İçime Cin Girdi

Nikita Kruşçev

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi bundan yaklaşık 6 - 7 (belki daha fazla da olabilir) ay önce başıma gelen bu olayı anlatacağım. Yaklaşık 3 gün boyuna içimde cin ile gezdim ve 3 gün boyunca uyuyamadım. Olayları belirtilerini anlatarak aktaracağım ki fazla karışık olmasın.

1. Gün (Sabah karşı): Sabaha karşı bilgisayar başında otururken yerimden doğrulmamla birlikte karşımda siyah bir karaltı hızlıca aşağıya kayıp kayboldu.
1. Gün (Sabah): Evet bunun sonrasında sabah ilk teması gerçekleştirdim. Önceleri ben de pek anlam veremesem de sürekli bir ses biz kötü bir şey yapmak istememiştik, sadece arkadaş olmak istemiştik diyordu. Meğer içime giren cinlerin sesi imiş. Cinler diyorum çünkü en az iki kişiydiler. Ayrıca putperest cinler olduklarını ve isimlerinin Semum ve Ceres olduğunu o sabah öğrendim ve ayrıca Semum bana aşık olmuş. Yani aynı zamanda bir aşık cin vakası.
1. Gün (Gece): Gece ışık patlamaları olmaya başladı. Tıpkı bir lambanın aniden yanması gibi, fakat değişik renklerde ( kımızı, mavi, mor) ışık patlamaları görmeye başladım.
2. Gün(Akşam): 2. Günün akşamında ise ışıkların sürekli kendi kendine yanıp sönmesi ve deprem gibi sadece benim hissettiğim sarsıntılar meydana geldi. Korkmadım değil tabii ki. Bunlar olurken sesler devam ediyordu tabii. Tüm bunları beni alıştırmak için yaptıklarını söylüyorlardı bana. Daha sonra dışarıya çıktım. Dışarıda siyah bir kurt gördüm. Artık köpek şeklinde bir cin miydi yoksa gerçek bir köpek miydi bilmiyorum ama köpek değil adeta kurttu. 2 - 3 saniye kadar peşimden geldi sonra arkamı döndüğümde kayboldu.
3. Gün: (Sabah) Son günün sabahında ise belirtiler arttı ve delilik noktasına ulaştı. Allah tarafından duyduğuma inandığım sesler duymaya başladım. O ses beni mehdi ilan etti :D Daha sonra kekemelik ve anormal derecede üşüme başladı. Telefonun kapalı olan ekranında anlam veremediğim birtakım şekiller ve yazılar görmeye başladım. Vücudum kaskatı kesildi, neredeyse yürüyemez oldum. Bedenim ölü gibi bembeyaz oldu. Ailemi zebani zannettim. Daha doğrusu ben aslında ölmüşüm onlar da zebanilermiş gibi düşündüm. Bunlar tamamen benim kontrolüm dışında gerçekleşti. Tabii bu süre zarfında 3 gün uyuyamamıştım. Nihayet yarım saat uyuyabildim ve uyandığımda bir hastanenin psikiyatri kliniğine yatırıldım. Orada bir gece geçirdikten sonra düzeldim.
Olabildiğince detaylı ve düzgün anlatmaya çalıştım ama merak ettiğiniz şeyler olursa bu konu altında detaylandırabilirim. Şunu da unutmayayım Semum bana aşık olduğu için Müslüman bile olmayı düşünmüştü :)

Ayrıca unutuğum bir şey kendilerine cin değil ifrit denmesini istiyorlardı. Ama ben cin tabirini kullandım.

Ori

Kayıtlı Üye
Psikiyatri kliniğinde düzeldiyeseniz konunun cinlerle değilde sizinle oldugunu gorebılırsınız. Bır varlık durduk yere musallat olmaz ve musallat olsa bıle boyle bır gecede bırakmaz. O yuzden korku fılmlerını azaltıp normal hayata bıraz daha fazla zaman ayırın.

