Dünya dışı varlıklar beni alıp götürseler ahh ne var

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Galiba galiba mı a a pardon ben çok değil çok çok hoppa uçarı marjinal maceracı aksiyoncuyum akabinde a acayip tez canlıyım sanki o varlıklarla temas kurmak çok kolaymış gibi dan diye bağlantıya geçeyim istiyorum ama tabi böyle bir dünya yok hisleri çok kuvvetli olan bir insanım son 1-2 yıldır çok yoğun bir şekilde içimden bir ses onlarla temas kurmam gerektiğini söylüyor ahh bu ses nasıl tarif edeyim çok zor bildiğimiz bir ses gibi ama hangi dilde bana aktarıyor bilmiyorum ama gerçekten bir ses içimden konuşuyor benimle bu da ayrı bir dert biliyorum ki temas kurana dek bu işin peşini bırakmayacağı mı ucunda ölüm bile var deseler hayatta katiyen asla zinhar davamdan vazgeçmem ne pahasına olursa neye mal olursa olsun ölmek var ama dönmek yok ya devlet başa ya kuzgun leşe o ırklı temas kurana kadar durmak yok tabi öyle bir ırk gerçekte varsa şimdi arkadaşlar sadete geliyorum sizce hangi yoldan gideyim meditasyon-astral seyahat-telepati-medyum hangisi. Fikirlerinizi bekliyorum ona göre çalışmalara start vericem ?? Hangisi diyin bakam banaa ?? ????

Gölge19982

Kayıtlı Üye
İş
Nefret
:) Fikirler değişkenlik gösteriyor sevgili dostum benimde normal bir insan olduğum söylenemez ama , onlarla irtibata geçtiğin an sana ne yapabileceklerini bilebilirmisin şu anda seni koruyan onlarca melek var peki ya onlara izin verdiğinde hala seni koruyacaklarmı hiç bir şey sonsuza dek süremez acının olmayıp mutluluğunda olamayacağı gibi ama illada aksiyon diliyorsan diline sigara basabilirsin iyi hissettiriyor :)

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Keşke keşke... Benide alsalar götürseler ne olur yani? Bazen geceleri balkona çıkıp UFO görme umuduyla gökyüzünü izliyorum ama... Maalesef dostum.

peri123

Banlı Kullanıcı
Hahaha 😂😂 aksiyon istiyorsan şu hiçbi insanın yaşayamadığı 3 çatallı köy gölge köyüne falan git , bakalım kaç gün dayanabilceksin? belki çok istediğin yerlere seni cinler götürür

asterix

Kayıtlı Üye
Gitmek ? nereye gideceğin önemli,sonra da aha vatanım der ağlar dizlerini döversin insanoğlu garip mahlukat bu yüzden almıyoruz seni.

albus

Kayıtlı Üye
Mustafa Topaloğlu'na sorun bence :beta1:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Uzun bir süre meditasyon yolundan.Kafanın/zihnin sakinleşmesi ve dinginleşmesi akabinde olacak olanın yıllar içinde olabilceğini onunda izniniz-yeteğiniz yahut varlıksal açıdan ilgi çekici bir frekansınız vs varsa olabilceğini anlamanız vs vs.

boristanblue

Kayıtlı Üye
O gezegen senin , bu galaksi benim diye gezdirecekler ise beni de götürsünler. :D

Ori

Kayıtlı Üye
Sımdı ben burada neler yazardımda gelıp benı almazlar dıye yazmıyorum neyse. Uzay delısı bır ınsanım.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu konuda ne hayaller kurmuslugum var varya .. :))

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Bu konuda ne hayaller kurmuslugum var varya .. :))

Ayyyy anam aynen beninde ne hayaller ne hayaller benim ki daha uçarı eminim ahh bir nail olsam gerisi çorap sökü gibi gelecek ama o temas anahtarını bulmam lazım 😱😱😱

nilay

Kayıtlı Üye
Keşke keşke... Benide alsalar götürseler ne olur yani? Bazen geceleri balkona çıkıp UFO görme umuduyla gökyüzünü izliyorum ama... Maalesef dostum.
Neyse ki benim gibi düşünen bir kaç kişiye rastladım :) ilk UFO'mu gördükten sonra merakım başladı ve bir kaç kere rüyamlarımla iletişim kurduk. Tabiki de yetmedi onlarla rüyada iletişim kurmak inanılmaz bir duygu sanki afrodizyak etkisi yarattı bende. daha fazla onları görmek için her akşam meditasyon yapıyordum, sadece iyi niyetli varlıklar için onların fark edebileceği frekansı imgeleyip uzaya yolluyordum. hemen o gece gelmeseler bile mutlaka rüyalarıma uğruyorlar. :Angel_anim:

mysen13

Kayıtlı Üye
Bende böyle hayal kurmadım dersem yalan söylemiş olurum ama tek farkettiğim ve gözlemlediğim götürüyorlar ama ya genelde hayvan pisliği üzerine ya ormana kendi boyutuna veya başka aleme götürebileceğini imkansızlığa yakın görüyorum daha böyle bişey yaşayan yok diye biliyorum eğerki yapabilselerdi en çok periler yapardı malum sıralama zincirinde enerji olarak en yukarlardalar :)

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Ayy napsakta temas kurmayi saglasak napsak tamam tamam buldum ben anam bacim vallahide buldum billahide buldum azıcık hislerim kuvvetliyse bu isi medyumlar aydinliga kavusturur eminim ama oyle bir medyum bulmaliyim ki esi benzeri olmayan ustat ehil cok deneyimli guclu ozel birisi olmasi lazim ancak olsa olsa bu yolla bir seyler olur hemen harakete gecmem lazim hemen derhal butun imkanlarimi seferber edicem hatta imkanlarimin disinada cikip akan sulari dur durmaz lazim

Gecegezen

Kayıtlı Üye
Bu konu bana 2012 yılındaki deneyimlerimi hatırlatı.İlk başlarlar da beni uzay gemisine alıp götüreceklerini sanmıstım.tabi işin aslı çok farklı olduğunu anlamak uzun sürmedi.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende çok gordum gerçekte gökyüzüne bakmadigim zaman sanki biri beni izliyor gibi kafami kaldırdığım zaman orada gordum hep bir ışık hep gorunup kaybolan aslında beni de bi alip tamir edip geriye biraksalar hiç fena olmazdı :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki deney yapan kaçak ırklara denk gelseniz mesela tüple, hortumla kesip biçmeyle deneyler yapanlar? Bu ne çeşit ne yoğun bir merakmış, hakkınızda hayırlısı olsun diyelim.