Dmt Yapımı

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Bu konuda bilgili yöneticilerin olduğunu biliyorum fakat kimseyi özelden rahatsız etmek istemedim. Belki kullanıcıların da bir bilgisi vardır diye düşünüyorum neyse konumuza gelelim.

Ayahuasca paylaşımımı yapmıştım. Tam etki alamasam da bunun benden kaynaklı özü boş yere harcamam ve son gerçek denemem de miktarın ve kaynama süresinin az olmasından tam etkiyi alamadığımı düşünüyorum. Perudan site sahibimizin dediği gibi getirtmek pahalıya mal olacak eğer ki ülkemiz de bulunan yöntemler ile aynı etkiye eş değer ise. Ülkemiz de dmt bulunan bitkiler akasya ağacı ve kargı kamışı aynı zamnda kuş yemi kolay bulunan bitkiler bunlar en azından. Aynı zamanda üzerlik tohumunu da aktarlardan bulabiliriz bu ikisinin karışımı dmt salınımını arttıyor fakat uygulama da nasıl yapacağımız konusunda benim şahsen bir bilgim yok. Bu yöntem ile. Misal

100 gr üzerlik tohumu
(??) gram yada 5x2 cm li kargı kamışı veyahut akasya yaprağı

3 saat birlikte - ayrı tencereler de kaynatım vb.. sonraki aşamalar

Öneriler tavsiyeler dikkat edilmesi gerekenler gibi bir konuya da ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan var ise dinlemek isterim bir çoğumuz içinde işe yarayabilecek bir uygulama. Yabancı kaynaklar da çok bilgi var fakat tercümesi zor olabiliyor.

Eklemek istediğim son şey de misal kargının yada akasya ağacının tarihi, yani yaşı etkili mi bizim için veyahut üzerlik tohumunun çeşitleri var mı anlatmak istediğimi anlattığımı düşünüyorum ve herkese iyi günler dilerim.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
miktarlar misal 5 cm uzunluğunda 1.5 cm kalınlığında kargı kamışı da olabilir 20 gram akasya yaprağı da olabilir o konuda bir bilgiye sahip değilim yabancı dili olan arkadaşlarda bir çok forumdan bulabilir tarifini çeviriye de ihtiyacımız var eğer ki bilgili birisi yok ise

fako

Kayıtlı Üye
Halk tabiriyle boru otu diye tabir edilen datura stramonium bitkisi ni ayarlayabilirseniz bir tohumu katın. Kendisi normalde zehirdir dozu ayarlanamaz ise felç geçirtebilir. Kantaron yağı ile bu ikisini 2 saat kaynatıp ayahuascaya eklediğimde etkinin arttığını fark etmiştim.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
ayahuascaya eklediğimde demişsiniz ayahuascadan kasıt perudan getirdiğin orjinal bitki karşımı dimi? Dmt her insanda her gün olan fakat salınımı çok düşük seviyelerde olan bir şeydir. Nedense bilimsel gerçekliği olup dünya gündeminde en alt sıralarda yer alır kendileri. Ben araştırıp çok alternatif bulamadım tariflere bu yüzden bu konuyu açtım fakat elimizde şuan sıfırdan başka bir şey yok gibi.

Küçücüğüm

Banlı Kullanıcı
İş
Sürünmece (Öğrenciyim anam öğrenci :D )
ayahuascaya eklediğimde demişsiniz ayahuascadan kasıt perudan getirdiğin orjinal bitki karşımı dimi? Dmt her insanda her gün olan fakat salınımı çok düşük seviyelerde olan bir şeydir. Nedense bilimsel gerçekliği olup dünya gündeminde en alt sıralarda yer alır kendileri. Ben araştırıp çok alternatif bulamadım tariflere bu yüzden bu konuyu açtım fakat elimizde şuan sıfırdan başka bir şey yok gibi.

