medyuma gittim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizliyim

Kayıtlı Üye
Bugün bir medyuma gittim sende cin var büyü var anneden geçmis temizlik lazim 2500 euro dedi yani bu fiyat bana göre cok ucuk bi fiyat ki bide kendi uzaktan telefonla nasil yapilacağı tarif edecekmis
Biraz garip geldi
Siz ne düşünüyorsunuz açıkcasi binpişmanim ne gerek varsa gittim

Ori

Kayıtlı Üye
Böyle dolandırıcıları nasıl buluyorsunuz? Nerde takılıyor bunlar?

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ya sorma .. cok pişmanim oda indirimli 2500 yoksa 5000 eurolardan bahsediyor

Onu bende anlamdim evde varmis annem zamaninda bisekilde bilmeden ziyaretlerden aldigi kutsal saydigi topragi, suyu vs. eve getirmiş ordan musallat olan cin banami bulaşmış cocukluktan bu yana yani benimde kafami karıştırdi

asterix

Kayıtlı Üye
Medyom olmuş cin adam çarpacak.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Alacagim cevabida alamadim yani herseyim o cin musallatina bagli o birakmiyor mutlu olayim o temizlenirse hersey hallolacak

boristanblue

Kayıtlı Üye
2500 euro da verdin mi iyice mutsuz olursun, lütfen prim vermeyelim böyle şarlatanlara

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yanlıs bir düşünce.
Ne zaman şu bitsin tamamen mutlu olacağım desek hayat bizi mutlaka yanıltır.Tarzı bu.
Para kaptırmamanız iyi olmuş, birde telefondan tarif edecekmiş daha neler.
Bu konularda profesyonel destek verebicek tek kişi var oda site sahibi.Biz üyeler buradan ne desek boş.

Küçücüğüm

Banlı Kullanıcı
İş
Sürünmece (Öğrenciyim anam öğrenci :D )
adama bak be :D tezgahı kurmuş sazan bekliyor.Böyle oyunlara gelmeyin sevgili üye.Düşünün ki Güneydoğu illerimizden çoğunda bunu gönüllü yapan ilminde üstün hocalar bile mevcut.Adam bildiğin dolandırmayı teklif etmiş...

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Türk lirasıda istememiş bide euro istemiş

La-edri

Kayıtlı Üye
Bugün bir medyuma gittim sende cin var büyü var anneden geçmis temizlik lazim 2500 euro dedi yani bu fiyat bana göre cok ucuk bi fiyat ki bide kendi uzaktan telefonla nasil yapilacağı tarif edecekmis
Biraz garip geldi
Siz ne düşünüyorsunuz açıkcasi binpişmanim ne gerek varsa gittim

Hangi sebten dolayi gitiniz ki bu sarlatana ?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Cinler anne ve babadan geçebilir bu doğrudur kişinin kendisi bunu kabul edebilir bunu kullanabilir veyahut ağır gelebilir bunlar ayrı konular fiyat konusuna gelirsek bu işi bedava yapanlar da var cüzi miktar da yapanlar da uçuk fiyat yapanlarda. Fiyata bakıp dolandırıcı demek doğru olmaz kişiyi tanımak gerek ve bu tanımadan kastım anlattıkları anlatılanlar değildir. Yine cinlerle iletişimi olan birinin tanıması o kişinin gerçek olup olmadığını anlamayı sağlayabilir. Her neyse benim size tavsiyem cinlerden korunmak için bu forumda diğer forumlarda sayısız yöntem mevcuttur. Hiç bir para ödemeden bunları kendiniz kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz tabi ki gerçekten bunu istiyorsanız. Bu da zor geliyorsa bir cami hocasına gidip olaylarınızı dinlemesini rica edin kendileri de bu konuda çoğu bilgili oldukları için kurana da bağlı olduklarını düşünürsek size daha da basit yöntemler söyleyebilir diye düşünüyorum. Bu konular için kimseyi paranızı yedirmeyin.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
2300 ü üçharfliye teklif et hocayı yamultur ?

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
Sen o parayı bana gönder ben sana bi muska yazayım göndereyim, 1 km yakınına sokulabilecek cin varsa beri gelsin. böyle şarlatanlardan uzak durun, millet parayı sokaktan topluyor heralde saçacak yer arıyorlar.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ya deki o kadar iyi görüyorsun ki kendini hastalari iyilestiren birisi olarak tanitiyor o zaman bircok seyi bana neden soruyorsun bazi seyleri söyledi evet ama cok detay yoktu
Töve birdaha böyle bisey yapmiycam
su anda cinde yaninda omzunda dedi dokundu karıncalaşma varmi dedi yok dedim hicbisey hissediyorum

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba, siz neye göre sizde böyle bir musallat olduğuna inandınız? Bu tür şeylerin insanlara olumsuz etkileri vs olur. Bunlar yok ise inanmayınız.Ben bizzat bu işlerin içerisine girdim çok sıkıntım vardı size tavsiyem bu konularda çok yüksek para taleb eden kişilerden kesinlikle uzak durun.

Küçücüğüm

Banlı Kullanıcı
İş
Sürünmece (Öğrenciyim anam öğrenci :D )
Ya deki o kadar iyi görüyorsun ki kendini hastalari iyilestiren birisi olarak tanitiyor o zaman bircok seyi bana neden soruyorsun bazi seyleri söyledi evet ama cok detay yoktu
Töve birdaha böyle bisey yapmiycam
su anda cinde yaninda omzunda dedi dokundu karıncalaşma varmi dedi yok dedim hicbisey hissediyorum

adamı bulup dövmek lazım :D :D

Fallen_

Kayıtlı Üye
yerinde olsam bu adamı polise ihbar ederdim istersen arayıp tekrar konuş telefon görüşmesini kayıt et öyle ihbar et.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Bu bayan ehlibeyt soyunda oldugunu kerametinin bundan solayi oldugunu söyledi dedigim gibi gördükleri de oldu zaten onlar beni inandirdi ama az bucuk yildizname bakan herkes söyler birseyler
Ben cin musallatim var rahatsiz oluyorum diye gitmedim ben esimle sorunlar yaşiyorum sonumuz ne olur vs. diye gittim o bayanda herseyi cine büyüye dayadi o cözülmesse sonunuz yok dedi herseyin bağlı dedi
Bayanin boynunda haç vardi (yanlış anlamayin normal birisi taksa sorun degil ama havvas ilimi ile uğraşıyorum ediyorum diyen bi kisi icin ilginç) eşi alman belki ondan bilmiyorum ay bin kere tövbe günahim büyük işte merak çaresizlik insana herseyi yaptiriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...