Kutsama, Arındırma ve Tılsımlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Slthpp

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim konular Hakkı'nda net bir bilgisi olan varmıdır? Konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim.

fako

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim konular Hakkı'nda net bir bilgisi olan varmıdır? Konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim.
Başlıkları vermişsin, içerik olarak umduğun nedir? Ona göre yardımcı olmaya çalışacağım.

Slthpp

Kayıtlı Üye
tılsımlama yapmadan önce kutsama ve arındırma nasıl yapılır ki sayın bordolevo? örnek veriyorum bir tılsım yapıcam bunu arındırıp nasıl tılsımlaya bilirim?

fako

Kayıtlı Üye
tılsımlama yapmadan önce kutsama ve arındırma nasıl yapılır ki sayın bordolevo? örnek veriyorum bir tılsım yapıcam bunu arındırıp nasıl tılsımlaya bilirim?

Öncelikle ne yönde bir tılsımlama yapacaksın? Şahsen ben pozitif çalışmalar için tılsımdan anlamıyorum negatif yöntemleri biliyorum sadece.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Soru eksik
Hangi inanç, hangi ekol, ne tılsımlanacak ne için yapılacak.

Slthpp

Kayıtlı Üye
sayın bordolove negatif yönden tılsımlama konusu hakkında bilgi istemiyorum teşekkürler.
sayın lavander inanç olarak tek bir dinde inanış içimden gelmiyor tanrıya inanıyorum fakat kişisel kanallardan ulaşılabilineceğine inanıyorum dinsel olarak değil ve
örnek verirsek bir beyaz kuvers taşını yada bir metal işlemeli kolyeyi koruma tılsımına nasıl çevrilebilinir bunu merak ediyorum ?
Eksik bir bilgim var farkındayım ve sizden bu konuda özürdilerim.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
sayın bordolove negatif yönden tılsımlama konusu hakkında bilgi istemiyorum teşekkürler.
sayın lavander inanç olarak tek bir dinde inanış içimden gelmiyor tanrıya inanıyorum fakat kişisel kanallardan ulaşılabilineceğine inanıyorum dinsel olarak değil ve
örnek verirsek bir beyaz kuvers taşını yada bir metal işlemeli kolyeyi koruma tılsımına nasıl çevrilebilinir bunu merak ediyorum ?
Eksik bir bilgim var farkındayım ve sizden bu konuda özürdilerim.

İşin enn derinine gidersek, yani bir pagan gibi düşünürsek Tanrının herhangi bir tezahüründen ki bu o dinde yine Tanrı ve tanrıçalar oluyor yardım isteyebilirsiniz.Araştırın hangisi daha çok size yakın gelirse ondan yardım isteyin.Tek dinle inanış değil bütün dinlerle inanış işte.Ama burda saygı duymanız ve inanmanız da gerekiyor.Sadece öyle olduğu için yapmayın.
İkinci olarak da şöyle, sizin enerjileri yönlendirme ve değiştirme yeteneğine sahip olmadığınızı var sayıyoruz.Yani doğada kendiliğinden bulunan bir enerjiyi kendiniz veya bir nesne için kullanamazsınız.
Taviselerim; Nesneyi sevginizle kodlayın.Avuçlarınızın içinde alıp sevdiğinizi düşünün.Alın size tılsımlı bir nesne.Hemde dünyanın en güçlü enerjisiyle tılsımlandırılmış.
Kuvars taşına sanırım güneş ile de enerji yüklenebiliyordu.
İkinci olarak da kanal olabilceğiniz bazı şifa enerjileri var.Bunları öğrenip direk nesneye uygulayabilirsiniz.Örnek usui reikide bir ve ikinci sembol kullanılabilir.K.rekide de yine direk nesneye enerji verilebilir.Önemli olan niyettir.

Slthpp

Kayıtlı Üye
çok teşekkürederim sayın hazar bilgilendirmeniz için sevgi ve ışıkla kalın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...