Ruh halimin elektronik cihazlara etkisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cuteangel1997

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok büyük bir sorunum var .Uzun zamandır test ediyorum birazdan anlatacak olduğum durumu. İlk başlarda hep tesadüf sandım fakat olmadığını anladım. Sinirli olduğumda ve üzgün olduğum da bunlar dışında aşırı düşünceli olduğum zamanlarda,etrafımdaki eşyalarda hareketlenme oluyor. Özellikle elektronik cihazlarda.. Çok sinirli olduğumda ve o an bir yere dalıp gittiğimde yada bir şeyler düşündüğümde elektronik cihazlar donuyor,uzun süre çalışmıyor, anlık kapanıyor, açılıyor. Pc yeni aldım önceki pc de oluyordu şimdi ki pc de de oluyor. Telefonumda oluyor kız kardeşimin telde de oldu yanımdayken bir kaç defa ve tv ler de . Etrafımdaki eşyalardan kastım da küçük eşyalar kalem vb. hareketleniyor. Buna bir türlü anlam veremiyorum. Neye göre bu oluyor bunu çok merak ediyorum. Bu anlattıklarım sadece sinirliyken veya üzgünken yani çok düşünceli ve dalıp gidecek durumda olduğumda.
Şundan da bahsetmek istiyorum ki 2 yıl öncesinde musallat olayı yaşadım çocukluktan gelen bir musallat idi bahsettiğim sürekli odamdaki eşyalar yere düşüyordu ,ışıklar kendiliğinden belirli saatlerde yanıp sönüyordu sürekli izleniyormuş gibi hissedip huzursuz oluyordum. Kendi odamda tüm penceleri ve perdeleri kapatıp ve sanki karşımda biri varmış da beni izliyormuş gibi üzerimi değiştiriyordum. Ve odamın kapısının açık olmasından penceresinin ve perdesinin açık olmasından hiç hoşlanmıyordum bu durum hala var. Bu şeyler her ne ise iletişim kuramadım bir türlü hoca adı altında 3 kişiye gittim üzerimde cinlerin musallatının olduğunu söyledi hepsi de annemin sülalesi çok tiksinç sürekli eve büyü yapılıyormuş. Evin etrafına atılan şeylerin üzerinden de ilk ben geçmişim . Cinlerden biri çocukmuş sürekli benimle oynuyordu sadece onu ayırt edebiliyordum . İşin ilginç kısmı bu çocuk olan koridorda ki boy aynasına hep el izi bırakıyordu. El izine göre bir çocuğun ulaşamayacağı yükseklikte el izleri vardı( Eve giren çıkan çocuk yok ) Erkek kardeşim de 5 yaşlarındaydı onun elinden de küçük bir eldi bu el .Ve erkek kardeşimin ara sıra ortadan kaybolupta annemlerin odasında köşede kendi kendine konuşuyor olması beni çok ürkütmüştü. Kimle konuşuyorsun dediğimde hiçbir şey söylemiyordu başını öne eğiyordu aynı şey ona da musallatmış yada ona musallat bana bulaşıyor gibi bir durum söz konusu arkadaşlar . 3 hocada aynı şeyi söyleyince sonuncusuna muska yaptırdık. Hala daha takıyorum muskamı yeşil bir bezle diktik. Üzerimde taşıyorum. Ayrıca her gece 21 ayet-el kürsi okumadan uyuyamayan bir insandım ben böyle bir durumda musallat nasıl oluyor da bana bulaşmaya çalışıyorlardı bu konuda hiçbir fikrim yok. Korkularım falan geçti bir daha hissetmedim birşey muskayı taktıktan sonra. Aradan geçen zaman sonunda yani 2 senedir bu bahsettiğim cihazlara ve eşyalara olan durum beni çok fazla etkiledi evimde olduyordu hep. Evden şüpheleniyordum şuan ünideyim yurtta kalıyorum. Fakat burada da aynı şeyler oluyor. Varlıklara bağlarsınız diye düşünüp bu durumu da anlatma gereği hissettim .

Sizce neden böyle oluyor ?

shado

Banlı Kullanıcı
Varliklarla alakasi oldugunu dusunmedim ben TV sevmem pek az once bi kanal vardi muzik yarismasi neyse sevmiyorum off dedim bunu izlicez butun gece, misafir var kapat diyemem sonra aniden ses gitti baktim kanal gitmis hala yok.:D

Ashina

Kayıtlı Üye
Elektrokinezi olması lazım isminin bir bakın cevabınızı bulacaksınız.

