Yastık içinde muska

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fransula

Kayıtlı Üye
Uzun süredir mabette olup konu açmayı becerememek de ayrı bir marifet ? umarım hatasız bir şekilde başarmışımdır. Gelelim soruma arkadaşım yastığının içinde muska bulmuş bana getirdi açmaçmadan evvel okudum falan inanılmaz korkarım. Kağıdı 40 kat sarmışlar sizinle de paylaşayım yazıyı. Zaten pilot kalemle yazılmış safran olması gerekiyor değil mi ama bizim için önemli olan hangi niyetle yapıldığı. Bilenler varsa bir yardımcı olur musunuz?
Ekli dosyayı görüntüle 8580

Umarım yükleyebilmiş indir :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Korunma için yapılmış. Kalem suresinden ayetler var. Tehlikeli birseye benzemiyor zaten kesinlikle gecersiz çünkü yazı çok kötü.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Geçersiz zaten koysa da pozitif etkisi olmaz ki. Ayrıca origanum bu tür muskaların imha edilmesi gerektiğini söylemişti hatırladığım kadarıyla. Ters de tepebilir.

fransula

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim Lviv' ciğim geçmiş olsun dileğin için ve Pelerincim Selenitcim yardımlarınız için sağolun siz de :) Muska gibi değildi kağıdı kare katlamış, bantlamış ve kumaşın içine dikmiş. Zaten arkadaşa da söyledim bir kere mürekkebi yanlış tutmaz diye. Ama 8 aylık bebeği var tedirgin oldu iyice. Kızı sürekli muskanın olduğu yere bakıp bakıp duruyormuş. Belki tesadüf ama haliyle arkadaşım korkmuş. Tekrar yastığa koyayım mı dedi sabah bekle dedim yorumlara bakmak için. O zaman sirkeli suda bekletip imha etsin değil mi?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Teşekkür ederim Lviv' ciğim geçmiş olsun dileğin için ve Pelerincim Selenitcim yardımlarınız için sağolun siz de :) Muska gibi değildi kağıdı kare katlamış, bantlamış ve kumaşın içine dikmiş. Zaten arkadaşa da söyledim bir kere mürekkebi yanlış tutmaz diye. Ama 8 aylık bebeği var tedirgin oldu iyice. Kızı sürekli muskanın olduğu yere bakıp bakıp duruyormuş. Belki tesadüf ama haliyle arkadaşım korkmuş. Tekrar yastığa koyayım mı dedi sabah bekle dedim yorumlara bakmak için. O zaman sirkeli suda bekletip imha etsin değil mi?

Evet aynen. Sirkeli suda bekletip akan bi suya atabilir. Iste böyle beceriksizce yapılan şeyler tutmasa bile negatif enerjiye sebep olabiliyor evde. Bozulmuş yemek gibi, haddi zatında kimseye zararı yok ama etrafına bakteri toplar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...