birinin araması için ben yapmam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle. Sorum şu ki birinin beni aramasını istiyorum kendimde gururuma yedirip arayamıyorum durumlar ne yazikki biraz karışık.:eek:fftopic: Bu yüzden sizden yardım istiyorum bunun için yapabiliceğimiz bir şey var mı acaba dua vb. şimdiden teşekkürler:)

Rikosa

Kayıtlı Üye
Aramasını bekle kardeş. Bunun duası büyüsü mü olur :euro:yediremiyorsan gururuna bekleyeceksin ama bekleyip kaybetmektense.

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Cumartesini pazara bağlayan gece 3 gibi 812 tane "ya habir" zikiri çekerseniz özellikle resmini bakarak okursanız ya arar ya da sizi rüyasında görür. Bende bu sitede okuyup denemiştim rüyasında görüp aramıştı.
ay çok beklemem lazm onun için 4 5 gün nerdeyse :boat:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Origanum diyor ki:
İnsanlara dualı sözcüklerin yaydığı titreşim gücü kullanılarak etki edilmesi büyüdür. Sadece sizler dua edilmiş olduğuna inanmakta ısrar ediyorsunuz, çünkü böyle görmek nefsin işine geliyor, içinizi ferahlatıyor. Vicdan rahat olunca da birilerine şu kadar şu duaların olduğu ifadeleri söyleyince büyü yapılmamış sayılıyor. Bu insanın kendi kendini uyutmasıdır.
Günümüz insanının bu suçta fazla parmağı yoktur, geçmişte böyle dayatılmıştır ama insanın zekası vardır, doğru ile yanlışı ayıracak kabiliyettedir, aklını kullanıp yaptığının ne olup olmadığını gayet iyi anlayabilir. Ama işine geliyor bilmezlikten gelmek. Yıllar bu masalla geçti zaten günümüze dek.
Hırsı ile isteklerini, hayallerini gerçekleştirmek, hep öyle kalması için de yönetimi elinde tutmak isteyenler, bazı isteklerini büyü yolu ile yapmışlar ve bu yolda başka insanları uyutmuşlardır. Kimi de eski büyü geleneklerini kaybetmemek ve yeni gelen dinlere, yönetim şekillerine uymuş görünüp ölümden dönmek, hayatta kalmak için uyutmuştur.

Bilginiz olsun diye söylüyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
ay çok beklemem lazm onun için 4 5 gün nerdeyse :boat:
4-5 günde arasında şükret bence.;)
Ben farklı bişey önereceğim.Dolunay'da yapılıyor ama..Yine beklemen gerek:)
Arama ritüeli;ellerini ovuştur azıcık ısınana kadar.Sonra o kişiyi düşünerek pembe bir balon imgele,sevgi dolu düşüncelerinle içinden aramasını isteyerek bu balonu doldur, balonu uçur.İki elini tekrar ovuştur ve kalbinde birleştir.
Çok basit ,yapmanda yarar var.En kötü ihtimalle durum aynı kalır.
(Şahsî düşüncemse; ritüelle ,okumayla vs.. arasa bile devamı gelmez.)

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba benim bir kaç kez denediğim ve başardığım bir durum.Gözlerini kapat o kişinin yanına gittiğini imgele ona seslen ve dokun kendini tanıt seni aramasını söyle ve teşekkür et. Bunu yapabildiğin kadar yap.ben denedim birkaç kez ve asla aramaz dediğim insanlar aradı. Dene kaybetmezsin.; )

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim hepinize en iyisi ya beklemek ya da düşünce yoluyla iletişime geçmeyi beklemek

Deniz8

Kayıtlı Üye
Merhaba.. bende ayni dertten muzdaribim napicam bilmiyorum kardesim

phusey

Kayıtlı Üye
iki gün önce burayı okuduktan sonra o cumartesi yapın denilen 812 ya habir zikrini denedim çarşamba gecesiydi mecburum beklediğim ve almam gerek bir iş var çünkü .. Çok ısrar ediyor gibi gözükmemek için de arayamıyordum zira birkaç kez aramıştım artık tacizkar olacaktı! cumartesiyi de bekleyemedim haliyle. Perşembe günü sabah whatsuptan yazdı o kişi ! aramadı ama ;).. Velhasıl o da işimi göreceğinden ben pek bir memnun oldum bu gece de yapacağım inşallah sonuç daha da güzel olur!!

lviv angeles

Kayıtlı Üye
iki gün önce burayı okuduktan sonra o cumartesi yapın denilen 812 ya habir zikrini denedim çarşamba gecesiydi mecburum beklediğim ve almam gerek bir iş var çünkü .. Çok ısrar ediyor gibi gözükmemek için de arayamıyordum zira birkaç kez aramıştım artık tacizkar olacaktı! cumartesiyi de bekleyemedim haliyle. Perşembe günü sabah whatsuptan yazdı o kişi ! aramadı ama ;).. Velhasıl o da işimi göreceğinden ben pek bir memnun oldum bu gece de yapacağım inşallah sonuç daha da güzel olur!!
Whatsapp 'tan yazması aramasıyla bir bence.Bir sonraki okumanda kesin arar.:DGözün aydın!

Deniz8

Kayıtlı Üye
Sonuc almaniza cok sevindim...whatsapptan yazmasi da dediginiz gibi arama sayilir bizler napalim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...