Korunma tavsiyesi Soğan Kabuğu yakma

Sitemans

Kayıtlı Üye
Merhaba
Soğan Kabuğu yakma efsanesi tarafımca bilmeden doğruladım.
Yaklaşık 2 ay önce yanlışlıkla soyduğum soğan kabuklarını yaktım ogün bugundur hiç bir işim gram ilerlemiyor dondu durdu hayat

Korunma tavsiyelerinizi bekliyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba
Soğan Kabuğu yakma efsanesi tarafımca bilmeden doğruladım.
Yaklaşık 2 ay önce yanlışlıkla soyduğum soğan kabuklarını yaktım ogün bugundur hiç bir işim gram ilerlemiyor dondu durdu hayat

Korunma tavsiyelerinizi bekliyorum.
Yok öyle bir şey. Başka sebep arayınız ve bu sebebe yönelik çözüm düşününüz.

Sitemans

Kayıtlı Üye
2 aydır hayat durdu sanki zaman tersine hep alehime işliyor
mesela dersinki bu duvarı beyaz boyayın diyosun adam kırmızı boyuyo niye deyince abi bu vardı bunu yaptık
2 metre kablo çekicen adam 1 metre çekiyor kablo bu kadar vardı almak aklıma gelmedi diyo

bunun sebebi nedir. kim bilir aramızda bilge ilim irfan sahibi insanlar mevcutmu

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
2 aydır hayat durdu sanki zaman tersine hep alehime işliyor
mesela dersinki bu duvarı beyaz boyayın diyosun adam kırmızı boyuyo niye deyince abi bu vardı bunu yaptık
2 metre kablo çekicen adam 1 metre çekiyor kablo bu kadar vardı almak aklıma gelmedi diyo

bunun sebebi nedir. kim bilir aramızda bilge ilim irfan sahibi insanlar mevcutmu
Verilen örneklere göre, durumların sebebi doğru zamanda, doğru tavrı, doğru kişilere karşı ortaya koymamak. 2 aydır mı böyle yoksa hayat boyu mu böyleydi bunu düşünmeniz lazım. Her iki durumda da buna sebep olan içsel dinamiklerin üzerine gidilmelidir.

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Soğan Kabuğunu yakınca "Acaba yanlış bir şey mi yaptım ya kötü şeyler olursa?" Düşüncesinin yarattığı tedirginlikle yaydığınız enerji hayat durdu sanki cümlenizin sebebi olabilir.

holy_witch

Kayıtlı Üye
soğan kabuğu değil kendisi ruhaniler için değerlidir ancak yemezler.ancak soğan kabuğu kısmet bağlamaz tam tersi nazardan kurtulma gibi işlemlerde başka materyaller ile kulanılır.diğer maji uygulamalarında da negatif enerji kovmaya yarar.siz büyük ihtimalle orada başka bir şey yaptınız ve ruhanileri kızdırdınız.gerçek bir hoca tarafından görülmenizde fayda var