Amaç amacım ne dikkat çekmek ne de gündeme gelmek sadece aydınlanmaya ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Evet vaziyett çok kötü resmen cinler tarafından kontrol ediliyorum başim belada beynim onlarin hukmunde 7/24 her an her saniye feci vesveseler temizlik saplantisi tonlarca saatlerce su akitmalar saatlerce el yikamalar saatlerce dis fircalamalar saatlerce banyoda kalmalar disari cikip eve girdigimde ustumun basimin kirlendigi hissine kapilmak hislerim cok degil cok cok cok cok kuvvetli aklima gelen muhakkak basima geliyor haa bir kerede sas bee bir sey olacagi zaman icimden bir ses bana bildiriyor ses derken gercekten bildigimiz bir ses tarifi imkansiz ama enteresan bir dille ses tonuyla adeta konusuyorlar benimle nereye gidersem gideyim varliklarin pesimden geldigini hissediyorum biliyorum ruyalarimda asiri yuksek yerlerden ya dusuyorum yere cakiliyorum ya da tam dusmek uzereyken pat diye uyaniyorum kedi kopek insan kiligina girmis cinleri gormemde promosyon galiba bazen ama bakin bu bazen oluyor burnuma sekerimsi meyve kokulari geliyor bunuda onlar yapiyor tarif etmem cok zor ama surekli istem disi olarak sanki bedenimden cikiyorum baska dunyalara yolculuk yapiyorum yani bir nevi trans durumu sacma sacma alakasiz yerler goruyorum ya bir otogar ya bir dag ya bir insan ya bir topluluk ya bir kaza ya bir ev ya bir daire ya bir gokyuzu bunlari gorurken gercekten bedenim fizigim oradaymis canli canli gibi oluyor akabinde bu dunyaya ait degilmislik hissi sanki baska bir gezegene aitimde burada mahsur kalmisim varliklarla hic karsilasmadim gormedim ama icimden o ses bana yavas yavas seninle alelen acik acik temas kurucaz perdeni kaldircaz diyor ve yine bu ses bana surekli dur durak bilmeden yatiyorum kalkiyorum disari cikiyorum tv izlerken yemek yerken vs senin ozel doga ustu guclerin var istedigini yapabilirsin diyor isinlanma bir seyi hayava kaldirma ucma zamanda yolculuk gibi ozelliklerim varmis gibi bunlari telkinliyorlar allahim bu nasil bir seydir boyle cok cetrefilli ya bana buyu yapildi ya da ben bir seyler yaptimda bana tebelles oldular evet a dostlar simdi bana akil verin bakalim ben simdi ne yapayim haa nasil isin icinden cikayim hiimmm soyleyin yazin bakalim ben bu basimi hangi taslara vuram ??????????

Ulas149

Kayıtlı Üye
Biraz tuhaf aslında çünkü cinler genelde temizlikten hoşlanmazlar pis yerleri severler özellikle şerli olanları. genelde böyle musallat olaylarında kişi sürekli pis şeylere ilgi duyar hem kendi temizliğine hemde bulunduğu mekanın temizliğine hiç dikkat etmez. bunun psikolojik bir rahatsızlık olmadığını varsayıyorum, durduk yere kimseye bir varlık musallat olmaz tabii geçmişten gelen bir durum yoksa ki buda çok nadir bir şeydir. geceleri tuvalete veya kor halinde kömüre su döktünüzmü veya gece vakti dışarıda tabiri caizse idrar felan yaptınızmı? başka bir yoluda başarısızlıkla sonuçlanan bir büyü yada çağırma ayini olabilir. forumumuzun uzman üyeleri size daha kesin cevaplar verecektir sağlıcakla kalın.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ilk önce bir psikiatiriste gitmenizi tavsiye ederim, bahsettiginiz temizlik ve titizlik takintilarinin psikolojik sebebleri var ama sizin de degerlendirdiginiz gibi varliklar ile de alakasi var. Önce bir psikiatriste gidin akabinde farkli ilimlerden de fayda arayin.

Deyin ki;
Yarattigi seylerin kötülügünden,
Kalabligin cöktügü vakit gecenin kötülügünden,
Dügümlere üfleyenlerin kötülügünden,
Haset ettigi zaman haset edenin kötülügünden,
Aydinligin rabbine siginirim!
Deyin Ki;
Cinlerden ve insanlardan,
Insanlarin kalblerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülügünden,
Insanlarin rabbine insanlarin melkine insanlarin ilahina siginirim!

..amin!

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Biraz tuhaf aslında çünkü cinler genelde temizlikten hoşlanmazlar pis yerleri severler özellikle şerli olanları. genelde böyle musallat olaylarında kişi sürekli pis şeylere ilgi duyar hem kendi temizliğine hemde bulunduğu mekanın temizliğine hiç dikkat etmez. bunun psikolojik bir rahatsızlık olmadığını varsayıyorum, durduk yere kimseye bir varlık musallat olmaz tabii geçmişten gelen bir durum yoksa ki buda çok nadir bir şeydir. geceleri tuvalete veya kor halinde kömüre su döktünüzmü veya gece vakti dışarıda tabiri caizse idrar felan yaptınızmı? başka bir yoluda başarısızlıkla sonuçlanan bir büyü yada çağırma ayini olabilir. forumumuzun uzman üyeleri size daha kesin cevaplar verecektir sağlıcakla kalın.
inanin yazdiklarinizin tek bir harfi dahi bana uymuyor yani temizlik titizlik olayini saplantisini onlar o varliklar yaptiriyor buni nereden biliyorum ? Cunku zaten anliyorsunuz biliyorsunuz hissediyorsuniz emin oluyorsunuz allahim allahim kendime inanamiyorum şoklardayim nasil bir temizlik titzliktir evde bidon bidon camasir suyuyla geziyorum asla zinhar kimseyle fiziksel temas kurmuyorum kurmamda kuramamda hic bir eve gitmem bu yazdiklarim bir sey mi uzun olmasin diye kisa kesiyorum daha neler neler var yazmayim bencen okuyunca fenalik gecirtebilir gecmiste bir durum yok tuvalet komur onlarda olamaz eminim cin peri cagirma olayimda asla hayatta yok geriye iki secenek kaliyor ya bilmeden yanlislikla hatirlamadigim kazayla bir sey yaptim ya da malum seyy buyu yapildi ikisinden birisi

