40 tane bedevinin bahsızlığı var sanki üzerimde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gzmprt

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben çok şansız biriyim elimi nereye atsam kuruyor. Çok çalışıp didinmeme ragmen hayatımda hiçbişey başaramadım. En önemliside bir insana ne kadar iyilik yaparsam yapayım ona asla yanlış yapmayayım çok çok kötü ayrılıyoruz,yapmadığım şeylerden dolayı suçlanıyor olayları kontrol edemiyorum . İşler çığırından çıktı yıllardır böyle kardeşlerimle arkadaslarımla ve artık sevgililerimle sebepsiz kavgalar ,iş yerimde sebepsiz sorunlar ,mutlaka sevdigim onun için çabaladığım herkez benim canımı fena yakıyor . ne bir malım oldu ne sevdigim bi işim ,onu sil bunu sil kimsesiz kaldım .psikolagada gittim psikolojik hiçbir bozukluğum yok elhamdülillah .sorunun onlarda olduğunu söylediler hep .benimde kafam almıyor işte çevremde herkez kötü de benmi iyiyim .neden hiç iyi insana denk gelmiyorum o zaman . en son ki psikoloğ telkin tedavisini önerdi hiçbir işe yaramadı .sonra makinaya bagladı beni hormon yüklemiş kesinlikle bir gram degişiklik yok ,en son agzıma damla damlattı mutlu hissedecekmişim yok malesef hiçbirşeyin olumlu etkisi yok. Ot gibi yasıyorum sebepsiz mutsuz isteksiz .evde beyaz yag ve sarı yag gibi bişeyler siyah çayın ince hali birde beyaz kum bulduk evin kapısının önünede biber çizmişlerdi sırayla turşu . hiç inanmam böyle şeylere üzerine düşmedik yıllarca bu kadar da olmaz dediğim ne varsa kat kat üstünü yasadım . kendi evimizden bile olduk kiradayız şuan gelişim kitapları psikoloğlar hiçbir şekilde olumlu degişken kalıcı bir sonuç veremediler bana.arkadasım zorla bi hocaya götürdü ,biri bana aşk büyüsü yapmış tersine dönmüş ,bişeylere okudu falan dediklerini yaptık sonra herşey daha da kötü oldu nişanlımdan çok çok kötü ayrıldık ve hiç yapmayacagı şeyleri yaptı.o hocaya gittigimden beri benim sorunlarım bir bebekse canavara dönüştü neler oluyor böyle ben nasıl tersine döndürecegim bu düzeni ,intihar bile düşündüm . bu kadar da olmaz ki

utku

Kayıtlı Üye
Urumhamatahayil nickli kişiye özel bakım isteği yollayın özel mesaj yoluyla bence

Gzmprt

Kayıtlı Üye
Çok denedim ama yollayamadım bu siteyi nasıl kullanacagımı çözemedim malesef

Ori

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/private.php?do=newpm&u=12
Başlıgı konu ıle ılgısı olacak sekılde yazıp mesajınızı ıletebılırsınız.

Aslında kendinizi şartlamanız dahılınde başınıza kotu seylerın gelecegını bılmenız gerekır. Bu sızın kısılıgınızı bıle etkıleyebılır. Sızın farketmedıgınız sekılde gerceklesen olumsuz olaylar veya ayrılıklar aslında sızın şanssız oldugunuzu gostermez. Herseyı olumsuz goren ve negatıf bır ınsan oldugumu dusundugum ıcın sureklı benımde basıma her turlu sanssızlıklar gelır ve yerı geldıgınde yok artık bıle dedıgım olur. Sızınle aramızda kı tek fark ınsanlar ıcınde bu şanssızlıgı hıce sayabılıp rolünüzü iyi sürdürebılmek ve böylece ınsanlar ıcındekı sorunlarınız kalkabılır. Eger basınızda buyu veya uygulama oldugunu dusunuyorsanız ustte verdıgım lınke mesaj atınız. Urum sıze daha ıyı yardımcı olacaktır.

Gzmprt

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarım olumsuz düşünmeme sebep oluyor.birşey hakkında olumlu düşünsem daha da olumsuzlaşıyor .anlam veremediğim birsürü şey yasadım .bu da beni pekte inanmadığım şeyleri arastırmaya itti .psikoloğumun tavsiyesiyle bu siteye göz attım.tesekkür ederim attığınız linkten mesaj gönderilbim sonunda .umarım olumlu sonuçlar alırım

kohen

Kayıtlı Üye
Sn Utku,

Ne yazik ki Urumhamatahayil'e mesaj gonderemiyoruz. 2 kez denedim fakat iletilemiyor. Sorunun ne oldugunu ben anlayamadim.

utku

Kayıtlı Üye
Sorun ne acaba web sitesinden teknik bir sorun mu? Yoksa sizin bilgisayarla mı alakalı bilmiyorum Alıntı:Sn Utku,

Ne yazik ki Urumhamatahayil'e mesaj gonderemiyoruz. 2 kez denedim fakat iletilemiyor. Sorunun ne oldugunu ben anlayamadim.

El Bari esmasını günde 214 defa El Basit'i günde 72 defa ;El Basir'i günde 112 defa zikretmeni öneririm Gzmprt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...