Şimdilik I doser ile idare edeceğiz :D

DuckMan

Kayıtlı Üye
sadece akasya yaprağı ilede oluyomu en kolay bulabileceğim malzeme oda

ve yabancı kaynaklar arasında malzemelri kolay bulunan şeyler varsa çevirebilirim.öm den atabilirsin

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Sadece akasya ile olmuyor sanırım üzerlik tohumu ile karıştırmanız gerekmekte. Yabancı kaynaklarda çok bilgi var duckman googleden araştırabilirsin ayahuasca hazırlık gibi ingilizce çevirisini yaz googleye çok tarif var tabi bizi de bilgilendirmeyi unutma :)

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu ay sonu kargı ile üzerlik deniyecem fakat bilgi eksikliği devam etmekte bu yüzden tekrar güncellemek istedim

ruban

Kayıtlı Üye
tohumu karanlığı örttü ve gerçek göründü hz Mevlana üzerlik tohumunun etkisi beli ama onu içmek kolay olmuyor tadı hiç melmlun edici değil eyer hz mevlana bunu kulandı sa hangi ölçek ve ne düzeyde kulandı bilmek çok zor tadı çimen den beter eyeki içtik ten sonra bal ve tatlı bir şey yemezsen büyük itimal alışık olmayan lar için diyorum ne yediseniz geri çıkar 😒

fako

Kayıtlı Üye
Geç yazdım özür dilerim. Hayır direk öze ilave etmedim, Yaklaşık 5 yaprak kargı kamışını kaynamış suda belirli bir süre kaynatıp özü sonradan ilave ettim özü yaklaşık 200gram ilave ettikten sonra içine ne olur ne olmaz diye bir tane daha klasik tariflerden ot ekledim ve 3 saat kaynattım sonrasında ise datura nın bir tohumunu ezdim ve o tohumun yarısını toz haline gedirip kattım süzdükten sonra içtim aman aman datura tohumu kullanacaksan dikkatli ölç bir tohumun yarısı kadar olsun bir tohum bile etkiyi arttırıyor normalde zehirli ancak dozunda olursa etkisinin arttığını hissetim.

sekiz8

Kayıtlı Üye
uyumadan önce 2 cay kasıgı cig olarak su ile üzerlik tohumu icin, cok farklı uykular ve rüyalar gecireceksiniz, fakat öncesinde 1 hafta kadar orbus kullanın, florür olan herseyi hayatınızdan cıkarın

changeyourlife

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu konu icin üye oldum formül bulan varmı karısık yazmıssınız bulan bir formül yazabilirmi sırayla. Saygılar sevgiler.

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Eğer gerçek anlamda bir DMT oluşturmak istiyorsan mimoza kabuğu kullanman gerekir. Bunlarla oluşturacağın şey sadece geçici olarak afallama/sersemleme etkisi olacaktır. Ayrıca bu tarz narkotiklerle yeterince bilgi sahibi olmadan deneysel olarak girişmenin riskinden bahsetmiyorum bile.

Bu arada bir arkadaş farfara yani boru otu demiş. Sakın ha... Farfara sadece çay şeklinde ve minimal dozajda kullanıldığı halde ciddi psikozlara sebebiyet verebilen bir narkotiktir. Tabiri caizse müptezel tayfanın bile uzak durduğu bitkilerdendir.

DMT etkisine gelirsek kendisi en fazla 4 dakikalık bir trip yaşatır ancak bu geziyi algılayabilmek için daha önce sırasıyla en zayıfından giderek güçlenen narkotik tripler deneyimlemen gerekir aksi takdirde ne kullandığın bir işe yarar ne de o 4 dakikadan sağlıklı bir zihinle çıkabilirsin.