+1 bende aynı şekilde düşünüyorum. Musallat konularından anlam ama daha önce de bahsettiğim üzre ben de elektronik cihazlara istemeden bazı durumlarda etki ediyorum. Aşırı kaygı durumlarında bazen de öfkeliyken oluyor. Arkadaşın bahsettiği izlenilme hissi veya bazı kuruntu diyeceğimiz düşünceler varsa onların psikolojik olduğunu düşünürdüm.

Aisling

Kayıtlı Üye
Herşeyi varlıklara bağlamamak lazım.Bende elektrokinezi yeteneğiniz olabileceğini düşünüyorum.Belki yaşadığınız bir olay bu yeteneğinizi tetiklemiştir.Yada vücuda kimi zaman fazla elektrik yüklenebilir.Eğer imkanınız varsa çıplak ayakla toprakta yürüyün,toprak vücudunuzdaki fazla elektriği alacaktır.Ve rahatlama etkisi yapacaktır.Toprak size şifa olur umarım. :):)

Aisling

Kayıtlı Üye
Herşeyi varlıklara bağlamamak lazım.Bende elektrokinezi yeteneğiniz olabileceğini düşünüyorum.Yaşadığınız bir olay bu yeteneğinizi tetiklemiş olabilir.İkinci olarak,bazen vücut fazladan elektrik yüklenebilir.Fazla elektriği atmak için topraklama yapmanızı öneririm.Toprak umarım şifanız olur.

Ashina

Kayıtlı Üye
Topraklanma işe yarayabilir evet bende yarıyordu tam olarak enerjinizi almasa da o berbat hissi(ben öyle hissediyordum) üzerinizden atarsınız. Deniz suyu da faydalı olabilirmiş bu konuda.

Yeri gelmişken elektrokiniziyi geliştirmemiz ya da en azından kontrol etmemiz için deneyeceğimiz bir uygulama ya da egzersiz varmı?

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Bencede varlıkla bir alakası yok bu olayın. Elektrokinezi yeteneğiniz olabilir, bu yeteneğinizi geliştirmenizin bir yolunu arayın şahsen böyle bir yeteneğim olsa onu kullanırdım en azından televizyon sesi açıp kaparsın :D ve cinlerden önce unutmayın ki sizde somut olduğunuz kadar soyutta bir varlıksınız potansiyel herkeste var.Şahsi görüşüm bu yönde

Aisling

Kayıtlı Üye
Okuduğum kitapta tamda bu konuyu kapsayan bir paragrafa denk geldim,aklıma direk sizin konunuz geldi.

"Eğer çalıştığınız bilgisayar aniden arızalanırsa suçu üretici firmada aramayın.Sizin stres içinde olmanız,ya da çalışırken birazda olsa sinirlenmeniz aletin teknik donanımını etkileyebilir.Çünkü sıradan bir insan beyni,en üstün bilgisayardan daha güçlüdür ve insan bazen farkında olmadan doğanın kendine verdiği güçleri kullanabilir."

cuteangel1997

Kayıtlı Üye
İzlenilme hissi diye anlattığım durum musallat döneminde olan birşeydi. Onları musallata bağlarlar falan diye açıkladım yoksa psikolojik bir durum yok

cuteangel1997

Kayıtlı Üye
Herşeyi varlıklara bağlamamak lazım.Bende elektrokinezi yeteneğiniz olabileceğini düşünüyorum.Belki yaşadığınız bir olay bu yeteneğinizi tetiklemiştir.Yada vücuda kimi zaman fazla elektrik yüklenebilir.Eğer imkanınız varsa çıplak ayakla toprakta yürüyün,toprak vücudunuzdaki fazla elektriği alacaktır.Ve rahatlama etkisi yapacaktır.Toprak size şifa olur umarım. :):)

Teşekkürler deneyeceğim.

cuteangel1997

Kayıtlı Üye
Okuduğum kitapta tamda bu konuyu kapsayan bir paragrafa denk geldim,aklıma direk sizin konunuz geldi.

"Eğer çalıştığınız bilgisayar aniden arızalanırsa suçu üretici firmada aramayın.Sizin stres içinde olmanız,ya da çalışırken birazda olsa sinirlenmeniz aletin teknik donanımını etkileyebilir.Çünkü sıradan bir insan beyni,en üstün bilgisayardan daha güçlüdür ve insan bazen farkında olmadan doğanın kendine verdiği güçleri kullanabilir."

Kitabın adı nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...