Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Psişik Yetenek Seviyesi [SORU]

Paylaş

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Standart Psişik Yetenek Seviyesi [SORU]

Merhaba arkadaşlar

Her insan farklı farklıdır her insanın yeteneği de düzey düzeydir benim sorum ise bu yönde, burada kimimiz telepati kimimiz durugörü yeteeği var aha nice yetenekleri keşfedip çıkarmışlar ki onlara çok özeniyorum.

Psişik yetenek sınırı diye birşey var mı ? Geliştirilebilir mi ?

Ben acaba bendeki psişik yeteneğimin ne düzeyde olduğunu ve eğer varsa neye yatkın olduğumu herhagi bir şekilde bulabilir miyim (veya yeteneğin varsa illa birşeye yatkınlığın yok her türlü herşeyi o yeteneğinin sınırı doğrultusunda yapabilirisin mi diyorsunuz )

Eğer psişik yeteneğim yoksa diyebilirsiniz ki sen uğraşma herhani birşey ile, işte bu yüzden soruyorum, kendi psişik yeneğiminin ne düzeyde olduğunu ve neye yatkın olduğumu öğrenebilir miyim var mı herhangi bir yöntem ?

Rep Puanı : 43
    Ettiği Teşekkür
    38
    11 mesaja 21 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Dostum bunu deneyerek öğrenmelisin. Sabır lazımdır. Dahası, içindeki enerjiyi kontrol edebilmek için hayvansal gıdalardan kaçınmalı ve oruç tutmalısın. Çoğu insan burcunun elementine yatkındır. Ben bir yay olarak ateşi kontrol edebiliyorum. Google'dan ufak bir araştırma ile bunu öğrenebilirsin. Demek istediğim şey eğer psişik güç istiyorsan bi zaman sonra sıkılır bıkarsın. Psişik güç sadece kendini keşfederken aldığın bir hediye. BİR AMAÇ DEĞİL BİR ARAÇ YANİ

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    8
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Öncelikle şunu kafandan çıkarmalısın. Sınır diye birşey yoktur bu olaylarda. Ne kadar uğraşıp çalışırsan o kadar gelişirsin. Benim burcum aslan, yükselenim terazi ve ateşi yönlendirebiliyorum, kibritteki ateşi söndürebiliyorum. Kısacası tek bir engel var hayatta. O da sensin, senin bilinçaltın. Ne ekersen onu biçersin. Bu işler inanmadan olmaz. İnan ve yap.

Insan Kendini Yenebiliyorsa Başka Varlıkların da Yenebileceği Anlamına Gelir.

En Iyi Saldırı Savunmadır. Çünkü Herkes Kafasına Estiği Gibi Saldırabilir. Fakat Savunma Yaparken Amacınız Kendinizi Korumaktır. Daha Doğrusu Düşman Böyle Zanneder. Aslında Siz Kendinizi Korurken Onları da Saf Dışı Bırakmış Olursunuz. Ve Bir Bakmışsınız Düşman Kalmamış...

Rep Puanı : 165
    Ettiği Teşekkür
    58
    64 mesaja 83 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Sınır olduğunu düşünüyorum. Kendi çalışmalarım esnasında çok enerji harcadığım için dışarıdan da enerji çekmeyi planlamıştım. Ancak hem harcayıp hem çekme esnasında; Vücudumun her yerinin ısındığını başımın çatlarcasına ağrıdığını anladığımda, kendi kapasitemden fazla enerji almaya çalıştığımı fark ettim.

Her şeyin bir bedeli vardır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)