RUBA - Ruhani bütünleşme ve arınma atölyesi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ekli dosyayı görüntüle 8561

Ruba*

Ruhani Bütünleşme ve Arınma

Yaşamakta olduğunuzun anın farkına çoğu zaman varamıyoruz. Geçmişin bildiğimiz ve bilmediğimiz tüm ağırlıklarını şuanıza getiriyoruz. Gelecek endişesi ile yine yaşamakta olduğumuz anın mutluluğunu yaşamıyoruz.
Yaşamınızı Aşk dolu, daha Mutlu, daha sağlıklı, daha zengin yaşamızı engelleyen ne varsa bunları bulabiliriz. Onlarla barışabilir, temizleyebilir ve arına biliriz. Kendi ruhsal varlığımızla bütünleşip keyifli bir yolcuğa çıkabilirsiniz.
Peki bu yolcukta neler yapacağız

Geçmiş yaşamlarımıza gideceğiz. Anne karnında ve doğum sırasında olası sendromları bulacağız. Hatırlayamadığımız ve bilinçaltımızı tamamen etkileyen çocukluğumuza gideceğiz.
Bize zarar veren negatif enerjileri bulup arınacağız. Bize pozitif destek olan ruhsal enerjileri keşfedip onlarla bütünleşeceğiz. Travmalarınızla barışacağız. Sağlığımızı kötüye götüren sebepleri bulup onları temizleyeceğiz. Aşk hayatımızı iyileştireceğiz, gerçek aşkı şuanki yaşamamıza çekeceğiz. Psikolojik sorunlarımızı farkedip, kabul edip bunların çözümlerini sağlayacağız. Maddi hayatınızın daha iyi olmasını sağlamak için gerekli çalışmaları yapacağız. Biraz psikoterapi, biraz Şaman ayini , biraz hipnoz, biraz meditasyon yapacağız ve çok fazla keyifli Zaman geçireceğiz.

Kendi müziğimizi yapıp dans edeceğiz. Beraber güleceğiz, ağlayacağız, birbirimize sarılacağız. Bütünleşme ve birlik olma gücünü hayatımıza taşıyacağız.

Nasıl yapacağız.

Ayahuasca çayı hazırlayacağız. Şaman davulları ile dans edeceğiz. Doğal Transın gücüyle, geçmişe geleceğe, sevdiklerimize, sevmediklerimize gideceğiz. Kaybettiğimiz insanlarla görüşeceğiz. Meditasyonlar yapacağız. Negatif olanlardan arınacak, pozitif olanlarla bütünleşeceğiz. Fiziksel, ruhsal ve psikolojik şifaya kavuşacağız.

Ruba çalışması bize Nasıl bir fayda sağlayacak.
Nedensiz ve tanımlanamayan fiziksel sorunlarımız şifalanacak
Geçmiş yaşamın öğrenilmesi ve bu Dünya’ya getirdiği sorunlardan özgürleşeceğiz.
Yüksek benlikle irtibat kurup faydalı bilgilere ulaşacağız
Akaşa kayıtlarını okuyarak geleceğimizle ilgili bilgiler edinebileceğiz
Melek enerjileri çekeceğiz
Doğrum sendromunu sorunlarından kurtulacağız
Misyon ve görevlerimizi öğreneceğiz
Yeteneklerimizi, ve yeteneklerimiz konusunda ne yapmamız gerektiğini öğreneceğiz
Bedensel rahatsızlarımızı şifalandıracağız
Ruhani sıkıntılardan kurtulacağız
Yaşanılan olumsuzlukların nedenleri öğreneceğiz
Maddi sıkıntılarımızı engellerini kaldırıp neler yapabileceğimizi öğreneceğiz
İlişki sorunlarını çözeceğiz
Gerçek aşkı çekeceğiz
Hatırlanmayan olaylarda hatırlayacağız
Auramızı temizleyeceğiz
Çakralarınızı dengeleyeceğiz
Stresi azaltacağız
Kendimize olan güveni arttıracağız
Sezgi gücümü fakrında varacağız
Cinsel sorunlarımızı çözeceğiz
Negatif enerjileri temizleyecek ve koruma kalkanı oluşturacağız
Daha kaliteli, Mutlu ve sağlıklı bir hayata adım atacağız
3 aylık bir çalışma ayda 2 gün toplan 6 günlük bir program

