Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Dmt Yapımı

Paylaş

Rep Puanı : 843
    Ettiği Teşekkür
    176
    248 mesaja 387 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

2. asterix Üyemize teşekkür edenler:
    Banisteriopsis (07.04.2017)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı changeyourlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu konu icin üye oldum formül bulan varmı karısık yazmıssınız bulan bir formül yazabilirmi sırayla. Saygılar sevgiler.
    Alıntı bordolevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halk tabiriyle boru otu diye tabir edilen datura stramonium bitkisi ni ayarlayabilirseniz bir tohumu katın. Kendisi normalde zehirdir dozu ayarlanamaz ise felç geçirtebilir. Kantaron yağı ile bu ikisini 2 saat kaynatıp ayahuascaya eklediğimde etkinin arttığını fark etmiştim.
    İstek yolladım bordo

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Ayahuascayı sürekli deneyimleyen biri olarak söylüyorum dinlersiniz dinlemezsiniz elbette sizin bileceğiniz bir şey..
    Öncelikle kargı kamışıyla ve akasya yaprağıyla bu işi yapamazsınız sebebi akasya yapraklarında dmt olmaz bir iki akasya türünde var onuda sizin bulabileceğinizi sanmıyorum. Kargı kamışında ise dmt çok çok azdır buda çok kargı kamışı kullanmanızı gerektirir bu seferde zehirlenirsiniz çünkü kargı kamışı aynı zamanda zehirli maddelerde içerir. Bir başka arkadaş datura kullandığını söylemiş bunlara datura koydunda ayahuascalıkdan çıkar bu formül başka bir şey olur yani senin kendi yaptın bişey bunun sebebide hiçbir geleneksel ayahuasca formülünde datura kullanılmaz hatta daturanın hiçbir türü kullanılmaz. Ama yeri gelmişken söylim datura da benzeri amaçlar için ritüellerde kullanılır fakat datura ailesinin neredeyse tamamı yine zehirlidir datura kullanırken her zaman dozu bilip öyle bir bilinçle kullanılması gerekir.

Konu *nefertiti* tarafından (28.05.2017 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: Otomatik yazı şeklini kullanın.

Rep Puanı : 165
    Ettiği Teşekkür
    18
    31 mesaja 42 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

Bilgilendirme için teşekkürler de birde ne kullanmamız gerektiğini söyleseniz cuk diye oturacakmış.

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Banisteriopsis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme için teşekkürler de birde ne kullanmamız gerektiğini söyleseniz cuk diye oturacakmış.
    Ne kullanman gereken zaten profil isminde yazıyor eğer ülkemizde neler var diye soruyorsan benim bahçemdekiler dışında hiçbiri.

Rep Puanı : 165
    Ettiği Teşekkür
    18
    31 mesaja 42 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

Ne kullanmam gerektiği biliyorum ülkemizde dmt içeren bitkinler olarak hangisinden ne kadar miktar koyacağımızı öğrenmek için açtım bu konuyu.

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Ülkemizde dmt içeren bitki yok yani bu dozlarda dmt içeren bir bitki yok desem daha doğru olacak varsada dediğim gibi sadece bahçemde var ne kadar ölçüde kullanman gerektiğini ise malzemeleri temin edince bana elindekileri yazarsın bende ona göre söylerim sana

Rep Puanı : 47
    Ettiği Teşekkür
    2
    17 mesaja 23 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Buda benim uyguladığım formül;
    1 çay kaşığı ormus
    1 çay kaşığı altın kollodial
    1 çay kaşığı gümüş kollodial
    Günde 2 çay bardağı( biri yatmadan önce diğeri farketmez)
    Kaynattığım üzerlik ve kargı kamışını içiyorum... bu uygulamayı dönem dönem yapabiliyorum

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Alıntı Nephilim9084 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buda benim uyguladığım formül;
    1 çay kaşığı ormus
    1 çay kaşığı altın kollodial
    1 çay kaşığı gümüş kollodial
    Günde 2 çay bardağı( biri yatmadan önce diğeri farketmez)
    Kaynattığım üzerlik ve kargı kamışını içiyorum... bu uygulamayı dönem dönem yapabiliyorum
    size ne gibi açılımlarda bulundu bu uygulama acaba?nasıl sonuçları oldu anlatabilir misiniz

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 73 kullanıcı var. (4 üye ve 69 konuk)

1. casadei,
  2. dodox,
  3. ghost1758,
  4. İmmortalCasper