Sizce kime inanmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salvador

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar beni foruma kabul ettiğiniz için teşekkür ederim, başımda gecen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum, ancak o kadar çok şeyler duyuyorum ki hangisinin doğru olduğuna inanmıyorum kısa ve öz olarak anlatmaya çalışacağım,

Yıllar önce evde kardeşlerim arasında çıkan bir tartışmadan dolayı gece yarısı evden çıkıp o geceyi dışarda yatarak geçirdim, 3 gun sonra bir olaylar meydana geldi, hocalar gitti, bir nebze olsun düzeldi, liseyi bitirdim, asker gittim, geldim gemilerden işe başladım, gemide iken bir gece çok şiddetli kedi sesini andıran bir bağırma oldu, kimseye anlatmadım, aradan gecen zaman sonra gitmiş olduğum hocalardan bir tanesine ulaştım anlatım her şeyi hiçbir şey yok, fakat o zamanlarda yine gece bağırmalar oluyor, yatak yorgan oynuyor, yani tabiri caizse karabasan dediğimiz olaylar yaşıyorum,
Sonrasında bir yakınım aracıyla bir başka hoca bulduk, adamla konuşamaya gittim, adamı gördüğümde adamdan kendimi alamadım, sanki asık olacakmış gibi hissettim, konuştuk bana dedi, sen hiç teklif aldınmı yok dedim, sende 3 harfli var dedim param yok, öylece ayrıldık, kendi bir şey yapmaya başladım, yakınım adamı aramış, bir gece bağırdım, yakınım ismin söyledim biz yaktı dediler, sabah aradım onu dedim sen beni hocaya sormuş evet dedi, para işini ayarladıktan sonra adama gittim, tedaviye başladık, o sıralar bir bayanla görüşüyordum, tedavini 25 gun den sonra çok değişilikler fark ettim tedavide bazı kısımlar tama yapamadım, normal hale donduk, hatta namaz bile başladık, sıkıntılar devam etmeye başladım bu adamı aradım dedi bu kızla görüşmeye devam edersen sorunlar bitmez dedi, bende irtibatı kestim

Bayan arkadaşla yollarım ayırdım, fakat aynı bağırmalar tekrar başladı, bitmek bilmiyordu, namazı zor kılıyordum, ya sadece farzını kılıyordum diğerini kılamıyordum,
O sıralarda eski çalıştığım bir yerde arkadaş vardı, onu konuşurken bana anlattı, o gece bunlar konuştum, 1 hafta içinde gideceklerini söylediler, hala gitmediler bende tekrar yakınım bir hocaya daha gittim, tedavi başladı iş aradığım söyledim, onlar ne ki daha ne buyuk işlere gireceksin sasırıp kalacaksın aradan gecen zaman içinde aynı baskılar şiddetlendi, arkadaşı aradım, durumu anlattım, ama o sıralarda arkadaşla doğru durust irtibat kuramıyorum, halada öyleyiz, fakat arkadaş bana dedik, abi dedi senin bu yıl hayatın çok değişecek çok güzel işlere gireceksin,
Yılbaşından sonra uyuyamaya başladım, baskılar artıkça artıyor, ama arkadaşa uşalamıyordum, ben kendim bir şey yapmaya başladım, sonrasında bir internet kanalı ile bir bayan hocaya ulaştım, durumu anlatım hatta bayan arkadaşında resmin gönderdim, beni aradı sizden ifirit var bunu yapan bayan arkadaşınız dedi 2 yıl önce yapmış diye çok yüksek miktarda para isteyince bende geri çekildim,
Tesadüf eseri arkadaş ulaştım, onları öldurduk, tekrar geldiler yine oldurdu, hatta bu varlıklar bu bayan arkadaşın ismin verdiler, sonra yengemin ismin verdiler baskılar yine devam ediyor, ama arkadaşla görüşmende sıkıntılar devam ediyor, tanıştığım butun bayanları kaybediyorum, özelikle bana ilgi duyanlar sevgisi olanlar hatta bu kızla evlenmek istiyorum dediklerim cocugunu kaybettim

