Zaman çatlağı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shado

Banlı Kullanıcı
Merhaba yıllar önce yaşadığım bir olayı paylaşmak istedim.Bir akşam üstü çok yakın bir arkadaşımla ortak bir arkadaşımıza hediye almak üzere merkeze gitmiştik karsilikli magazlarla dolu bir cadde neyse çok enteresan bir gündü hafif yağmur yağıyor biz yürüyorduk kafamda where is my mind ve bitter sweet symphony'nin klibindeki genç gibi yürüyordum umursuz karşıya geçtik parfumeriye baktım ne hoş dedim başka bir mağazaya girdik çıktık çok az ilerledik sonra ikimiz birden noluyo ya olduk çünkü yolun karşısinda ve en başında( ki arada bayagi mesafe var) bulduk kendimizi bunuda daha önce önünden geçtiğimiz dükkanın önünden tekrar geçince kavradim sanki bizi birileri başlangıç noktasına koymustu şaşkınlıkla yürümeye devam ettik sorgulayarak nasıl yani diye .Daha sonra dikkatimi çeken şey ileriden gelen ambulans sesleri oldu az önce geldiğimiz yoldan.Belkide tesadüfen ordaydi ambulans bunu bilemem.Ama yolun karşısinda ve ters yöndeydik yani 2 mağaza geçme suresinde karşı yoldaki en baştaki mağazanın önünde bulduk kendimizi arada 15 dklik bir yürüme mesafesi var en az.Şimdi ne olmuş olabilir?.O gün kimseye anlatmayalim falan dedim bir iki kişiye anlatmış olabilirim.:D Zamanlada çok normalleşti durum geriye kalan her şey gibi o da hiç yaşanmamış gibi oldu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
2 kişi aynı anda ve aynı biçimde deneyimlenmesi konuyu çok başka yerlere taşıyabilir. Hele de zamansal ve mekansal eşit içerikli bu tür durumlarda. Kontrol etmek lazım, nadir durumlardan.

shado

Banlı Kullanıcı
Chillout anlayamadım ne demek istediğinizi pek. :(

Ashina

Kayıtlı Üye
Çok ilginç bir olay. Bu durumu herhangi biriyle paylaştınmı? Chilloutun dediği gibi ikinizin aynı anda deneyimlemesi çok çok daha ilginç bir durum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Chillout anlayamadım ne demek istediğinizi pek. :(
İlmi olan yeteneği olan bilgili kişiler varsa etrafınızda kontrol ettirmeden net bir şey söylenmez diyorum. Kötü değil, dediğim gibi nadir olan durumlardan olduğu için de ilgimi çekti.

shado

Banlı Kullanıcı
Bir arkadaşıma anlattım sadece üstünde çok durmadık bugün aramızda geçti çok ilginçti diye o şekilde kimse inanmaz zaten samimiyetime inanlarla paylaşıyorum sanırım.Ama bu arkadaşımla çok garip bir şekilde kaderimizin bağlı olduğuna inanıyorum mesela aynı şeyleri yaşıyoruz ailesel problemler geçmişte yaşadığım şeyler ve ben onu çok iyi anlayabiliyorum liseyi birlikte okuduk bir sene ayrı kaldık ailevi problemler yüzünden başka şehirde yaşadı sonra tekrar geldi, aynı puanı aldık listede hemen altındaydım ünide aynı sınıftayız yurtta aynı odada kaldık ben psi wheel yaparken başarılı olamıyordum başlangıçta sonra bir gün beni rüyasında görmüş 10:30 ta yaptın mı diye sormuş evet demişim bir akşam tesadüfi yapayım bari dedim sonra kuzenimle konuşmaya başladım messengerdan vazgeçtim psi wheelden konuşma tatlı geldi kuzenim 10:20 de yemek yemeye gitti sol kolumda aşırı bir elektiriklenme oldu ne oluyor dedim neyse psi yapayım dedim ilk kez uzun süreli başarılı oldum saat 10:30'du.Neyse dünde bir cafeye oturduk tahmin edin ne yedim dedim bir sürü şey söylediler sonra başka konuya atladık daha sonra aklıma geldi hadi ne yedim bil dedim ellerini tuttum gözlerimizi kapadık yediğim şeyi bir kez söyledim ve bir kerede tanımladım aşağı yukarı 10 saniye sonra bamya dedi (onun ailesi de bamya yemez benimki de erkek arkadaşımın babası pişirmişti yani tahin emesi gerçekten zordu onun için) argo bir kelime kullandım çok şaşırdım falan ama tesadüf olmadığına inanıyorum bir süredir silvayla ilgileniyorum birliktede çalışacağız bakalım.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu olay bana sanal bır bozukluk gıbı gorunuyor. Hayalgücü..

fako

Kayıtlı Üye
Çok ilginç. Bende olabilecekleri ölçmek için varlık çağırmıştım sonrasında işlemi tamamlayamadığımda saatlerce, yürüyüp yürüyüp kendimi evimin önünde bulmuştum. Ama iki kişinin bunu yaşaması çok daha ilginç ve güzel geliyor gözüme. Takipteyim :)

shado

Banlı Kullanıcı
Varliklarla bir ilgisi yoktur umarim bordolevo.:)

fako

Kayıtlı Üye
Varliklarla bir ilgisi yoktur umarim bordolevo.:)

Olduğunu düşünmüyorum :). Varlıksal olsaydı bir şekilde içinize doğuyor. Keşke bende sizin gibi böyle bir durumu tecrübe edebilaem. Eğer ayrıyetten bir cevaba ulaşırsanız lütfen bana ulaşabilirmisiniz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bencede bir çeşit bozukluk.
Bozukluk yok, sistem içinde adeta kodları bulunan, plan dahilinde uygun durumlar bunlar. En başta dediğim gibi nadirdir ve fakat nadir olması bozukluk anlamına gelmiyor.

shado

Banlı Kullanıcı
Cevaba ulaşabileceğimi sanmiyorum ulasirsam elbette yazarim.:)

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Yaşadığın olayı yaşayan ve dile getiren bi insanı bulman çok zor. Cevabu bulursunuz umarım

shado

Banlı Kullanıcı
Cevabi yok iste vardirda bizde yok pesinede düşemem etraf dolandirici kayniyor zaten gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...