Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hayâllerimizden Sorumlumuyuz?

Paylaş

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8305
    Ettiği Teşekkür
    3.688
    2.121 mesaja 4.077 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    71

Standart Hayâllerimizden Sorumlumuyuz?

*Hayâllerimizden Sorumlumuyuz?*
    Burda kastettiğim bilinçli yaratıcı imgeleme değil.Gelişigüzel kurduğumuz bazen çocukça bazen uçuk kaçık bazen saçma görünen hayallerimiz.Bunlar enerji olarak harekete geçerek bir form oluşturabilir mi?Geleceğe yansıyarak yaşayacakları etkileyebilir mi?

¡Gracías a Dios por todo!

Yer
    Shire
    Rep Puanı : 365
    Ettiği Teşekkür
    383
    117 mesaja 154 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Ergün Candan'ın kitabında şu cümleyi okumuştum düsüncelerimizden bile soumluyuz.Bilinçaltına ne ekersen onu biçersin ben buna inanıyorum Bakınız bilinçaltı kodları.

3. shado Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (20.10.2016)

Yer
    Şafağın Ölü Işığında
    Rep Puanı : 29
    Ettiği Teşekkür
    13
    8 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

çok güzel bir konuya değinmişsin teşekkürler.Echart Tolle' un Şimdinin gücü kitabında aslında buna biraz değiniyor.Sihirli değnek dediğimiz şey tam da bu bence.Öneminin kavranması gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

5. Küçücüğüm Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (20.10.2016)

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.688
    Tecrübe Puanı
    71

Alıntı Küçücüğüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir konuya değinmişsin teşekkürler.Echart Tolle' un Şimdinin gücü kitabında aslında buna biraz değiniyor.Sihirli değnek dediğimiz şey tam da bu bence.Öneminin kavranması gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.
    Şimdinin Gücü'nü okumuştum.O kitap bende hiç oturmadı.Kişisel gelişimde kişi üzerinde etki önemlidir.Ben inanamadım o kitaba,belki yazı dilinden bilemiyorum.

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 81
    Ettiği Teşekkür
    30
    27 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Astral alemin maddesine,astral madde denir.Evrenin her noktasında astral maddenin varığından söz edebiliriz.Belirli bir şekli yoktur,üzerine tatbik edilen kuvvetlere karşı çok hassastır.Bu nedenle spiritüel ve fiziki alanlarda meydana gelen düşünce faaliyetleri sonucu,üzerlerinde bırakılan şekilleri ayna gibi yansıtır.Kısacası,astral alemin maddeleri,düşünce ile şekillenebilen niteliktedir ve aynı zamanda insan düşüncesinin etkisine çok olay cevap veren bir özelliğede sahiptir.Düşüncenin şiddeti artttıkça,meydana gelen şeklin astralde yaşama süresi artar.Bu bilgi ilede astralde oluşan hiçbir şeyin yok olmadığı bilgisini birleştirerecek olursak ; pozitif düşünmenin,pozitif yaşamanın önemi bir kez daha karşımıza çıkmış olur."

".....Astral bedenin özellikleri arasında yoğrulabilirliğinin ve istenen şekle sokulabilir olması ; düşüncelerimizin,hareketlerimizin bu beden üzerinde ne denli etkili olduğunu bize açıkça göstermektedir...."

Konu *nefertiti* tarafından (23.10.2016 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazı rengi
    Gelip geçici şeyler adına kendini nasıl üzdüğüne bir bak!
    Sonrada elinde kalanlara.Günün sonunda yüzleş.Sor o soruyu;
    Değdi mi?

8. 2 kişi Aisling üyemize teşekkür etti:
    lviv angeles (20.10.2016),phusey (17.12.2016)

Yer
    atom altı
    Rep Puanı : 17246
    Ettiği Teşekkür
    1.948
    2.113 mesaja 6.811 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    147

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *Hayâllerimizden Sorumlumuyuz?*
    Burda kastettiğim bilinçli yaratıcı imgeleme değil.Gelişigüzel kurduğumuz bazen çocukça bazen uçuk kaçık bazen saçma görünen hayallerimiz.Bunlar enerji olarak harekete geçerek bir form oluşturabilir mi?Geleceğe yansıyarak yaşayacakları etkileyebilir mi?
    Kesinlikle ve %100.