Ulas149

Kayıtlı Üye
Genelde musallat durumlarının çoğunu bunlar oluşturur. özellikle cahil ergenler sırf eğlence amacıyla çağırma seansları yapıyorlar bunlar genelde başarısızlıkla sonuçlanıyor ama bazen kişilerin enerjisi yüksek olunca boyut kapısı aralanıyor ve varlıklar insanları obsede ediyor. dediğim gibi genelde böyle olur mabetin uzmanlarına da danışabilirsiniz.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Pardon birden zekadan gözüm ışıldadı da göremedim.
Neyse
Maalesef buradan böyle bir duruma müdahale söz konusu olamaz.Hadi diyelim benim etkileşimde olduğum varlıklarım var, sizin enerji alanınızı kontrol ettireceğim.Sizin ne adınızı biliyorum, ne doğum tarihinizi nede kim olduğunuzu.Kaldı ki bunları paylaşmak zaten yasak.
Bütün bunlar olmadan nasıl bir şeyler söyleyebiliriz ? Düşünmesi bu kadar zor mu ?
Yani sözün özü bütün bunlar evet bazı varlık münasebetlerine benzediği gibi bazı psikolojik belirtilere de oldukça benziyor.Ya doktora yada direk site yönetimine gideceksiniz-bilgilerinizi sadece yönetimle paylaşmanız gerektiğini anladınız varsayıyorum-
Yani buradan bir şey demek manasız.

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
pardon birden zekadan gözüm ışıldadı da göremedim.
Neyse
maalesef buradan böyle bir duruma müdahale söz konusu olamaz.hadi diyelim benim etkileşimde olduğum varlıklarım var, sizin enerji alanınızı kontrol ettireceğim.sizin ne adınızı biliyorum, ne doğum tarihinizi nede kim olduğunuzu.kaldı ki bunları paylaşmak zaten yasak.
Bütün bunlar olmadan nasıl bir şeyler söyleyebiliriz ? Düşünmesi bu kadar zor mu ?
Yani sözün özü bütün bunlar evet bazı varlık münasebetlerine benzediği gibi bazı psikolojik belirtilere de oldukça benziyor.ya doktora yada direk site yönetimine gideceksiniz-bilgilerinizi sadece yönetimle paylaşmanız gerektiğini anladınız varsayıyorum-
yani buradan bir şey demek manasız.

diyorsunuz ? Oyle mi ? Sayin sahis yazdiklariniza mega sinirlendim neden diyeceksiniz ahh neden ? Neden biliyor musunuz ? Ki ? Cunku paylasiminizda accik hafiften nahosluk iritecilik kiricilik rahatsiz edicilik var sakin bana buda nereden cikti yok boyle bir sey yanlis anladiniz falan demeyin ben anladim anlarim karsimdaki kim olursa olsun ama kim olursa olsun derhal cozerim icini gorurum neyse bana kalibima yakisan yaziminiza saygi duymak saygi duyuyorum herkesin gorusu farklidir ve the end olarak size bir tasvip ince eleyip sik dokumadan paylasimlarinza onay vermeyin

Agena

Kayıtlı Üye
Psikolojik rahatsızlığı olanlar çoğu kabul etmiyor bu durumu, siz yine de iyisi mi psikiyatri uzmanına gidin. Kaybedecek bir şeyiniz yok nasılsa.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın solucan deliği,

Paylaştığınız konuda yapılan yorumlara verdiğiniz cevaplar ve genel olarak, size küçük bir uyarı yapmamı gerekli kılıyor.

Birincisi; nokta, ünlem, soru işareti gibi noktalama işaretleri kullanmadan yapmış olduğunuz paylaşımların anlaşılabilirlik düzeyleri oldukça düşük olabileceğinden bu konuda dikkat etmelisiniz.
İkincisi; yeterli bilgi sahibi olmadığınız ı anladığım paylaşımınızda, yorum yapıp yardımcı olmaya çalışan üyelerimize karşı verdiğiniz cevaplar yardım almayı reddeder havadayken, yaklaşımınız buraya yazarak istediğiniz cevabı alana kadar konunun özünden sapmamak olmalı.
Üçüncüsü; konunuza cevaben, herhangi bir musallat olduğunda ısrar ediyorsanız bunun için uzman birinin bakım yapması ve sizi yönlendirmesi en sağlıklısı olacaktır.(Gerekli tavsiyeyi diğer üyelerimiz zaten vermişler, dilerseniz site yönetiminden Urumhamatahayil veya Yule'ye başvurabilirsiniz.)

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...