Böyle bir güç var olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wallydevrim

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet ailesi, bir çoğunuza göre çocuksu veya saçma gelebilir fakat, speedster(hızlı koşucu) yani kaynak olarak https://en.wikipedia.org/wiki/Speed_Force burdan hız türlerine bakabilirsiniz ( kaynak vermek yasak mı bilmiyorum öyle ise kusura bakmayın) küçüklüğümden beri hep hızlı koşmak istemiştim bi nevi zamanı yavaşlatmakta,bilirsiniz ne kadar hızlı olursanız o kadar zaman yavaşlar.bu aralar ise sanki başka bir yaşamda (şuan yaşanıyorda olabilir / bitmiş bir zamanda olabilir) speedster'dım yani istemsizce bunu hissediyorum fakat yani ne kadar meditasyon yapsamda olmuyor,sizce böyle bir güç evrende varmıdır? bir ara okuduğum kızıl dereli kabile hikayesinde mevcuttu.yardımlarınız için teşekkür ederim.

Mithra

Kayıtlı Üye
Sanırım The Flash izliyorsunuz ve flashpoint alternatif evrendeki güçlerle ilgili olmalı.Bir üye gece gördükleri kişilerden bahsetmişti hızlı koşanlar veya süper olanlarla ilgili yeminli olduğu için tam aktarmadı.Konuyu bulamadım bulduğum zaman link atarım.Burası dünya bence herşey mümkün sadece zincirlerimizi kırmamız gerek.Esenlikle kalın.

Darkon

Kayıtlı Üye
Biraz nick'ten Wally West, biraz speedster, biraz da "kızıl derili"den kızıl kısmını alsak nur topu bir Barry Allen'ımız yani Flash'ımız oluyor. Böyle konulara hastayım...;). Ayrıca Tesla-Yuri şu "süper olanlarla ilgili yemini olan" kişi nasıl oluyormuş merak ettim. Adama, koşarken bir an durup yemin mi ettirmişler kimseye söyleme diye;).

Mithra

Kayıtlı Üye
Bildiğiniz yeminden değil bazı sırlar vardır evren size hediye eder yada etmez.

Küçücüğüm

Banlı Kullanıcı
İş
Sürünmece (Öğrenciyim anam öğrenci :D )
bu tür konular alaya alındığı, basit veya imkansız görüldüğü zaman cidden sinirleniyorum.Derdiniz nedir?

fako

Kayıtlı Üye
Bu işler şakaya gelmez. Evet hayal ettiğiniz o insanlar var. Ve bazı sırlar paylaşılmamalı. Bende dahil bir çok insan biliyor ama paylaşamıyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba Gizli Mabet ailesi, bir çoğunuza göre çocuksu veya saçma gelebilir fakat, speedster(hızlı koşucu) yani kaynak olarak https://en.wikipedia.org/wiki/Speed_Force burdan hız türlerine bakabilirsiniz ( kaynak vermek yasak mı bilmiyorum öyle ise kusura bakmayın) küçüklüğümden beri hep hızlı koşmak istemiştim bi nevi zamanı yavaşlatmakta,bilirsiniz ne kadar hızlı olursanız o kadar zaman yavaşlar.bu aralar ise sanki başka bir yaşamda (şuan yaşanıyorda olabilir / bitmiş bir zamanda olabilir) speedster'dım yani istemsizce bunu hissediyorum fakat yani ne kadar meditasyon yapsamda olmuyor,sizce böyle bir güç evrende varmıdır? bir ara okuduğum kızıl dereli kabile hikayesinde mevcuttu.yardımlarınız için teşekkür ederim.
Levitasyon konusunu da araştırın. Bu konuyla bağlantılıdır.

wallydevrim

Kayıtlı Üye
Ben olayı anlamadığım için...Biraz daha anlaşılır örneklerle,link vermeden açıklarmısınız rica etsem?

Hız ile ilgili, bu hesabıma sebepsizce giremiyorum herhalde banlandı veya ona benzer bir sorun var burdan yazıyorum, yani insanüstü hızlı olabilirmiyiz veya kendi zamanımızı yavaşlatmaya benzer bir güç.
Size mantıklı geliyor mu?

Bunun gibi onca şey varken neden olmasın?

Sanırım The Flash izliyorsunuz ve flashpoint alternatif evrendeki güçlerle ilgili olmalı.Bir üye gece gördükleri kişilerden bahsetmişti hızlı koşanlar veya süper olanlarla ilgili yeminli olduğu için tam aktarmadı.Konuyu bulamadım bulduğum zaman link atarım.Burası dünya bence herşey mümkün sadece zincirlerimizi kırmamız gerek.Esenlikle kalın.

The Flash dizisini izlemiyorum sadece, Speedster'larla ilgili herşeyi biliyorum.Flash hakkında her çizgiroman ve diziyide izledim yani speedforce ve speedsterlar hakkında yeterince biliyorum.Bu yüzden bir umutla bu forumdan yardımda bulunmak istedim, dediğiniz gibi bu dünyada herşey mümkün zincirleri kırarsak herşeyi başarabiliriz yorumunuz için teşekkürler.

Biraz nick'ten Wally West, biraz speedster, biraz da "kızıl derili"den kızıl kısmını alsak nur topu bir Barry Allen'ımız yani Flash'ımız oluyor. Böyle konulara hastayım...;). Ayrıca Tesla-Yuri şu "süper olanlarla ilgili yemini olan" kişi nasıl oluyormuş merak ettim. Adama, koşarken bir an durup yemin mi ettirmişler kimseye söyleme diye;).

Üstteki alıntıdada cevap verdiğim gibi sadece küçük bir bilgi öğrenip buraya " ah nasıl hemen speedster olabilirim demiyorum,bu arada kızıl derili değil dereli olucak düzeltmenizi öneririm onun haricinde lütfen konu hakkında ufak bir bilgi sahibi olmadan sırf yorum atmak için konuşmayın, onca şeylere inanıp buna inanmıyorsanız o sizin sorununuz, evren şanslı iseni merak ettiğiniz cevapları verir ama bunlarında bir karşılığı olmak zorunda, siz kendi beyninizde kısıtlama veya kendi inandığınız ile yaşamak istiyorsunuz.

Onun haricinde yorum atan herkese teşekkür ederim.

Levitasyon konusunu da araştırın. Bu konuyla bağlantılıdır.

Flood olucak fakat dalga geçmeyip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim araştıracağım.

Bu işler şakaya gelmez. Evet hayal ettiğiniz o insanlar var. Ve bazı sırlar paylaşılmamalı. Bende dahil bir çok insan biliyor ama paylaşamıyor.

2.flood için özür dilerim, mesaj düzenleme kısmını bulamadığım için böyle yapıyorum, sizden ricam bu bildiklerinizle ilgili birkaç bilgi paylaşabilirmisiniz bu bana cidden çok lazım, sizide sıkıntıya sokmucak şekilde.

huaa

Kayıtlı Üye
Bence bu evrende her şey mümkün.

Constantin3

Kayıtlı Üye
O insanlar gelsinler bana zarar versinler. Böyle bir sırra sahip olupta yok efendim biliyorum ama söylemem tripleri bana kendini olduğundan farklı ve mistik gösterme çabasından öte gelmiyor. Özel mesajla bana bu tip özel insanları açıklayın ben sizin yerinize kendimi feda edip herkese açıklayacağım. Buyrun hodri meydan. Hatta haberlere çıkıp Vampire Lestat'ın Vampirleri ifşa ettiği gibi onları ifşa edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...