Dmt Yapımı

changeyourlife

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu konu icin üye oldum formül bulan varmı karısık yazmıssınız bulan bir formül yazabilirmi sırayla. Saygılar sevgiler.

Halk tabiriyle boru otu diye tabir edilen datura stramonium bitkisi ni ayarlayabilirseniz bir tohumu katın. Kendisi normalde zehirdir dozu ayarlanamaz ise felç geçirtebilir. Kantaron yağı ile bu ikisini 2 saat kaynatıp ayahuascaya eklediğimde etkinin arttığını fark etmiştim.
İstek yolladım bordo

Gümüşkurt55

Kayıtlı Üye
İş
Majisyen
Ayahuascayı sürekli deneyimleyen biri olarak söylüyorum dinlersiniz dinlemezsiniz elbette sizin bileceğiniz bir şey..
Öncelikle kargı kamışıyla ve akasya yaprağıyla bu işi yapamazsınız sebebi akasya yapraklarında dmt olmaz bir iki akasya türünde var onuda sizin bulabileceğinizi sanmıyorum. Kargı kamışında ise dmt çok çok azdır buda çok kargı kamışı kullanmanızı gerektirir bu seferde zehirlenirsiniz çünkü kargı kamışı aynı zamanda zehirli maddelerde içerir. Bir başka arkadaş datura kullandığını söylemiş bunlara datura koydunda ayahuascalıkdan çıkar bu formül başka bir şey olur yani senin kendi yaptın bişey bunun sebebide hiçbir geleneksel ayahuasca formülünde datura kullanılmaz hatta daturanın hiçbir türü kullanılmaz. Ama yeri gelmişken söylim datura da benzeri amaçlar için ritüellerde kullanılır fakat datura ailesinin neredeyse tamamı yine zehirlidir datura kullanırken her zaman dozu bilip öyle bir bilinçle kullanılması gerekir.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bilgilendirme için teşekkürler de birde ne kullanmamız gerektiğini söyleseniz cuk diye oturacakmış.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ne kullanmam gerektiği biliyorum ülkemizde dmt içeren bitkinler olarak hangisinden ne kadar miktar koyacağımızı öğrenmek için açtım bu konuyu.

Gümüşkurt55

Kayıtlı Üye
İş
Majisyen
Ülkemizde dmt içeren bitki yok yani bu dozlarda dmt içeren bir bitki yok desem daha doğru olacak varsada dediğim gibi sadece bahçemde var ne kadar ölçüde kullanman gerektiğini ise malzemeleri temin edince bana elindekileri yazarsın bende ona göre söylerim sana

sekiz8

Kayıtlı Üye
Buda benim uyguladığım formül;
1 çay kaşığı ormus
1 çay kaşığı altın kollodial
1 çay kaşığı gümüş kollodial
Günde 2 çay bardağı( biri yatmadan önce diğeri farketmez)
Kaynattığım üzerlik ve kargı kamışını içiyorum... bu uygulamayı dönem dönem yapabiliyorum

blueviolet

Kayıtlı Üye
Buda benim uyguladığım formül;
1 çay kaşığı ormus
1 çay kaşığı altın kollodial
1 çay kaşığı gümüş kollodial
Günde 2 çay bardağı( biri yatmadan önce diğeri farketmez)
Kaynattığım üzerlik ve kargı kamışını içiyorum... bu uygulamayı dönem dönem yapabiliyorum

size ne gibi açılımlarda bulundu bu uygulama acaba?nasıl sonuçları oldu anlatabilir misiniz

omg

Kayıtlı Üye
dmt yapmayın kimyacı simyacı mısın araştırdım ayarlaması oranı tutturmak herkesin harcı mı?

Limonsuyu

Kayıtlı Üye
Ben kargi kamisi ve üzerligi denedim 4-5 kere hic bi belirti yok ayrica tadi anlatilmaz derece kotu yani yapsan bile cok zor icilio kus otu bulmaya calisiorum bulursam akasya hep sini karistiricam

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ayahuascaysa amaç nickimde de yazan öze ihtiyacınız var dmt yi salgılayan banisteriopsistir diğerleri dmtyi uygun kıvama getiren maddelerdir.