Birbirinin devamı rüyalar görüyorum (Yardim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fallen_

Kayıtlı Üye
Merhabalar , mesela bugun ruyamda guzel bir kizla tanisiyorum aradan zaman sonra tekrar ruya gordugumde bu kez o kizin kardesleri ile tanisiyorum birlikte gezip egleniyoruz. Beni telefondan biri ariyor numarasi "Ankara" diye kayitli hatirlamaya calisiyorum kim diye , sonra hatirliyorum iste gecenlerde is icabi bir arkadasa tanismistim Ankarali oldugu icin ismini Ankarali diye kaydetmistim. Bütün bunlar farkli rüyalarda oluyor yani bölüm bölüm rüyalar görüyorum , gördugüm butun ruyalarim eninde sonunda baska bir rüyamda birleşiyor. Bir rüyada gordugum seyi baska bir ruyada hatirlayabiliyorum .
Cok garibime gidiyor bu is arkadaslar , korkmaya basladim acaba nörolojik bir sorunum mu var diye.
Not= lucid ile alakasi olmadigindan cok eminim.

Yaşim duz olarak 20
Balik burcuyum
Erkek

Fallen_

Kayıtlı Üye
Her seferinde farkli senaryolar görüyorum ama dediğin gibi adeta farkli bir yaşam halim ordayken sadece daha once yasadiklarimi (gordugum ruyalari ) hatirliyorum. Yani ben ruyamds yolda gidiyorum diyorum butdan gitmeyekim tehlikeli bolge cunku gecen gun burdan gecerken basima kotu seyler geldi , burda " gecen gun " fatkli bir ruyam , ruyamda ise bizzat gecen gun yasadigim birsey.
Ve sayin boristsnblue siteye girdim az cok benzerlik var ama benim yasadigim bu degil , ruyalarimin yani diger yssamin en fazla %5 ini hatirliyorum. Zaman gectikce bi tuhaflik oldugunun farkina vardim biraz dikkat edince bu durumda oldugumu farkettim. Acaba sorunum nörolojik biseymi

Cok cok tesekkur ederim degerli yorumlariniz icin. Umarim iyi bir aciklamasi vardir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...