Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Dmt Yapımı

Paylaş

Rep Puanı : 247
    Ettiği Teşekkür
    113
    73 mesaja 123 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

tohumu karanlığı örttü ve gerçek göründü hz Mevlana üzerlik tohumunun etkisi beli ama onu içmek kolay olmuyor tadı hiç melmlun edici değil eyer hz mevlana bunu kulandı sa hangi ölçek ve ne düzeyde kulandı bilmek çok zor tadı çimen den beter eyeki içtik ten sonra bal ve tatlı bir şey yemezsen büyük itimal alışık olmayan lar için diyorum ne yediseniz geri çıkar

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ

Summun bukmun umyun fe hum lâ yerciûn(yerciûne).

Onlar sağır, dilsiz ve kördürler. Artık onlar dönemezler.

Rep Puanı : 163
    Ettiği Teşekkür
    55
    63 mesaja 82 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı Banisteriopsis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayahuascaya eklediğimde demişsiniz ayahuascadan kasıt perudan getirdiğin orjinal bitki karşımı dimi? Dmt her insanda her gün olan fakat salınımı çok düşük seviyelerde olan bir şeydir. Nedense bilimsel gerçekliği olup dünya gündeminde en alt sıralarda yer alır kendileri. Ben araştırıp çok alternatif bulamadım tariflere bu yüzden bu konuyu açtım fakat elimizde şuan sıfırdan başka bir şey yok gibi.
    Geç yazdım özür dilerim. Hayır direk öze ilave etmedim, Yaklaşık 5 yaprak kargı kamışını kaynamış suda belirli bir süre kaynatıp özü sonradan ilave ettim özü yaklaşık 200gram ilave ettikten sonra içine ne olur ne olmaz diye bir tane daha klasik tariflerden ot ekledim ve 3 saat kaynattım sonrasında ise datura nın bir tohumunu ezdim ve o tohumun yarısını toz haline gedirip kattım süzdükten sonra içtim aman aman datura tohumu kullanacaksan dikkatli ölç bir tohumun yarısı kadar olsun bir tohum bile etkiyi arttırıyor normalde zehirli ancak dozunda olursa etkisinin arttığını hissetim.

Her şeyin bir bedeli vardır

Rep Puanı : 43
    Ettiği Teşekkür
    2
    16 mesaja 21 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

uyumadan önce 2 cay kasıgı cig olarak su ile üzerlik tohumu icin, cok farklı uykular ve rüyalar gecireceksiniz, fakat öncesinde 1 hafta kadar orbus kullanın, florür olan herseyi hayatınızdan cıkarın

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)