Aklımı mı kaçırıyorum acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Snooww

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba
Sitede yeni bir üyeyim.1-2 hafta önce akşam evde tek otururken odada karanlık sadece dısardaki lambanın ışıkları odaya vuruyordu.O esnada gözümün önünden siyah ufak bir şey geçti çok hızlı bir şekilde bu acaba aklımın bana oynadığı bir oyun yada göz yanılması olabilir mi ve o olaydan hemen sonra kulağıma çok kısık fısıltı gibi sen bir şey gizliyorsun ve yalan söylüyorsun gibi cümleler duyduğuma yemin edebilirim.Aklımı falan mı kaçırıyorum aklımı çok kurcaladı bu.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bir seyi gizleyip gizlmediginizi sirrinizi siz biliorsunuzdur, bu gizlediginiz sey üzerinden olayi anlamaya calisin. Yoksa bir sirriniz yasadiginiz seyi de buna göre degerlendirin.

Ori

Kayıtlı Üye
Aklınızın sıze oyun oynadıgını dusunuyorsunuz ama neden sadece görüntü olarak sınırlandırıyorsunuz?

Snooww

Kayıtlı Üye
Demek istediğiniz o sesler de mi aklımın oyunuydu yani görüntü zaten gözümün önünde çok hızlıydı ama sesi kesinlikle duydum.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Demek istediğiniz o sesler de mi aklımın oyunuydu yani görüntü zaten gözümün önünde çok hızlıydı ama sesi kesinlikle duydum.
Hiç halüsinasyon yaşadınız mı bilmiyorum ama onlarda çok gerçekçidir mesela, kesinlikle gördüm, yaşadım dedirtebilir bir insana. Gerçekten bir sırrınız ya da sakladığınız bir şey olması da (eğer varsa) bence yine de bir şey ifade etmez, çok kafaya takmışsanız bunu yine aynı şekilde psikolojik bir şey yaşamış olabilirsiniz. Ben artık gözümün önünden bir şey geçtiğini hissettiğimde umursamıyorum bile, çünkü yanılgıdır diyorum kendime. Olaylar tekrarlanırsa üstüne gitmeniz gereken bir şeyler var demektir ama şimdilik bir sıkıntı yok bence içiniz rahat olsun.

Snooww

Kayıtlı Üye
Hiç halüsinasyon yaşadınız mı bilmiyorum ama onlarda çok gerçekçidir mesela, kesinlikle gördüm, yaşadım dedirtebilir bir insana. Gerçekten bir sırrınız ya da sakladığınız bir şey olması da (eğer varsa) bence yine de bir şey ifade etmez, çok kafaya takmışsanız bunu yine aynı şekilde psikolojik bir şey yaşamış olabilirsiniz. Ben artık gözümün önünden bir şey geçtiğini hissettiğimde umursamıyorum bile, çünkü yanılgıdır diyorum kendime. Olaylar tekrarlanırsa üstüne gitmeniz gereken bir şeyler var demektir ama şimdilik bir sıkıntı yok bence içiniz rahat olsun.

Teşekkür ederim cevabınız için dediğiniz gibi olabilir.

Tsubassa

Kayıtlı Üye
Öncelikle kardeşim geçmiş olsun bir keresinde ailemle otururken evin içinden çok hızlı siyah bir gölgenin geçtiğini gördüm bu şeytanda iblisde olabilir.. Sana tavsiyem bu tür olaylara aldırış etme

Snooww

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim cevabınız için fazla takmamaya çalışıyorum işte.

Gölge19982

Kayıtlı Üye
İş
Nefret
Şu şekilde ifade etmek isterimki birşeyler yapmış olabilirsin belkide yanlışıkla onlara zarar vermiş olabilirsin ama bunun bir cinmi yoksa başka bir varlıkmı olduğunu tam anlamlandıramadığımız şekilde bir yandanda kuruntu yapıyor olabilirsin pek fazla kafanı takma derim ama şunuda dile getirmek isterim delirmek mi :) dünyada onca kötü şey var ve hergün onlarcası başımıza geliyor ve biz hiçbirşey olmamışcasına gülüyoruz geçiyoruz sence biz akıllı mıyız :) iyi forumlar arkadaşım ...

Snooww

Kayıtlı Üye
Şu şekilde ifade etmek isterimki birşeyler yapmış olabilirsin belkide yanlışıkla onlara zarar vermiş olabilirsin ama bunun bir cinmi yoksa başka bir varlıkmı olduğunu tam anlamlandıramadığımız şekilde bir yandanda kuruntu yapıyor olabilirsin pek fazla kafanı takma derim ama şunuda dile getirmek isterim delirmek mi :) dünyada onca kötü şey var ve hergün onlarcası başımıza geliyor ve biz hiçbirşey olmamışcasına gülüyoruz geçiyoruz sence biz akıllı mıyız :) iyi forumlar arkadaşım ...

Teşekkürler cevabınız için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...