Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bu zikir hakkında tecrübesi ve bilgisi olan?

Paylaş

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Post Bu zikir hakkında tecrübesi ve bilgisi olan?

Merhaba öncelikle. Berhetihin, Keririn, Tetlihin zikri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rep Puanı : 237
    Ettiği Teşekkür
    63
    77 mesaja 116 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

yerdeki ve gökteki yüce ruhlar ile irtibat görüşmeyi sağlar. fakat hergün okuman vird etmen gerekir.
    fakat 3'ünü birden okumaya devam edersen . sadece bir tanesini okur isen farklı bir anlam taşımaktadır. daha çok maddi ve manevi zenginlik içermektedir.

inan özür dilerim bir not eklemeyi unuttum , Oyun oynuyordum ve bian aklıma geldi
    çok ama çok güçlü bir zikirdir çok dikkatli olman gerekmektedir. zaman ilerledikçe fark ediceksindir kendindeki değişikliği hissiyatında duygularında vs .
    ilerki aşamalarında kendine 10 çeşit koruma yapman gerekiyor. öyle başlaman gerekicek bu zikre.
    çünkü göz perdelerin kalkmış olucak ve seninle irtibat kurabilecekler.
    hangi günde okur isen o günün padişahı yardımcıları gelir ve yanında da ruhani varlıkları görürsün.
    Her günün özel bir görevlisi vardır. yani 7 görevli bu 7 padişahtan üstün olan Rüusu Erba denilen 4 büyük padişah daha vardır.
    Bu Cinleri Hz.Süleyman(a.s) cinleri emrine çeker ve mühürleyip üstünde tutuyor ve istediği gibi çalıştırıyordu.

Berhetiyye Hk. çok araştırma yapmalısın bir çok kitap okumalısın-ki bu isimler hk. deneyler zikirler gerçekleştirebilesin.

Konu URUMHAMATAHAYİL tarafından (25.10.2016 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.

3. Elysium077 Üyemize teşekkür edenler:
    Abdurrahman02 (25.10.2016)

Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Bu zikire hem ulviler hemde sulfiler mi icabet ediyor?

Ettiği Teşekkür
    63
    Tecrübe Puanı
    5

berhe.PNGEvet hem süfli hemde ulvi

Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Her kitapta farklı sayıda diyor ama sayısı kaç acaba.

Ettiği Teşekkür
    63
    Tecrübe Puanı
    5

Bir alime danışmadan hareket etmemenizi öneririm. Berhetiyye çok güçlü ve tehlikelidir.
    bu konuda çok haklısınız her kitapda farklı sayılar yer almaktadır . bu durumda ortaya berhetiyye üzerinden deney yapmak gerekiyor. tabi bunun sonuçları nasıl olucaktır tam olarak bilemiyorum. bu deneme yanılma yöntemi dualar da zikirlerde tehlike arz etmektedir. çünkü ne olucağını bilmiyoruz . bunu saptıya bilmek içinde belli bir bilgiye yüceliğe sahip olmadığımız için bizim için tehlike arz etmektedir. tabi korunma duaları vardır berhetiyye için özel olanları fakat ben hiç merak etmedim ruhlar alemine açılan bir kapıyı aralamak aklımın ucundan dahi geçmedi . konu berhettiyye olunca elimde-ki kitaba daha çok sadık oluyorum , çünkü içersinde zikirler ve dualar hakkında deney barındırmamakta. eğerki bu zikre sadık kalmakta ısrarcı iseniz , adım adım başlamanız daha iyi olucaktır. ilim hakkında daha çok bilgiye sahip olmak istiyorsanız çağırdığınız cin den istemek zorundasınız. bu cin bir krallıktan da olabilir bir melek'te olabilir bir ifrit de olabilir. bunu tam olarak saptıyamazsın bu zikrediceğin 3 isim ile. çünkü korumasız kalıyorsun . Şeytanın gücünü düşürmen için dua sı var. kötü cinleri def etmek için duası var. Aralarında en çok önemli olan dua Tahassun Duasıdır , tabi ne kadar çok koruma duası olur ise sizin için okadar çok iyi olucaktır. sıradan bir ruhani varlıklardan bahsedilmiyor. Krallıklardan Padişahlardan Bahsediliyor bu Dua'nın içersinde. Bu yapıcağın korumanın etkili olmasını sağlaman için oruç tutman şarttır.

kısacası koruma yapmadan okumanızı kimse önermez. Allah korusun size yardımcı olucak kişi sayısı azalır bu gibi durumlarda.
    Esmâü'l-Berhetiyh adetleri kısaca çok önemlidir bu işin bir adabı bulunmaktadır ehli olmak gerekir ve adetleri de öenm arz etmektedir.
    dediğim gibi bir alime danışmadan size başlangıç yolu göstermeden bu işe başlamanız çok sakıncalı ve tehlikelidir.

Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Bende dediğine katılıyorum. Ama malesef ki şu devirde fazla alim kalmadı varsa da ben tanımıyorum. Tehlikeli olduğunu bildiğim için burda danışayım dedim. Normal bir davet olmadığının farkındayım tehlikeli olduğunu biliyorum onun için dedim ki önce mabette ki insanlara danışayım çünkü okumaya kalkarsam neyle karşılacağımı ne olacağını kestiremiyorum. Bu işe girmeden bir istişare yapayım dedim. Belki bilgisi olan biri vardır diye.

Ettiği Teşekkür
    63
    Tecrübe Puanı
    5

illaki bu forumda bilen biri vardır, kendileri yardımcı olucaklardır bu konuda. fakat O zamanı o günü beklemekten başka çare olmadğının kanaatındayım tanıdıklarınızın olmadığını belirterekten.

Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Galiba yardım edecek kimse yok. Bende başlamayı düşünüyorum artık neyle karşılaşırsam.

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4645
    Ettiği Teşekkür
    4.684
    1.197 mesaja 2.286 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Alıntı Abdurrahman02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba yardım edecek kimse yok. Bende başlamayı düşünüyorum artık neyle karşılaşırsam.
    Neyle karşılaşırsam diye başlanılması hatalı olur. Le- adri ye mesaj atmalısınız bence.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)