Darkon

Kayıtlı Üye
Klasik bir zebani hikayesi... Ne demek istediğimi anlamayanlar Google'da "zebani hikayesi" diye aratabilir. Başka forumlarda bir eğlence konusudur bu. Uzun bir yazı yazarak okuyanın zamanını çalmak ve bundan keyif almak söz konusudur.

Nikita Kruşçev

Kayıtlı Üye
Psikiyatri kliniğinde düzeldiyeseniz konunun cinlerle değilde sizinle oldugunu gorebılırsınız. Bır varlık durduk yere musallat olmaz ve musallat olsa bıle boyle bır gecede bırakmaz. O yuzden korku fılmlerını azaltıp normal hayata bıraz daha fazla zaman ayırın.
Zaten olay musallat değil sadece uğramışlar. Yaklaşık 1 ay klinikte yattım ilaç kullandım, hala daha kullanıyorum. Fakat klinikten çıktıktan sonra da konuştum onlarla. Olayın psikolojik olduğunu düşünmüyorum bu yüzden.

Klasik bir zebani hikayesi... Ne demek istediğimi anlamayanlar Google'da "zebani hikayesi" diye aratabilir. Başka forumlarda bir eğlence konusudur bu. Uzun bir yazı yazarak okuyanın zamanını çalmak ve bundan keyif almak söz konusudur.

Burada sizin zamanınızı çalma gibi bir gayem yok. Anlattıklarımı yaşadım ben. Ayrıca sizi kandırıp ne elde edeceğim ki?

Nikita Kruşçev

Kayıtlı Üye
Ayrıca kardeşim var, o da benim rüyama girip seninle arkadaş olmak istediklerini söylediler bana dedi. Yani sadece benim yaşadığım bir şey değil.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İçinize cin girseydi şu an burda yazıyor olmazdınız.Bir diğeri ;klinikteki tedaviden cevap aldıysanız bu konunun psikolojik olduğu yönünüde farketmeniz gerekir.Diyelim ki değil ve gerçekten cinlerle ilgili...
Bu durumda da burdan gelecek yorumlar konunun üzerine fikir yürütmedir,çare olamaz size.
Site sahibi Urumhamatahayil'e mesaj atabilirsiniz bakım yaptırmak için.Nedir ne değildir netleşir.
Burda bizim yorumlarımızla derdinize deva olabilecek nitelikte cevap almanız böyle karmaşık konularda düşük ihtimal.
Geçmiş Olsun!

arduc

Kayıtlı Üye
Bunu yazan değilde biri okuyup inanır filan diye belirtme ihtiyacı duyuyorum, Demonlarla antlaşma yapanlar bile cin yada demon filan genelde görmez, onlar görünmek istemedikleri için değil görünmek isteseler bile sadece belli bir ırk ait bir özellik dünyada görünebilme oda çok kısa süreler yani milyarlarca hayvan ve böcek var ama sadece hamam böcekleri başları koptuktan sonra belli bir süre yaşar bu özellik sadece o böcek ırkına has bir özelliktir. EĞER öyle olmasa idi, ortalıkta ateist bırakmazlardı. Saygılarımla..

justbe23

Kayıtlı Üye
Cinler yani ifritler bu varlıkların atası şeytan değil mi? Eğer Müslüman iseniz bilirsiniz şeytanın amacı insanları yoldan çıkarıp günaha sevk etmek ve cehenneme götürmek. Bu yüzden cinlerin ve ifritlerin (hangisiyle hitap ederseniz artık) görevi de aynıdır. Yani sizi günaha sevk etmek ,yoldan çıkartmak ve cehenneme götürmek. Bu şekilde düşündüğünüz zaman cinlerin size aşık olabileceğini gerçekten düşünüyor musunuz? Ya da Müslüman olmayı istediklerini söyledikleri zaman ona ne derece güvenebilirsiniz? Müslüman olan cinler de var ama sayıları oldukça azdır. Ancak yaşadığınız şey için tam olarak bir şey söyleyemem. Demek istediğim cinler insanlara aşık olmazlar insanların günah işleyebilme potansiyeline aşık olurlar.