Bu Yaşadığım Olay Durugörümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Saprofit

Kayıtlı Üye
Merhaba arkdaşlar foruma yeni katıldım.Yattıktan sonra bazen gözüme ışık tutuyorlarmış gibi oluyorum gözümü açınca kapkaranlık ışık falan yok gözüm sanki telefondaki gibi mesaj gelmiş gibi yanıp yanıp sönüyor tabiki korkuyorum :D.Gözlerimi kapatınca garip şekiller görüyorum bazen üçgen bazen yuvarlak içinde yuvarlak sarı ile yazılmış yazılar ama çince gibi...Bu Yaşadığım olay ne durugörümü yoksa başkabirşeymi.

Ek:Sabah uyandığımda wc giderken gözümün önüne düşünen kapalı zayıf bir kadın gördüm(cidden gördüm hayal falan değil) babannem hasta galiba ona birşey olcak dedim oda zayıf,3 gün sonra ananemin yoğun bakımına alındığını öğrendim.Bu arada ananem gördüğüm kadına tıpatıp benziyor.

Hızlı hızlı yazdım yazım yanlışım varsa(vardır kesin) özür dilerim birdaha konu açarsam dikkat ederim.

Elysium077

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bu bir durugörü başlangıç belirtileri olarak belirtilmektedir. Gözlerinizi kapattığınızda gördüğünüz semmbolleri hatırladığınız kadarı ile yahut o sırada üst bilinci aktif hale geitirdiğiniz anda hemen uyanmış olucaksınız. geçiş evresi gibi düşünebilirsiniz.bu sembollerin herkes üzerinde farklı bir etki ve anlam taşımaktadır. Durugörü doğuştan ve sonradan öğrenilir , bunu ayırt etmek için tam görsellere konsantre olduktan sonra bir anda üst bilince geçip gözlerinizi açtığınızda dikkatiniz dağılır ve tekrardan gözlerinizi kapatıp devam edebilir ise doğuştandır devam edemez farklı şekiller ve renkler görüyor iseniz sonradan öğrenilmedir. yahut başlangıcıdır. Ne kadar çok enerji konsantrasyon o kadar çabuk istediğinize ulaşabilir yetkinliğinizi arttırabilirsiniz. Bunu açık bir şekilde izah etmiş olduk ...

Tahmin ve deneyimlere deyinerekten Rüya olabilir , insanlar sadece uyuyorken rüya görür demeyiniz lütfen . Rüyanın belirli katmanları vardır.
İnsan vucudu uykudan hemen uyandığında rüya görmeye devam eder Buna REM uykusu denilmektedir. çünkü insan vucudu REM uykusundayken vucut halen aktifliğini devam ettirmektedir Rüyada dayak yersin bi bakarsın gözün morarmış gibi. İnsan beyni farklı yapılara sahiptir herkesde aynı belirtilere sahip olmamaktadır. Fakat değişmez özellikler de barındırmaktadır. Rem uykusu = Öncü rüyalar ve Haberci rüyalar olaraktan çeşitlendirilebilmektedir arasında çok ince bir çizgi bulunmaktadır.
kısacası Haberci rüya olarak nitelendirebiliriz.

Saprofit

Kayıtlı Üye
Peki ben bu özelliğimi nasıl geliştire bilirim örneğin sınav da işeme yararmı

T

Titania.

Öncelikle merhaba . durugörüyü geliştirmek için birçok yol var hangisini seçeceginiz size kalmış. Sitede de birçok bilgi mevcut. Araştırdıkça daha çok bilgi sahibi olucak ve zamanla herşeyi öğreneceksiniz. Bu yeteneği ben Allah tarafından verilmiş bir hediye olarak görüyorum.hem çok özel hemde çok güzel hatta mükemmel birşey bana göre. Yeteneğinizi sınav için vs şeylerle neden kullanmak istiyorsunuz ki yani çok saçma böyle düşünceler bana göre. Bu amaçla devam ederseniz hiçbir yere varamazsınız . kendiniz için geliştirin bence .
Sevgiyle kalın .

Saprofit

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkürler.
Bana nasıl geliştirebileceğimi öğreten bir yazı atarmısınız bulamadım yada buldum anlamadım :D
Birde Yıldıztohumu diye birşey varmış diğer insanlardan farklı hissedenlerde falan oluyormuş ben diğer insanlardan farklı hisediyorum nasıl desem sanki diğerlerinden üstünüm bir anda herkezin önünde herşeyi havaya kaldırıp biyerlere fırlatacağım gibi oluyor.Yıldıztohum'muyum yada anlamamın başka yolu varmı.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Forumda işinize yarayacak ya da bu teknikleri uygulayabileceğiz bir sürü konu önceden açılmıştır. Arama yerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Ve lütfen teşekkür butonunu kullanınız.

Saprofit

Kayıtlı Üye
Sabahtan beri sitede durugörü ile ilgili birşeyler aradım ve bulamadım yada buldum ben anlamadım eğer biliyorsanız link atabilirmisiniz yada bilen biri bana özelden ulaşabilirmi.Bu arada zaten bana yardımcı olan yorumlarda teşekkür buttonunu kullanıyorum.

Birde durugörü ile neler yapabileceğimi yazan olur sevinirim.

Saprofit

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim attığınız konuda bilgili kişilerin yapması daha doğru zaten kodada öyle yazıyor.Başlangıç için daha uygun bir konu varsa.Birde meditasyon işime yararmı nasıl yapılır?

Saprofit

Kayıtlı Üye
Güzelmiş eve gidince okuyacağım teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...