Rüyalarım hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Merhaba arkadaşlar.
Kendimi bildim bileli rüyalarla çok içli dışlıyım. Sürekli garip rüyalar görüyorum. Lakin bu rüyalar ara ara kayboluyor yani 1 2 ay rüyamda hiç ama hiç birşey görmüyorsam o dönem çok huzurlu geçiyor. Olumsuz hiç birşey yaşamıyorum. Ama o huzursuz edici rüyalar başladı mı mutlaka birşeyler oluyor. Her rüyadan sonra bir şey olmuyor tabi ki ama o rüyalar belli ediyor kendini aşırı huzursuzluk ve iç sıkıntısı çekiyorum uyandığımda. Mesela geçen hafta cumartesi sabahı uyanmama yakın böyle bir rüya vuku buldu ve o gün çok üzücü, şok olaylar yaşadım. Asıl konuya gelirsek ne olursa olsun hiç bir rüyamdan bu derece korktuğumu ve etkilendiğimi hatırlamıyorum, son rüyalarıma kadar. Ciddi ve güzel bir ilişkim var birbirimizi çok seviyoruz fakat son 2 haftadır erkek arkadaşımla uyuduğumuzda aşırı karışık ürkütücü rüyalar görüyorum ama tam olarak toparlanan rüyalar değiller kesik kesik. Bi rüyadan aniden uyanıyorum, tekrar uyuyorum farklı bi karışık rüya, uyan-uyu yine aynısı.. Mahfoluyorum bu şekilde sabaha kadar 8 10 kere uyandığımda sabah ki baş ağrısı beni öldürüyor. Geçen akşam ki gördüğüm rüyayı ise resmen cam gibi hatırlıyorum. Rüyamda da yine gerçekte uyuduğum gibi aynı şekilde ona sokulmuş uyuyorum. Yatağın karşısında bir cam var, onu rüyamda balkon kapısı olarak görüyorum. Kapı açık kalmış sözde tak tuk vuruyor. Kalkıp kapıyı kapatayım diyorum balkondan bir bakıyorum dışarısını fırtına götürüyor yer yerinden oynuyor sanki. Zorlukla balkon kapısını kapatıp yerime yatıyorum, sevgilime sarılıyorum. Bu sırada dışarıdan bir ses ismimle bana sesleniyor. Bu kim ya bizden başkası yok falan diyoruz garip garip sesler geliyor. Arkamı bir dönüyorum başımda karanlık çok sinirli bir siluet beni kolumdan çekelemeye başlıyor, bir yandan sevgilim bir yandan o çekiyor. Sonra sesli dualar etmeye başlıyorum ama bir türlü uyanmıyorum rüyada olduğumu biliyorum ama yoksa rüya değil mi falan diye düşünmeye başlıyorum. Sonra sıçrayarak ikimizde uyandık. Uyandığımda o da ağlıyordu noldu bişey mi gördün diyorum yok diyor. Dün akşam ise yine uyuyoruz bu sefer sırt sırta vermişiz. Rüyamın başlangıcında da aynı pozisyonda görüyorum kendimi. Rüyamda bana sarılsın diye itekliyorum onu bi türlü dönmüyor bana. Ben de kızarak yatağın iyice diğer köşesine gidiyorum. Sonra arkamdan bana sarılıyor birisi sımsıkı. Sevgilim diğer tarafta kıpırdayınca bana sarılanın o olmadığını anlıyorum. Kıpırdamaya bağırmaya çalışıyorum sesim çıkmıyor. Dua okuyorum gitmiyor. Sonra can havliyle kalkmaya çalışıp sesli dua etmeye çalışırken kan ter içinde uyandım yine. Hani rüyamda uçurumdan atladığımı görsem bu kadar korkmam ama o kadar gerçekçi ki aynı yer, aynı pozisyon, aynı zaman. Daha uyur uyumaz 5 10 dakika içinde gördüm bunları. Ürkmeye başladım sadece onunlayken oluyor bunlar onsuz uyuduğumda bu tarz rüyalar görmüyorum. Bu konuda fikirlerinizi almak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Aisling

Kayıtlı Üye
Sevgilinizle aranızda askıda kalmış, konusulmamis herhangi bir konu varsa ve siz bunu içinize attiysaniz bilinç altiniz size bunu ruyalarinizda yansıtır. Gördüğünüz rüyaları unutmamak için günlük tutmanız öneririm. Ve yorumlayin.Kendinizi en iyi siz tanırsınız. Icinize attığınız başka konularda olabilir.Ama sadece sevgilimin yanında oluyor demissiniz. Kanımca onunla ilgilidir.

Diorshank

Kayıtlı Üye
Bilinçaltının yanı sıra kötü etkileşimlerde olabilir. Sorunu kendinizde değilde birazda sevgiliniz de arayın. Bu sıralar yaşadığı kötü şeyler olabilir. Veya farkında olmadan da sevgiline bir şeyler yapılmış olabilir. Sende onunla birlikteyken bundan etkileniyor olabilirsin.

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için, dikkate alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...