Demon Anlaşmaşması mı Yoksa Bilinçaltımın Oyunu mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Naos

Kayıtlı Üye
Herkese İyi günler.Hemen konuya değinmek istiyorum.Ben uzun zamandır demonla anlaşma yapmak istiyordum. Fakat davet yapmaya cesaretim yoktu.Sadece kendi kendime şunu söylüyordum.Demon gelse hemen anlaşmayı kabul ederdim.Diye içimden geçiriyordum.Daha dün gece aklımda hiç olmadığı halde gece rüyamda Demon sürekli kendi varlığını kanıtlamaya çalışıyordu.Fakat rüyam oldukça gerçekçiydi Lucid rüya gibi bir şeydi.Neyse daha sonra kendi varlığını kanıtlamaya çalıştı ve en sonunda onun gerçek bir demon olduğunu anladım.Daha sonra insan kılığına bürünerek yanıma geldi.Oldukça nazik ve kibardı bende saygımı korudum.Bana şöyle dedi uzun zamandır seninle görüşmek istiyorum dedi.Ben şok olmuştum.İnanamadım fakat amacım anlaşmaydı.Çok kibardı ve hiç korkutmadı beni.Ben hemen anlaşma yapmak istediğimi belirttim.Bana ne vereceksin dedi.Bende ona red edemeyeceği bir şey sundum.Kabul etti isteğimi belirttim.Biraz düşündü ve olur dedi.Ben buraya kadar çok sakindim elini uzattı.Fakat ben biraz tereddüt ettim.Ondan 1 gün bana düşünmem için izin vermesini istedim.Saygıyla karşıladı ve 1 gün sonra tekrar gelmesini kararımı vereceğimi söyledim.Daha sonra zaten uyandım Sizce bu bilinçaltımın bana bir oyunumuydu? Rüyam çok gerçekçiydi ayrıca yanında arkadaşlarıda vardı.Lütfen cevaplarsanız sevinirim. İyi günler.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ona red edemeyeceği teklifler sunun..
Neyse.Maalesef bu gerçek bir demon daveti,görüşmesi anlaşması vs değil.Yani demon olmadığına emin olabilirsiniz.Ama başka ne olup olmadığına kesin bir şey denilemez.Kafanızda kurduğunuz ve oynadığınız bir oyun olma ihtimali de çok yüksek.Bu bilinçli olmak zorunda değil.
Ayrıca demonlar çok güçlüdürler, hadi diyelim bir şekilde bir bağ kuruldu, onu etkilemek için elinizde ne olabilir ki ?

Elysium077

Kayıtlı Üye
şahsi fikrime göre bir demon size zaman tanımaz. git düşün öyle gel demez . çünkü sen ayağına kadar çağırıyor davet ediyorsun ve eli boş olarak gönderiyorsun . ki bunu kabul etmesi bile şaşırtıcı geliyor bana .

demon daveti düşünce yapısıyla temel oluşturulabilir fakat ritüel olmadan olmaz.
ateş duman küre olmadan demon 'u göremezsin. Demonun enerjisi çağırılır ve bu muazzam bir güç enerji taşımaktadır.
ve çağırdığın demon'u çok iyi tanıman araştırman gerekiyor ne kadar yaşlı ise o kadar dürüstlük ve gerçekçilik önemli olmaktadır.
direct olarak görüşebilmek için yeterli bir güce sahip olmak gerekir bu güce sahip olan kişiler demon'dan istediği şeyi kendi yöntemleriyle'de kendi arzusuna sunma imkanı ve gücü bulunmaktadır. birde şunu söyliyeyim çağırdığın demon bizzat kendisi gelmez. yardımcıları gelir bu yüzden insan enerjisinin %80+ si yeterli olabiliyor.
fakat bizzat demonun kendisini insanların enerjisi yetmemektedir. o yüzden büyük yüce bilgilere sahip kişiler bir araya toplanarak kendi güclerini birleştirerekten yapmaktadırlar. ve ilk demon çağırışında korkuya kapılırsın huzur yahut bir sessizlik ortamı oluşmaz. ve iitaat etmekten başka çaren kalmaz. ona itaat ediceksin ve dediklerini harfiyen uygulamak zorundasındır demektir. bu işin sonu ölümdür. kimse kendi eceliyle ölmemiştir yani daha tanımadım kendi eceliyle öleni :)
İnsanoğlundan nefret edenlerle görüşmek anlaşma yapmak ... çok ilginç açıkcası
Dünya'yımı yönetmek istiyorsunuz ? güç para ün .. demon'la anlaşma yaptığınızı farz ediyorum bunun için ölümü erkenden ve eceliniz olmadan kabul edişiniz beni şaşırttı bunun için cehennemi göze alabileceğinizi sanmıyorum :)

forumda bu konu hakkında bir düşünce ve deneyim ortamı oluşturulmuş. okumanızı isterim.
Sizden Ricam ince eleyip sık dokuyun öyle karar verin.

