rüyamda gelecegi goruyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atacan51

Kayıtlı Üye
arkadaslar ruyamda ya yarın ya 1 yıl ya 2-3 ay veya hafta sonra ruyada gördüğüm olayları aynen yaşıyorum hatta gordugum ruyayı kağıda yazıyorum olay gerçekleştiğinde kontrol ediyorum dejavu mu diye kağıttakinin aynısı olmuş oluyor bide sürekli herhangi bir konuda beynimde birisi ile tartışıyorum o nederse tam tersi oluyor sınavlarda filan 2 şık arasında kaldımmı a veya b oldugu zaman sordummu a diyosa b çıkıyor bende onun dediğinin tam tersini yapıyorum sizce bu olaylar nedir açıklarsanız çok sevinirim

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu yetenek degil aslinda her insan icin gecerli bir sey ve cok insan ara ara yasayabilir, konu sahibinin bunu bu derecede yogun yasayabilior olmasinin sebebi gönlünün cok seffaf olmasindan kaynaklaniyor. Muhtemellen yasida genc, gönlünüzü temiz tutabildiginiz süre bu böyle artarak devam eder ama bu dunyada temiz kalmak da mesle malesef cok cok sukur etmenizi taviye ederim su halinize.

Benim eskiden basima gelirdi,artik olmuyr, yada uzundur olmadi diyeyim.

Dedemlerdeydik bir köyde ve dedemlerin cok feci bir köpegi vardi avlu bekcisi ve cok felaket bir köpek. Dedem biz geliyoruz diye onu haps etmisti cok kuvvetli oldugu icin hem zincirledi hemde kapiya sürgü cekti. Arkadas gelip gidip kapisina tas atiyordu ve köpegin iyice delirmesine sebeb oluyordu.
Ben ruyamda gördüm, cocuk yine kapiyi tasliyor bu defa köpek bütün gücüyle kapiya yükleniyor hem zinciri hemde kapici cökertip oglani kabasindan tutuyor, avlu köpegi oldugu icinde cocugu birakmiyor avlunun icinde sürüklüyor disleri ile. Dehset bir animdir. Ben bunu kahvaltida bu cocuga anlattim.
Bu olay eksiksiz hatta cocugun kiyafetleri bile ayniydi , muthis aci cekti bu cocuk dikisler falan atildi. Banada cadisin sen sen yaptin bunu sebeb oldun dedi uzun süre benle konusmadi beni olaydan sorumlu tutu.

Bir defasinda araba kazasini gördüm, esimle beraber bir kaza yapmistik kazaya 4 araba ve bir tir dahil oldu zincirleme. Otobanda bilmiyorum kac takla attik. Buda dehset anilarimdan bir ötekisidir, sabah esime dedim cikmayalim cok kötü ruya gördüm dedim ve anlattim, esim ruya saadece dedi . Ben kaza esnasinda sanki slow motion halindeydin radyoda calan müzik bile ruyamda ayni vardi, tipa tip ayni ruya.Yani dejavu falan degil iki haldede ben ruyami anlatmistim sabah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rüyaların tersini yaşamak çok yaygındır.Hani ölü diri getirir derler.Sessizce ağlamak sevinmektir.Tam tersi yorumdan doğmuştuŕ bunlar.Gerçek hayatta aksi şık seçmeniz ise akıllıca.:)

D3mon

Kayıtlı Üye
tam tersini yapmanı takdır edıyorum. a nın tersi b olduğunu nasıl anladın biraz ondan da bahsedebilir misin?

kristimas

Kayıtlı Üye
Banada oluyor bu sene geçen sene rüyamda gördüğüm bir çok olayı yaşadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...