medyuma gittim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boristanblue

Kayıtlı Üye
Dini inancınızı bilmiyorum, yalnız böyle şeyler var ise, İslama göre bakara suresi dinlemek, okumak bunun yanında ayetel kursi, nas, felak okumak hem sizi rahatlatır hem de negatif şeyleri uzak tutar, bununla beraber bir de abdest namaz varsa daha da sağlam olur, tabi her şeyden önemlisi inanç, irade ve korkmamak.
not olarak insanlar din adına korkunç şeyler iddia ediyorlar inanmamak lazım Allah'a inandığımız gibi güvenmeyi de öğrenmeliyiz.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Tesekkürler, kendime göre inancliyim falciya gitmede önce rüya görmüstüm bir sinava giriyordum herkes cok iyi en iyisi sensin bu sinavi en iyisisin diyordu sonuclar geldi 3 hata cikti ne cok iyiydi nede kötü ama en iyi sekilde geçecekke daha kötü gectim
Bence gitmemeliydim iç sesimi dinlemeliydim ben rüyami kendimce böyle yorumladim kadina da anlattim bana geldin sinav oldu büyü, cin felan hata iste rüyanin anlami bu sinavin benim dedi
Üstümde atamadim bi türlü olayi pişmanliğimi arkadaslar ibretlik bir durum benimki orada başıma daha kötüsüde gelebilirdi .. düşünüyorumda kim verecekti hesabini tanımam etmem sonuçta Ne biçim saçmalamişım şuhursuzca davranmişım annemide üzdüm anlattım cok kotktu senden beklemezdim dedi inanacaksan kalben inan ibadet kalpten gecer dedi hakli

boristanblue

Kayıtlı Üye
Değerli dostum haberci rüyalar olabilir yalnız rüya ile de amel olmaz, bende ne rüyalar görüyorum, hatta bunların içinde tekrarlayan rüyalarım da oluyor, uyanıkken bile ilginç şeyler olabiliyor, önemli olan taviz vermemek, açık kapı bırakmamak , korkmamak, hatta mümkünse böyle şeyleri düşünmemek bile, çünkü aksini yaptığın müddetçe olmasa da bir şeyleri üzerine doğru çekiyorsun, ne falcılar biliyorum cinleri var, o cinlerinin de kuklası olmuş cinler itibari ile olmuş yada olması muhtemel olayları söyletiyorlar, bizde aaa bak medyum bildi diyoruz, ne derse sonradan inanıyoruz ve hele ki karşımız da ki kişi de şarlatanın teki ise maddi ve manevi büyük zararlara uğruyoruz, O yüzden inançlı olup güçlü olmalıyız korunmak için inancının gerektirdiklerini yerine getirmelisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...