Yeni çıkan hayalet videosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brotherhood

Kayıtlı Üye
https://www.youtube.com/watch?v=X5XG3qfV01U

"ABD'de yaşanan olayda mutfakta gariplikler fark eden adam mutfağına kamera kurdu ve bu ürküten görüntüleri kaydetti!"

Haber sitelerinde böyle bir videoyla karşılaştım arkadaşlar yeni yüklenmişti söylenene göre. Siz ne düşünüyorsunuz gerçekliği hakkında ? Videoda yaratık varsa kameraya aldırmadan bir yerleri karıştırırmı sizce ? :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
O her ne ise kameraya aldırmazda,bu ne kadar gerçek?Bir film kareside olabilir.Böyle yüzlerce video varken inandırıcılığı güçleşiyor.Kamera görüntüsü renk ve ışık çok profesyonel gibi geldi,görüntü amatör birinin gerçekleştirdiği çekime benzemiyor pek.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Aslında sahte videolar konusunda çok haklısınız olağandışı şeylere inanan bir insan olarak tamam bu kez oldu dediğimiz çoğu şeyin kurmaca olması şevkini kırıyor insanın :)
sayın boristanblue gerçekten acıkmışta olabilir kimbilir :)

Ori

Kayıtlı Üye
Gun gecmıyor kı bır hayaletın canı sıkılmasın :D gına geldı boyle seylerden artık

brotherhood

Kayıtlı Üye
Belki bunda olayı açıklığa kavuştururuz dedikte olmadı sıradaki şanssız arkadaşı bekliyoruz :D

boristanblue

Kayıtlı Üye
O kadar bilgi kirliliği var ki hangisi gerçek, hangisi sahte ayıramaz olduk, her ne kadar konunun uzmanı olmasak da değerli dostum hayalet değil de bir varlık olma ihtimali var.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Kim bilir ; sonsuz evrenin sadece insanoğluna verilmediğini düşünüyorum ben haklısınız :)

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Hayaleti bilmem ama tezgahta yürüyen şey koca bir böcek miydi?

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
bana saçma gelende sadece amerikada olması yada çin

brotherhood

Kayıtlı Üye
Belki iyi kurgu yaptıklarındandır :) Ama ülke nüfusunun çok fazla olmasından dolayı olayın orda olma olasılığının artmasından da olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...