Resimde gözlerim cok tuhaf cıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar aklıma takıldı habire ya marid ya ifrit diye bağırıyordum ardından arkadaşla foto çekildim göz rengim cok değişik cıktı ben gördüğümde şok oldum başıma işmi cıkardım ?

boristanblue

Kayıtlı Üye
Resimlerde gözlerimizin kırmızı çıkması normal, bence yok yere kendinizi tedirgin etmeyin, durduk yere de negatifliği üzerinize çekmeyin, o sözleri de söylemeyi bırakırsanız daha iyi olur.

fako

Kayıtlı Üye
Aslında gayet normal bir rastlandı, sadece dikkatinizi verdiğiniz bir konu.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Marid veya ifrit bunlar tek başına varlık isimleri değildir.Yani ya marid dediğiniz de bir varlığın gelip size etki etmesi en az ya insan diye bağırdığınızda birinin size gelip-merhaba ben insanım bana mı seslendiniz acaba- demesi kadar saçmadır.
Ancak bu konuyu komik ve olabildiğince kankalar arasında konuşulabilir buluyorsanız da sürekli üzerine düşmenizi ve sürekli bununla meşgul olmanızı tavsiye edebilirim.Bir süre sonra bilinçaltı küçük ve eğlenceli(!) oyunlar hazırlayacaktır.

Ori

Kayıtlı Üye
Aşırı derecede normal bir konu aklınıza başka birşey gelmesin.

Keira

Moderator
Çağırma ya da musallat durumları bu kadar basit olmuyor. Fotoğraf konusuna gelince de ışığın tonu, geliş açısı, ortamdaki odanın mobilyalarin rengi bile etki ediyor. Sizinki basit bir tesadüf olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...