Rüya da gördüklerim bedensiz varlık olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese benim sorunum yıllardır hiçbi işim yolunda gitmiyor düzenli ilişki olsun iş olsun olmuyor elimi neye atsam kuruyor diye bir laf vardır ya onun gibi bide sıklıkla rüyalarımda cinler bana saldırmaya çalışıyorlar bazen siyah kedi kılığında bazen siyah köpek bazende insan kılığında ama tam bana zarar verecekleri sırada rüyada ayetel kursi okuyorum ve zarar veremiyorlar uyandığımda ise genelde bacaklarımda kaşıntı oluyor. Eğer imla hatası felan yaptıysam kusura bakmayın gerçekten yardımcı olursanız çok sevinirim.

4

43887

Herhangi bir varlık vs.den dolayı yaşantınızdan endişe ediyorsanız ve bunun rüyalarınıza yansıdığını düşünüyorsanız, bakım yaptırmalısınız. Site yöneticilerimize özelden danışabilirsiniz. Yardım edeceklerdir. İyi forumlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba herkese benim sorunum yıllardır hiçbi işim yolunda gitmiyor düzenli ilişki olsun iş olsun olmuyor elimi neye atsam kuruyor diye bir laf vardır ya onun gibi bide sıklıkla rüyalarımda cinler bana saldırmaya çalışıyorlar bazen siyah kedi kılığında bazen siyah köpek bazende insan kılığında ama tam bana zarar verecekleri sırada rüyada ayetel kursi okuyorum ve zarar veremiyorlar uyandığımda ise genelde bacaklarımda kaşıntı oluyor. Eğer imla hatası felan yaptıysam kusura bakmayın gerçekten yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bacaklardaki kaşıntı sizin günlük hayatınızla alakalı sağlığınızla alakalı bir konu, bunu ayrıca internetten araştırınız, muhtemelen ciğerler, bağırsak gibi organların etkileri olabilir, size bu konudan bir fayda çıkacaktır.
Diğer husus için de Nefertiti'nin dediği gibi bakım da yaptırabilirsiniz.

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Bacaklarımdaki kaşıntı cinli rüyalar görüp uyandığımda oluyor normalde kaşıntı yok bide kusura bakmayın ama özelden mesaj nasıl atılıyor bakım için?

peri123

Banlı Kullanıcı
Kaşıntı hariç banada öyle oluyor. her işimde bi terslik dışarı çıkıyorum bi bela beni buluyor illa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...