Haksızlığa uğrama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berfin92

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar.surekli takip ediyorum ve bilgilerden yararlaniyorum fakat soru kismina birsey yazip pek paylasmadigim icin yanlis yere yaziyorsam simdiden ozur dilerim.cok yakinim var haksizliga ugruyor iftira atiyorlar surekli fakat elimizde kanit yok ve ortaya somut birsey koyamiyoruz malesef uzun zamandir suren bir mesele bu konuda okuyabilecegimiz herhangi bir dua var mı nasil ortaya cikartabiliriz haksiz olani ve yaptiklarini acil yardiminizi istiyorum.cok tesekkur ederim simdiden.

Mindblowing

Kayıtlı Üye
Bir müslüman,zalimliği(haksızlığı)kendisine meslek edinmiş bir kötüye çatarsa,onun zulmünden kurulmak için 100 (yüz defa) ” Ya Müntekim Celle Celalüh” İsm-i Şerifini okumaya devam ederse,Cenab-ı Allah,o mazlumun(haksızlığa uğrayan kimsenin) hakkını (intikamını) haksızlık edenden alıverir.

Aklı başında olan bir kimse bunu bilir ve bildiği bu başkalarına değilde Yüce Rabbine sığınarak( “Ya Müntekim Celle Celalüh) İsmiyle Allah’a şikayet eder,hakıını alması için.Yani Allah’a havale eder.Böyle yaparsa kısa zamanda onun ahkkı Yüce kudretçe alnıverir.

Bu İsm-i Şerifi hakkının alınmasına kadar okumaya devam eder.Allah cezalandırılması gereken haksızlığa anında müdahale eder ve cezalandırır.Bazı suçlara mühlet verir ama ,bazılarını anında cezalandırı.Böyle durumları Allah en iyi bildiği için,duruma göre O’nun cezasını tecelli eder.

Kaynak:Yusf Tavaslı(Esmal Hüsna okunuşu ve faziletleri)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ya şedidel batşi duasını okumanızı öneririm. İnternette yazın çıkar. Yorumları görürsünüz okumayın falan diyenler var, alakası yok okuyun güvenilirdir. Ben iki üç senedir hep okuyorum sağ salim uyuyup uyanıyorum her gün. Saat ve sayı gözetmenize gerek yok.

lorin

Kayıtlı Üye
Ya şedidel batşi duasını okumanızı öneririm. İnternette yazın çıkar. Yorumları görürsünüz okumayın falan diyenler var, alakası yok okuyun güvenilirdir. Ben iki üç senedir hep okuyorum sağ salim uyuyup uyanıyorum her gün. Saat ve sayı gözetmenize gerek yok.

Selamlar bende cok buyuk bır haksızlıga ugradım halende ugruyorum aynı kısıler tarafından okusam faydası olur mu ....
ve özel degılse sız nasıl bır olay ıcın okudunuz ve nasıl bır sonuc aldınız ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Selamlar bende cok buyuk bır haksızlıga ugradım halende ugruyorum aynı kısıler tarafından okusam faydası olur mu ....
ve özel degılse sız nasıl bır olay ıcın okudunuz ve nasıl bır sonuc aldınız ?

Benimki genel, devletimizin selameti için. Ülkemizin kuyusunu kazmaya çalışanlar için okuyorum. Dolayısıyla benim duam yangını söndürmek için bir damla su taşıyan karıncaya benziyor. Yangın bitesiye belki ben ölürüm. Bir sonuç aldimsa da bilmiyorum.

lorin

Kayıtlı Üye
Benimki genel, devletimizin selameti için. Ülkemizin kuyusunu kazmaya çalışanlar için okuyorum. Dolayısıyla benim duam yangını söndürmek için bir damla su taşıyan karıncaya benziyor. Yangın bitesiye belki ben ölürüm. Bir sonuç aldimsa da bilmiyorum.

İnşallah faydası oluyordur yer gok duayla ayakta duruyor .Tekrar teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...