Dünya dışı varlıklar beni alıp götürseler ahh ne var

Ori

Kayıtlı Üye
Bakalım benım karakterim nasıl görünüyormuş merak ettim.

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Konu uzaylılar. Sorulan soru ve yorumlar Hukuk Fakültesinde okuyup tıp istemek gibi :D

Ori

Kayıtlı Üye
Konu sahıbı konuyu umursamıyorken biz umursuyoruz işte :D

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sayin solucan deligi once kendinizi analiz edebilir misiniz ben işin içinden cikamiyorum da.

shado

Banlı Kullanıcı
Burası ne olmuş böyle okumadım mesajları başlığı görünce annem geldi aklıma hep keşke beni alıp uzayı gezdirseler giderim der, duygusal mı oldum ne.:(Bende çocukken pencerede beklerdim hala bekliyorum çatı katında kalıyorum pencereden gökyüzünün çok küçük bir kısmını görerek uyuyabiliyorum aklımda hep aynı soru ve gülümseme var.

Ashina

Kayıtlı Üye
Çağıryorum gelmiyorlar. Belki birileri de bizi çağırıyordur, biz de gitmiyoruz. Bilemezsin ki...

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Mersin - Antalya arası kara yolu kısaltılmadan önce oldukça uzun dar ve virajlıydı gece Antalyaya giderken 4-5 tane beyaz ışık gördük uzay aracı gibiydi. Yolda trafik ışığı bile yoktu bir ev falan hiçbişr yok. Bir taraf dağ bir taraf deniz ve uçurum. Annem ısrarla uzaylıların çocukları bunlar diye iddea atti ve halen evet ben gördüm onlar uzaylıydı diyor başkasının önünde anlatma bari diye tembihledik. Bir keresinde de benim odamın camından dağ doğru bakarken bir alev topunun yere indiğini görmüş nedense bir tek kendi gördü. Belki balık burcu hayal dünyası geniştir bilemem ama uzaylılara sonuna kadar inanan bir annem var.

Ayy bayildim bu hikayeye annenizle "selenit" tanismayi cok isterdim