namazınıza bağlı duanızı hep eder zikrinizi eksik etmeyen biri olsaydınız size bizzat namazına duana devam et tabiri ile uyarı verirdi.

böyle bir yaşantınızın olmadığını izah ettiniz, yani namaz ve dua etmek gibi zorakiliğiniz yok. Peki burada anlatılmak istenen şey nedir?..
Kendi geçmiş yaşantınıza odaklanın süre gelen bildiğiniz varsaydığınız yaptığınız hataları ele alın ve yapmaya devam ettiğiniz hatayı ele alın.

1.günün gecesinde gördüğünüz rüya yı O günün gündüz ve akşam vaktine yorumlayın ( Ye yaptımda böyle bir şey oldu )
Rüyanın devam ettiğini belirtmişsiniz. 2.gün ( dünkü yaptığınız her ne ise eğerki bugünde aynısını yapmaya devam ettiyseniz) tekrardan rüyanıza bir uyarı vermek için geri dönmüş olabilirler.

ama unutmayınız-ki Biz hep Allahın hakkı 3'tür deriz fakat 3.uyarıyı almak istemezsiniz kendimce :)

"Umarım Yanlış bir izahta bulunmamışımdır"

Rahat bırakmıycakları heralde dedim dua veya namaz mı kılmam lazım gelmemesi için hiç aksi birşey demedim ama her gelişlerinde biraz daha sinirli olmaya başladılar bugun gelmezler umarım.

Elysium077

Kayıtlı Üye
Hem onlara hem de yaradana
Rahat bırakmıycakları heralde dedim dua veya namaz mı kılmam lazım gelmemesi için hiç aksi birşey demedim ama her gelişlerinde biraz daha sinirli olmaya başladılar bugun gelmezler umarım.

Korkunuz Yaradandan mı ötürü yoksa cinlerden ötürümü , burada-ki ince çizgi çok önemlidir. Ortada bir yanlış var bunu belirtmişsiniz peki bu yanlışı ortadan kaldırmak için öncelikli olarak tan Direk Allah'a Af dilemeniz gerekmektedir.

Ama benim İnanışım Müslümanlık değil ben sadece cinlerden kurtulmak istiyorum diyor iseniz , durum farklılaşmaktadır. Başka yolları denemelisiniz.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Korkunuz Yaradandan mı ötürü yoksa cinlerden ötürümü , burada-ki ince çizgi çok önemlidir. Ortada bir yanlış var bunu belirtmişsiniz peki bu yanlışı ortadan kaldırmak için öncelikli olarak tan Direk Allah'a Af dilemeniz gerekmektedir.

Ama benim İnanışım Müslümanlık değil ben sadece cinlerden kurtulmak istiyorum diyor iseniz , durum farklılaşmaktadır. Başka yolları denemelisiniz.

Bana bulaşmamaları yeterlidir korkuyorum doğal olarak fiziksel olarak gücümün yetmiyeceği birşey sonuçta

Elysium077

Kayıtlı Üye
Anlıyorum sizi fakat benim demek istediğim şey şundan ibaretti ; Ya Allah yolundan devam ederkten bu korkuyu ve acıyı dindirebilirsiniz , Yahut tam tersi olaraktan kendinizi İslamdan uzaklaştıraraktan buna son verebilirsiniz.

Gönlünüzde Dini açıdan bir vicdan azabı söz konusu , Zihnen ve bedenen ise çektiğiniz korkular ve acılar gayet ortada bunu kendiniz belirtmişsiniz.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Elektirik carpmasinda bahsetmisin bu olayi uzun zaman önce bende iki kere net bir sekilde yasamisdim, hatta 3. kere fakat 3. yasadigim uyanikken oldu fakat ilk ikisi uyku halindeyken yasamisdim
1. Bir sehir gösteriliyor, insanlar cok kalabalik ve gökdelenler arasinda yogun bir kalabalik icinde insanlar sicak bir günde yürürken gökde bir cisim hizli bir sekilde, sanki bir meteor veya bir ates topu, o sehire carpmak üzere ve gökde dört haneli bir sayi görünüyor.Birden uyanmisdim ve bütün vücudum elektirik altindaydi.
2. Alt katdan bizim yatak odasina cikan döngülü bir merdiven var ordan siyah sapkali bir adam cikiyor fakat surat görünmüyor siyahlara bürünmüs ve benim agzim yüzüm birden yamulmus ve bütün vücudum elektirik akimina kapilmis bir sekilde uyandigimi ve eüzü besmele cekmeye calisdigim fakat yasadigim durumdan dolayi cok zorlandigimi hatirliyorum.

Bu durumdan dolayi size tavsiyem güvendiginiz bir kisiye acilen bakim yaptirmaniz ve yasantiniz ve cevrenizi bir gözden gezdirmenizi tavsiye etmem olacak

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Elektirik carpmasinda bahsetmisin bu olayi uzun zaman önce bende iki kere net bir sekilde yasamisdim, hatta 3. kere fakat 3. yasadigim uyanikken oldu fakat ilk ikisi uyku halindeyken yasamisdim
1. Bir sehir gösteriliyor, insanlar cok kalabalik ve gökdelenler arasinda yogun bir kalabalik icinde insanlar sicak bir günde yürürken gökde bir cisim hizli bir sekilde, sanki bir meteor veya bir ates topu, o sehire carpmak üzere ve gökde dört haneli bir sayi görünüyor.Birden uyanmisdim ve bütün vücudum elektirik altindaydi.
2. Alt katdan bizim yatak odasina cikan döngülü bir merdiven var ordan siyah sapkali bir adam cikiyor fakat surat görünmüyor siyahlara bürünmüs ve benim agzim yüzüm birden yamulmus ve bütün vücudum elektirik akimina kapilmis bir sekilde uyandigimi ve eüzü besmele cekmeye calisdigim fakat yasadigim durumdan dolayi cok zorlandigimi hatirliyorum.

Bu durumdan dolayi size tavsiyem güvendiginiz bir kisiye acilen bakim yaptirmaniz ve yasantiniz ve cevrenizi bir gözden gezdirmenizi tavsiye etmem olacak

Şuan iyiyim tekrar bi gelme durumu olmadı var bi görüştüğüm ona baktırdım gelmişler yaptıklarından dolayı uyarmışlar dedi bi dua vs birşeyler söyledi onları mutlaka yap diye.