Son düzenleme:

Ashina

Kayıtlı Üye
Tam beklediğim türde bir çalışma. Keşke maddi olarak bunu karşılayabilecek düzeyde olsaydım. Katılımcılara şimdiden iyi çalışmalar diliyorum. Yıllık rutin olarak yapılıyorsa gelecekte ben de dahil olmak isterim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
İstanbul dışında da devam etmeyi düşünüyor musunuz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Şişlide olacak
evet İstanbul dışına da atölye ve eğitimler açılacak

Ü

Üye silindi 55028

Bu tarz eğitimler yasak değil mi?Aydınlatır mısınız lütfen.Nedir bunların sınırı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu tarz?
yasak?
sınır?

Bu tarzdan kastınız nedir anlamadım. Yasak ve sınır ile neyi anlatmak istiyorsunuz o da belli değil. Üniversite diplomalarım ve sertifikalarım, akademi larimar firması Türkiye cumhuriyetinin yasalarına uygundur. Bilgi ve tecrübe konusunda bir sıkıntımız Yok.
Suç teşkil edecek herhangi bir içerik de Yok. Siz sorunuzu tam sorarsanız ona göre cevap verebilirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu tarz eğitimler yasak değil mi?Aydınlatır mısınız lütfen.Nedir bunların sınırı?
Ortada yasak olabilecek bir şey yok, gözümden kaçan bir şey varsa ayrı. Eğer ayahuasca çayı için diyorsanız onun da yasak olmaması lazım. Sonuçta ülkemizde benzer kargı, üzerlik vs. bir takım farklı bitkilerin hiçbir yasaklığı veya sınırlayıcılığı bulunmuyor. Bunun yanı sıra, burada yazılan çerçevelere göre eğitimden daha çok danışmanlık, koçluk ve paylaşım daha ön planda gibi. Güzel bir çalışma bütünü olmuş, katılmak isterdim ancak mümkün görünmüyor şimdilik.

Ü

Üye silindi 55028

Özgeçmişinizi nerden bulabilirim.Manevi düşünceler mesela meditasyon değilde Nasıl söyleyim böyle soyut şeylerin tutanağını tutamazsınız ya o yüzden dedim öz geçmişinize ulaşmaya çalışacağım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Farkındalık soyut değildir. hoş farkındalık nedir. gerçeklik ve ilim üzerine güzel bir sohbet etmek isterdim ama niyetiniz başka olduğu için gerek duymuyorum. zaten kim olduğumu da çok iyi biliyorsunuz. ikinci üçüncü dördüncü üyeliklerle farklı bir kişi gibi göstermenize gerek yok. yazım tarzınızdan zaten anlaşılıyor

Ü

Üye silindi 55028

Bu benim tek hesabım.Niyetimde bu farkındalık kapısının herkese açık olduğu inancıydı.Kaos daha önemli diyelim.

Ori

Kayıtlı Üye
Türkiye'de şuan bu tarz dediğiniz şeyleri güvenli olarak bilgili insanlar eşliğinde yapabileceğiniz sayılı ortamlardan birinde olduğunuzu düşünüyorum era2. Kimseyi zorlamıyorlar sonucta isteyen katılır isteyen katılmaz. Bız şahsen Urum'un bilgisinden şüphe etmiyoruz. Ki hoş elinden geldiğince insanları çeşitli konularda da bilgilendiriyor. Önemli olan doğru soruyu sorabilmek tabi sizin bunu yapabildiğinizi düşünmüyorum. Sanırım dedektifçilik oynamak istiyorsunuz ama yanlış yerdesiniz. :D

Babillll

Kayıtlı Üye
Sayın üsdat sizi bilen biliyor. Ben şahsen açmış olduğunuz eğitime çok sevindim ve katılacağım. Bunu beni geliştirecek bir fırsat olarak görüyorum.