10. 7 kişi Chillout üyemize teşekkür etti:
    brktryk (20.10.2016),Bulut_atlası (23.10.2016),Kodmx (18.12.2016),lviv angeles (20.10.2016),Mrs.Şeytan (30.10.2016),pembe pelerin (20.10.2016),Selenit (20.10.2016)

Rep Puanı : 1007
    Ettiği Teşekkür
    628
    271 mesaja 421 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Hayallerimiz ve gerceklerimizden sorumluyuz ama herkesin evrene hayalini iletme gücü yok bence dünya ile sınırlı olan insanlar var hala evrene kapalı

Bir tren bekliyorsun. Seni uzaklara götürecek bir tren… Trenin seni nereye götürmesini umduğunu biliyorsun, ama emin değilsin. Ama önemi yok. Bir trenin seni nereye götüreceğini nasıl umursamazsın? Çünkü birlikte olacaksınız.

12. Bulut_atlası Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (23.10.2016)

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Aşağıdakiler tamamen benim kişisel düşüncülerimdir herhangi biri çıkıp aksini iddaa ederse kesinlikle itiraz etmem

Sorumlumuyuz ?, kime karşı tanrıya karşımı ? herhalde istemeseydi bize hayal kurma gücü vermezdi..
    Peki hayallerimiz birşeyleri tetikleyebilir mi ?
    Sizin kişisel gücünüze bağlı eğer bu konulara doğuştan bir yeteneğiniz varsa ve olsun dediyseniz olabilir benim başıma gelen şeyler bunlar ama yeteneğim var demiyorum basit bir örnek verim dün ekmek azdı evde, keşke bir ekmeğimiz daha olsa dedim, kapı çaldı hiç tanımadığım biri elinde taze bir ekmekle buyrun dedi hayrına dağıttığını söyledi sanırım bizim komşularımızdan biriydi buna benzer olaylar yaşadım hatta aileme söylüyorum böyle basit şeyleri onlarda dua saatine denk geldi diyip gülüyorlar fazlasına inanmak istemiyorlar öteki türlü keşke şu kız beni arasın dediğimde arayan soran olmuyor yani kısaca zamanlama (Ay'ın Güneşin' gezegenleri konumu ' günler ve günün bazı saatleri ve sizdeki enerji bunlar bir araya geldiğinde eğer yeteri kadar etki yaratabiliyorsa olabilir

14. Darkboys Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (23.10.2016)

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.688
    Tecrübe Puanı
    71

Alıntı Darkboys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşağıdakiler tamamen benim kişisel düşüncülerimdir herhangi biri çıkıp aksini iddaa ederse kesinlikle itiraz etmem

Sorumlumuyuz ?, kime karşı tanrıya karşımı ? herhalde istemeseydi bize hayal kurma gücü vermezdi..
    Peki hayallerimiz birşeyleri tetikleyebilir mi ?
    Sizin kişisel gücünüze bağlı eğer bu konulara doğuştan bir yeteneğiniz varsa ve olsun dediyseniz olabilir benim başıma gelen şeyler bunlar ama yeteneğim var demiyorum basit bir örnek verim dün ekmek azdı evde, keşke bir ekmeğimiz daha olsa dedim, kapı çaldı hiç tanımadığım biri elinde taze bir ekmekle buyrun dedi hayrına dağıttığını söyledi sanırım bizim komşularımızdan biriydi buna benzer olaylar yaşadım hatta aileme söylüyorum böyle basit şeyleri onlarda dua saatine denk geldi diyip gülüyorlar fazlasına inanmak istemiyorlar öteki türlü keşke şu kız beni arasın dediğimde arayan soran olmuyor yani kısaca zamanlama (Ay'ın Güneşin' gezegenleri konumu ' günler ve günün bazı saatleri ve sizdeki enerji bunlar bir araya geldiğinde eğer yeteri kadar etki yaratabiliyorsa olabilir
    Ben itiraz edilecek birşey görmedim.Herkesin tecrübesi farklıdır ve önemlidir.Birazda farklı bir nokta çıktı ortaya aslında.Gezegen saatleri ile hayaĺ kurmayı bağdaştırmayı hiç düşünmemiştim.Yalnız doğru gezegen konumu ve hayal gücümüzü nasıl buluşturabiliriz?Bunu bilmek gerek.

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Guzel hayeller kurmak lazim. Ben bir abladan duymustum hep hasret hayelleri kurarmis. Birini sevmis sevdigi kisi hapse dusmus. Evlenmis esi hapse dusmus. Hep hasret cekmis tesaduf mu

17. 2 kişi sss888 üyemize teşekkür etti:
    lviv angeles (24.10.2016),pembe pelerin (24.10.2016)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)