Dünya dışı varlıklar beni alıp götürseler ahh ne var

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Chillout böylesine çağ atlamış, galaksiden galaksiye yol giden bir üst düzey canlının basit bir organ mafyası gibi deney yapacağını sanmıyorum. Olumsuz düşünmek yerine, bizimle anlaşan, iyi huylu bir ırka denk gelirsek peki? O zaman en fazla ne olabilir? Tahminimce kaçırdıkları kişileri bile seçiyorlar. Down Sendromlu kişiler veya Ambidextrous olan kişileri. (Hem sağ, hem sol elini kullananlar.) Garip yetenekleri olan kişiler kısaca. Veya seçtikleri kişinin toplumdan farklı olması. :)

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Chillout böylesine çağ atlamış, galaksiden galaksiye yol giden bir üst düzey canlının basit bir organ mafyası gibi deney yapacağını sanmıyorum. Olumsuz düşünmek yerine, bizimle anlaşan, iyi huylu bir ırka denk gelirsek peki? O zaman en fazla ne olabilir? Tahminimce kaçırdıkları kişileri bile seçiyorlar. Down Sendromlu kişiler veya Ambidextrous olan kişileri. (Hem sağ, hem sol elini kullananlar.) Garip yetenekleri olan kişiler kısaca. Veya seçtikleri kişinin toplumdan farklı olması. :)

Evet cok haklisin dostum

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.

Irklar kelimesinden bunu mu anladınız ? LAR

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Olumsuz fikirlerden ziyade elde edilen ortak bilgilerden, ''çağ atlamış galaksiden galaksiye yol giden bir üst düzey canlının'' ve ''hatta çok sayıda canlıların'' organ mafyasından ziyade insan eti ile beslenebildiğini de hatırlatmakta fayda var. Koca kainatta bir zerrecik yer tutan Güneş sistemimizdeki her bir canlıyı bir kaç Dünya saati ile reyondaki et paketlerine çevirebilecek türde ırklar var. Sistemi koruyanlar var diye dışarıdaki o ırklar kendiliğinden yok olmuyor. Organ mafyası tabiri de aslında, DNA ve Nano Bio parçacık mafyacılığı olarak söylenebilir. Bunlarla melezlenen dokular gıda, yedek parça, derin uzaya dayanıklı şuursuz canlı denekler vs. elde edene mafya denebilir. Ne ara bu kadar şirinleştirdiler bu uzaylıları hiç bilmiyorum.
Sahi ben bunları yıllardır anlatıyorum da, en son Stephen Hawking de buna benzer bir fikirde bulundu. Daha doğrusu bu bazı bilgiler ışığında edindiği fikri açıklamasına izni verildi. Biliniyor ki Hawking gibi, 1663 yılından beridir Newton'a da verilen özel bir profesörlük ödülüne sahip bir bilim insanı olarak, devletin özel gizlilik kararına tabi olan projelerde de çalıştı. Bu kadar üst düzeyden gizli bir projeye dahil olmak bir yana, ülkemizde de en basit bir yerli iletişim kod şematiği projesinde bile gizlilik anlaşması imzalarsınız. Bu konu hakkında da konuşamazsınız. Şimdi bir de bu adamın ne gibi gizlilik anlaşmalarına tabi olduğunu düşünün. Bu adamın uzaylılar her zaman şirin değildir demesini bence ciddiye alın.

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Olumsuz fikirlerden ziyade elde edilen ortak bilgilerden, ''çağ atlamış galaksiden galaksiye yol giden bir üst düzey canlının'' ve ''hatta çok sayıda canlıların'' organ mafyasından ziyade insan eti ile beslenebildiğini de hatırlatmakta fayda var. Koca kainatta bir zerrecik yer tutan Güneş sistemimizdeki her bir canlıyı bir kaç Dünya saati ile reyondaki et paketlerine çevirebilecek türde ırklar var. Sistemi koruyanlar var diye dışarıdaki o ırklar kendiliğinden yok olmuyor. Organ mafyası tabiri de aslında, DNA ve Nano Bio parçacık mafyacılığı olarak söylenebilir. Bunlarla melezlenen dokular gıda, yedek parça, derin uzaya dayanıklı şuursuz canlı denekler vs. elde edene mafya denebilir. Ne ara bu kadar şirinleştirdiler bu uzaylıları hiç bilmiyorum.
Sahi ben bunları yıllardır anlatıyorum da, en son Stephen Hawking de buna benzer bir fikirde bulundu. Daha doğrusu bu bazı bilgiler ışığında edindiği fikri açıklamasına izni verildi. Biliniyor ki Hawking gibi, 1663 yılından beridir Newton'a da verilen özel bir profesörlük ödülüne sahip bir bilim insanı olarak, devletin özel gizlilik kararına tabi olan projelerde de çalıştı. Bu kadar üst düzeyden gizli bir projeye dahil olmak bir yana, ülkemizde de en basit bir yerli iletişim kod şematiği projesinde bile gizlilik anlaşması imzalarsınız. Bu konu hakkında da konuşamazsınız. Şimdi bir de bu adamın ne gibi gizlilik anlaşmalarına tabi olduğunu düşünün. Bu adamın uzaylılar her zaman şirin değildir demesini bence ciddiye alın.