Hatta arkadaşla oldurduklerimiz arasında onlardan benim çocuğum olmuş ve onlarında oldurduk, onlar oldurdukten sonra çağrı merkezinde işim bir andan yükseldi, beni yengem aradı işler kötü gidiyor dedim sonra tekrar tamamen asağa çekildik, ben bir fabrikada işe başladım hatta kendi yapmak istediğim mesleklerdendi,
Çağrı merkezinde çalışırken bir hocayla tanıştım anlatım, dedi senin yıldızlar dusuk sende buyu var, ondan sonra yine yakınım aracıyla bir hocaya daha giti, adam dedi siz elinizden kaçırmışsınız hepsini öldürememişsiniz bana dedi senin her gun okumaya gelecekler hatta onları göreceksin, gecen sure zarfından baskılar artıyor ne geriliyor nede ben düzeliyorum adamı arıyorum bahaneler bulup telefonu kapatıyor,
Çağrı merkezinde çalışırken bir arkadaş vasıtasıyla bir hocaya gittim, bulunduğum yerden gelip beni arabasıyla aldı, arabaya bindekten sonra bir garip olmaya başladım, muhtiş bir derecen baskı vardı üzerimden dayanamıyordum, evine gittik kitap açmaya çalışırken ben bağırdım, oda açmayı kesti, bazı şeyler yazdı, yaptım o zaman evliliği dahi düşünmüyordum o zaman dusunmeye başladım, hani bir bayan tanıştım demiştim o bayana da bunları anlatım, onlar ifirit dedi, izin vermezler sizi kandirilar dedi,
Hani yazımda bir arkadaşla bunlar oldurduğumuz anlatmış bu arkadaşla bunlar konuştuk, anlaştık ama anlaşmaya uymadılar o yüzden oldurduk, gecen sure için hem yakınım tavsiye hocanın tedavisini uyguluyorum ama arkadaşa ulaşamıyorum bir turlu göreşemiyoruz,
Daha sonra baskılar olurdu, arkadaşa yazardım kesilirdi, tesadüf bir gun buluştuk konuştuk abi dedi bunlar zararsız varlıklar ama gitmeyi düşünmüyorlar
Bende baskılar yavaş yavaş kesilmeye başladı nadir aralıklar oluyordu, hatta bir ara bakkala girdim, adamdan gözümü alamadım, sonra eve geldim okumaya devam ettim, durumu arkadaş anlatım, hatta sosyal medyada onu görünce kötü olmaya başladım tekrar yazdım,
Tesadüf eseri bir bayan arkadaşında böyle bir sorunu vardı, bende gel beraber hocaya gidelim dedim, o da tamam dedi, her aksam konuşuyoruz güzel bir hafta sonu olacak eve dedim mutlu bir şekilde dönmeni sağlayacağım yavaş yavaş o bazı konular ınamaya başlamıştım
Fakat arakdaşla hala görüşemiyoruz, neyse ben bu bayan yardımcı olmak amacıyla bir hocaya sordum, durumu hakkında bilgi verdi, dedi sana karşı boş değil bir başka hoca sevgisi az, bayan hoca arkadaşça yaklaşım var
İş yerine bir arkadaş geldi, tesadüf bu işler yaptığını öğrendim, bayanı resmin gösterdim, odan bir gun sonra bu kişiyle bir bağlantısı çıktı, fakat bayan arkadaşla da irtibat kesildi, hiçbir şekilde ulaşamıyorum, durumu sorduğum kötü olduğunu öğrendim geçmiştede ondan bana saldırılar oldu, güreşemeyeceksiniz diye bende on u okumaya başladım ufak tefek saldırılar oluyordu, iş yerindeki arkadaş bakacağım dedi, abi bu kızla çıkmam görüşmem yanlış dedi, bayan hocaya ulaştım tekrar anlatım evet dedi 4 gun önce biriyle çıkmaya başladı,