LSD, DMT, Psylocbin gibi narkotikler ileri seviye psikoz durumu yaşatabileceğinden deneyimsizlik başına ciddi sonuçlar açabilir. Biraz aydınlanma ve zihnini açmak için narkotik kullanma ihtiyacı hissediyorsan da bunu Seviye 1-2 sativa çayı ile gerçekleştirebilirsin.

changeyourlife

Kayıtlı Üye
Kardesim onu 15 sene kullandım ben sarmasınıda sıvısınıda :)

Keyif almak değil benim dmt arayısımdaki neden ruhani arayışlar yüksek bilinç deneyimleri pskolojik olarak uzun süredir hazırım ben zaten 1 senedir agzıma ne alkol ne baska şeyler sürdüm hamd olsun abdest namazda var ben daha cok mesnevi üzerinden gidiyorum bu konulara ne perusu ne amerikası onlar ne anlar ruhtan islamdan?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Dmt tarifleri için yurt dışı forumlarında tonlarca yazı var oradan bir tarifi bulup hangi malzeme isteniyorsa onları getirtmek daha yararlı olur. Kargı ve üzerliği deneyemedim ama boru otunu bulursam deniycem. Belki aradığım bir etkiyi bulabilirim düşüncesiyle. Yabancı dil bilginiz varsa çevirisini alıp burada paylaşırsanız iyi olabilir :)

alem-i mana

Kayıtlı Üye
bir zamanlar dmtyi deneyimlemiş biri olarak belirtiyorum ki

dmt ile maneviyatın ancak suretini onun da çöp tarafını elde ediceksiniz. evet, çünki nurani açılım olmayacak bu varlık boyutu olucak. nurani boyut bu metod ile açılmaz o kadar ucuz değil o. ruh şahlanmaz. bedensel bir sure onun da putperestliğidir.

dervişin arayışında bunlara yer yok turama tabi boş işler uzmanları deneyebilirler (şirin görünme duası, iki günde aşık et üçüncü günü kapına gelsin, demon çağır anlaşma yap gibi) boş işçiler denesin. bunların alameti yaradan hakkındaki bilgilerinin sıfır olması..

dmt ile uğraşan bir tanıdığım vardı uğraşma bunlar diye uyadık o işler bu kadar ucuz değil dedik dinlemedi (şuan derviş) Bu zat gelip en sonunda gelip bana, "ruh nerede diye?" sordu. bu soruya dikkatinizi çekiyorum. tasavvufta kimin ruhtan daha çok haberi varsa bilin ki o manevi kokuyu almış. hemen söyleyelim derviş için fıkra gibi heyecanla anlatılan hikayeleri kastetmiyoruz bunu daha çok abi-şinas'lar anlayabilirler..

fakat şöyle bir şey var
zehir ile pişmiş aşı yedirip adamın posasını çıkaran bir metod var; dervişik o da er kişinin işi. dervişlik üç kuruşa beş köfte demek değildir.
dervişlik otçuyu allame yapacak bir meslek değil.

KuRt176

Kayıtlı Üye
Bu karışımları ne için kullanmak istediğinizi belirtmemişsiniz. Birkaç yıldır üzerlik tohumu yutuyorum. Her sabah 1 tatlı kaşığı. İlk başlarda 1 çay kaşığı kullan diyen çok olmuştu ancak benim ölçütüm 1 tatlı kaşığı oldu. Zaman içinde arzu ettiğim bazı özellikler ortaya çıkmaya başladı. Gördüğüm rüyaları hatırlıyorum. Onlara şimdilik az da olsa yön verebiliyorum. Çok yorulmuyorum. Gözümü kapatıp hemen derin uykuya geçebiliyorum. Nefes çalışmalarıma da çok faydası oldu. Önceden astım krizine benzer nefes tutulması yaşıyordum. Şimdi o da kalmadı. Yine de istisnasız kullanmaya devam ediyorum. Ruhsal gücümü artırdığını düşünüyorum. Her şey bir tarafa hissiyatım hassaslaştı. Benim için bu çok güzel bir şey.

fako

Kayıtlı Üye
Boru otunu sakın denemeyin yarım kürdan muhtemelen yarım diş bile etmiyor ancak ben bir diş fazla koyduğumda soluğu hastahanede almıştım.

• Şaşırdım
Tepkiler: yay