Ayy anam bu kadar büyütmeyin herkesin görüşü farklıdır hepimiz kardeşiz sonuçta

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Peki deney yapan kaçak ırklara denk gelseniz mesela tüple, hortumla kesip biçmeyle deneyler yapanlar? Bu ne çeşit ne yoğun bir merakmış, hakkınızda hayırlısı olsun diyelim.
Uzaylı da olsa insan insandır sözü geldi aklıma :) şaka bir yana Allah bizi uzaydada iyi lerle karşılaştırsın amin :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Stephan Hawking e de inanıyorum ama hala bir yerlerde iyi birşeyler olduğuna da inanıyorum ve bizi koruduklarına.. Bu merak değil sadece umut insanlıktan kestigim umudu başka varlıklarda aramak gibi

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Anam derken? Belki baba.. Üslup sıkıntısı baş göstermeye başlamış bu aralar.

Ahh be gardeş benim üslubum bu tenkitleme gibi bir hakkın lüksün yok neden yok ? Sizi enterese etmediği için yani üslup benim üslubum size neden dert oldu bu anlamadım beyfendi ?

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Dünyada o kadar yalan dolan var ki bazen beni kesip biçmelerine bile razi olmuyor değilim! En azından onlarda yalan yok ne düşündükleri ortada insanlar gibi hayatlarını alışveriş gibi saçma etkinlik lerle harcamiyorlar yada 24 saat alışveriş konuşmuyorlar ve seni farklı olduğun için kimse alay edip dislamiyor insanlar daha tehlikeli geliyor bana herkesin içinde kotuluk var şiddet var biz de sütten çıkma ak kaşık değiliz ki onlara laf soyleyebilelim

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Kendiniz dediniz. Dünya saati ile birkaç saatte Dünyadaki canlıları et reyonuna döndürebilir. Fakat neden yapmıyor. İletişim geçmemizi mi bekliyor? Nasıl bir mantık bu? İster deney yapan olsun ister iyi huylu, onlar zaten biliyor. İsteselerdi zaten yaparlardı. Çağ atlamış uygarlığın barbarca saldırısından korkmak yerine, insanların ürettiği nükleer bombalardan oluşacak hasarlardan korkun.

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Bana kalırsa böyle konularda gideceğiniz yolu seçemezsiniz. Çünkü yol sizi seçer.

Ayy haklısın valla bacım ama napalım temas için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz asistanlarıma verdiğim talimatlar doğrultusunda medyum arayışları son sürat devam etmekte ihtirasım bakalım beni iflah edecek mi ??

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sizi alıcak uzaylıya Allah şimdiden sabır versin.
-Ay bu nasıl evren
-Ay asistanlarım nerde benim
-Ayyy bana da mı sıradan insanlarla aynı muamele yapılcak, o kadar para ödedik yani..
'siz uzayda çok dayak yersiniz'

Ori

Kayıtlı Üye
Sizi alıcak uzaylıya Allah şimdiden sabır versin.
-Ay bu nasıl evren
-Ay asistanlarım nerde benim
-Ayyy bana da mı sıradan insanlarla aynı muamele yapılcak, o kadar para ödedik yani..
'siz uzayda çok dayak yersiniz'

Özellıkle benı alan yandı. :D Soru sora sora giderim yolda :D

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Uzaylıların 4 gözle gelmelerini bekliyorum hatta öyle paranoyak oldum ki eve teleskop bile aldım. :D Her gece ayı izliyorum belki önünden ufo geçer diye. Siz düşünün artık :D Neyse ömrümüz yeter de görürsek ne mutlu bize :)