Bayan arkadaşa ulaşmak için akrabası kanalıyla ulaştım dondu, niye öyle yaptığımı sordu, bende benim hakkımda yanlış dusunceler olmuş, tartışmadık, ben anlatmaya çalıştım olmadı sabah iş yerine arakdaş geldi, sen de bu bayanın ailesin mesaj atmışsın bu kızdan uzak dur bu kız bir avukatla 4 önce nişanlımış hatta senin çok iyi tanıdığın dedi, ben dedim onun butun arkadaşların tanıyorum ama asla avukat yok geçmişte kimlerle çıktığını birlikte olduğunuda biliyorum ama avukat yoktu,
Senin hayatında hiçbir zaman 3 harfli olmadı, sadece senin kendi hayal urunu olduğunu söyledi, o öyle deyince geçmişte yasadıklarıma baktığımda neye inanacağım sasırdım,
Abi dedi bu kız beni yakında bulur, fakat bu arkadaşın bayanlar özel hayatları var, hemen hemen butun bayanlar bu peşinde oluyor, bildiğim bir nokta ise cinler bazı insanlar bayanları yanına çeker, kendisi alkol alıyor, hatta musluman cin olduğunu uzun yıllar uğraştığını söyledi
İşin asıl önemli noktası ise bana öğreteceğiz diyenleri hiçbir öğretmiyor, ben eğer bu iş bilseydim kimin yalan söylediğini ortaya çıkarırdım, kimse öğretmek istemiyor
Banada sende bir şey yok pisikoljik destek lazım dedi, iş hayatım sordum, hep aynı dedi, başkaları çok iyi olacak dedi, sadece bu arkadaş farklı şeyler söyledi, hatta ben bile o çocuktan etkilendim,
Soru 1 herkes bayan sevgisi ile ilgili farklı bilgiler veriliyor, bu arkadaş yok diyor
Soru 2 Gelecegim parlak olacak deniliyor, bu arkadaş yok diyor
Soru 3 butun bayan arkadaşlar sorun yaşıyorum fakat arkadaş pisikojik diyor
Soru 4 bir hoca sende buyu var, yıldızların dusuk diyor, bu arkadaş yok diyor
Soru 5 bayan hoca 6 adet ifirit var içlerinde dışı sayısı fazla diyor, arkadaş yok diyor
Soru 6 bana yardımcı olan arkadaşla neden doğru durust göreşemiyoruz, arkadaşlarım dahi kaybediyorum,
Soru 7 boşanmak uzere olan bir arakdaşa yardım ettim, hayatında olan biteni dahi anlattım ve hepsini doğru olduğu söyledi, ama artık olmuyor
Benim korkum bu arkadaş bayanı elde etme cabası olabilir, genelde bayanlar özel hayatları çok farklı diyebilirim, sizce gerçekten bayan arkadaş onu bulacakmı yoksa bana yardım için dönecekmi kötü bir niyeti varsa nasıl öğrenebilirim veya nasıl koruyabilirim
Ama artık baskılar olmuyor, kuran dinlerken veya bazı duaları okurken bir baskı oluyor

Sizce kime inanmalıyım

Mithra

Kayıtlı Üye
Profesyonel destek için Sn. Urum mesaj atın.Söylenenleri merkezinize almamaya çalışın.

salvador

Kayıtlı Üye
Yardımlarınız için çok teşekkur ederim, dun çok kötuydum, bugun biraz daha iyiyim, iş yerinde ki arkadaş bu gece sana saldırı olacak dedi, seans yapmamız lazım dedi, bende gerek olmadığını söyledim, yani söylenenleri önemsemedim, önemsiz davranışlar bulundum

salvador

Kayıtlı Üye
bu arada bende baskılar azaldı, uyku duzenimde yavaş yavaş duzeliyor, fakat yıldız ve iş hayatım konusunda net bilgi yok, bayan arkadaşlar sorunlarım halen devam ediyor, halen butun bayanlar bende kacıyor, olumlu ışık olmuyor ben normalde oyucuyum, fakat bana oyunuculukta gelecegim olmadığı söyleniyor, yapmış olduğum işte surekli hataları yapıyorum, kendi meslegimi halen yapıyorum, kendi istedigim meslekler iş bulmakta zorlanıyorum

salvador

Kayıtlı Üye
bu konuda yardımcı olacak bir arkadaşım yokmu, bazı zamanlarda saldırı alıyorum, sonra kesiliyor, bir hoca bana yıldızların dusuk diyor, hala bayan arkadaş edinemiyorum, kaybettigim bayan arkadaşlarımla irtibat tamamen kesildi, hatta bu konuda yardımcı olan arkadaşlar aramda sorun cıktı,

4

43887

bu konuda yardımcı olacak bir arkadaşım yokmu, bazı zamanlarda saldırı alıyorum, sonra kesiliyor, bir hoca bana yıldızların dusuk diyor, hala bayan arkadaş edinemiyorum, kaybettigim bayan arkadaşlarımla irtibat tamamen kesildi, hatta bu konuda yardımcı olan arkadaşlar aramda sorun cıktı,

Sitemizde sorununuza çözüm bulaçak kişiler sn.Urum ve yule'dir. Özelden yazdıysanız dönüş olacaktır. Yoğun bir tempo da oldukları için gecikmeler yaşanabilir. Biraz sabırlı olmanızı dilerim. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...