Okuduğunuz için teşekkürler Sevgiyle mutluluk la kalın

IDonT

Kayıtlı Üye
Öncelikle İyi Günler. Bilinçaltınız Olabilir. Çünkü Ben de Kafama Çok Takınca Böyle Şeyler Görebiliyorum. Fakat Gerçekten de Demonsa Zaten Rüyana Girebilmesi Normal Birşey. Tekrar Gelirse Rüyana Gerçek Olabilir. Kafana Çok Takmamaya Çalış. Bilinçaltımız Bir Bebek Gibidir, Zihnimiz Hiç Durmadan Çalıştığı İçin Sen Buna Bu Kadar Kafanı Takarsan Rüyanda Görmen Çok Doğal.

Naos

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ediyorum Oldukça bilgili birisine benziyorsunuz.Şöyle söyleyeyim gözü kara bir insanım.Benim onlardan pek bir farkım yok.Tek farkım insan olmam.Ama gel gör ki fazla cesaret edemiyorum.Yorumunuz için teşekkürler dediklerinizi düşüneceğim.

fako

Kayıtlı Üye
Demon ları pek tanımam; ancak bir varlık ile anlaşma bu şekilde olmuyor. Rahatlayabilirsiniz bu bir anlaşma değil. Yukarıda bir üye bilgi vermiş ancak vermiş olduğu bilgilerin bir kısmı yanlış bir kısmı doğru, ancak çoğunluğu yanlış.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ortada herhangi bir anlaşma yok.
Çünkü anlaşma yapabilecek potansiyelde değilsiniz.

Bir Demon daveti için bile;

Goetia yı tabiri caizse yalayıp yutmuş olmanız lazım.
İbraniceye hakim olmanız gerekiyor
Çok iyi astroloji bilmeniz gerekiyor
Mukula ritüelini gerçekleştirmeniz gerekiyor
Demon ustalık testini tamamlamanız lazım.
888 savaçcı ritüelini yapmanız gerekiyor
Demonları tanımanız gerekiyor
Bilinen 8 lejyon var.
Her lejyonun 88 kralllığı var
Her varlığın minumum 2000 büyükşehir cini var (beylik diyelim buna)
Bu beyliklerin milyonlarca varlığı var. siz hangi demonu çağıracaksınız.
O demonun çağırma ritüeli, zamanı, saati, günü, tütsüsü, giysisi, sigili, çağırma duası gibi onlarca bilgiyi net bilmeniz gerekiyor.
Sihirli asanız , yüzüğünüz var mı, çağırma mabediniz var mı, bir majikal grubunuz var mı. Kurban ayinleri için maddi gücünüz var mı.
Diyelim ki çağıracağnız demonun kurbanı beyaz bir boğa. bu boğayı tek başınıza kurban verebilecekmisiniz.
Bağlantı çalışmaları için medyum yeteneğiniz var mı yoksa medyumunuz varmı. kendi kendinize transta ne kadar başarılısınız.
Göreceğiniz görüntülere psikolojik olarak ne kadar hazırsınız. neyin kendi düşünceniz, neyin sanrı, neyin varlığın etkisi olduğunu ayırabilecek yeterli astral deneyiminiz var mı
Varlıkların oyunlarına gelmemek için ne kadar teorik ve pratik deneyime sahipsiniz.
En az 7 sene asla hayvansal ürün yememiş olmanız gerekiyor. 7 senedir hiç hayvan eti ve hayvansal ürün kullanmadınız mı.
Aç susuz ,tek başınıza, karanlıkta en üç gün kalabiliyormunuz. yine aç, tek başınıza karanlıkta en az 15 gün kalabiliyormunuz.
Teorik bilgi, deneyimsel bilgi, psikolojik, ekonomik, sosyolojik ve fiziksel olarak hazırmısınız.
davet ve def etme ritülerinde yapacağınız minik bir hatanın bedensel ve ruhsal bir sakatlanma ile sonuçlanma riskinin farkındamsınız.
en basit anlamda bazı sembollerle çizilmesi gereken bir çember çizmeniz gerekiyor. Bu sembollerden tek bir tanesinde minik bir hata yaptınız diyelim. örneğin sembol 3 santimlik bir T olsun. siz bunu 2.77 Milim çizdiğiniz an açık kapı bırakırınız. Davet öğrencileri yıllarca her gün defalarca çizim çalışırlar. elleri saniyelik titreyen öğrenciler bir daha davet eğitime devam edemezler. Sinirleriniz ne kadar sağlam bu anlamda.
Eğer doğuştan yeteneğiniz ve size verilmiş bir varlığınız yoksa ve çok önemli bir mabette yıllarca eğitim almamışsanız bunlar hadi ben deneyeyim diye deneyebileceğiniz şeyler değil.
Ki burada anlattıklarım olayın %0,0001 'i bile değil.
Eğer amacınız bilinmeye açılan bir kapı aralamak, evreni, kendinizi tanımak , yeteneklerinizi geliştirmek ise. meditasyon yapınız. yüksek benliliğinizle iletişim çalışmaları yağınız, oto transı öğreniniz. Yolculuğa dıştan değil içten başlayınız.

arduc

Kayıtlı Üye
Demon dediğin varlık, kendi alemlerinin sakıp sabancısı, ali ağaoğlu gibi sence sen ona ne teklif edebilirsin???

İkinci olarak, Demonlara işkence edip zorla isteklerini yerine getirtenler var fakat onlar zaten devletler arası büyü yapıyor senin benim gibi şu bana aşık olsun param olsun sağlığım olsun gibi istekler için değil..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...