Sıkıştırılmış taş nedir-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LadyAsura

Kayıtlı Üye
Aytaşı almak istiyorum intarnette ucuza buldum oturduğum yere yakın bu tür taş satan dükkanlar yok zaten,fotoğrafları orjinali gibi eflatun renkler saçıyor farklı açılardan bakınca ama Satıcıyla iletişime geçtiğimde "Ürünümüz sıkma diye tabir edilen orjinal ürünün toz ve parçalarından imal edilmektedir. " yanıtını aldım.Lütfen bu işlerden anlayan birisi yardımcı olabilir mi? Almalımıyım? şimdiden yardımınız için teşekkürler :))

tam olarak işlenmemiş bulabileceğimi sanmıyorum bulsam bile fiyatı yüksek olur nadir çünkü,bu yüzden doğal taş ama aksesuar olması tercihim yardımlarınız için çook teşekkürler aynı şekilde orjinali gibi parlaması çok dikkatimi çekti o yüzden arada kalmıştım

phusey

Kayıtlı Üye
Ben bir yer biliyorum ama sonuçta ticari bir faaliyet olduğu için yazmam ne kadar doğru bilemiyorum forumun yasağı var mı bu konuda fikrim yok! Hatta doğal halini ya da aksesuar haline getirilmiş halini dahi bulabilirsiniz... internette şifalı taşlar vs diye arattırın , ancak direk bir satış sitesi değil burası bir bioenerji merkezi, buraya ulaşabilirsiniz belki her nevi taşı bizzat gördüm orada çünkü.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sıkıştırılmış taş almak anlamlı değil. Süs objesi olarak düşünülürse ayrı elbette. Herhangi bir internet arama motoruna yazarsanız hem fiyat hem çeşit bulursunuz rahatlıkla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...