Astral seyahat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

koyumelek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben birisini bazen yanımdaymış gibi hissediyorum. Ve bu durup dururken oluyor . O kişinin astral seyahat ile yanıma geliyor olabileceğini düşünüyorum. Gerçekten Astral seyahat ile yanıma mı geliyor yoksa benim paranoid kişilik bozukluğum mu var? Ondan mı böyle hissediyorum?
Bunu nasıl anlayabilirim?
Anlamak mümkün mü?
Yardımcı olursanız sevinirim...?

Ashina

Kayıtlı Üye
Paranoyaklık ile ilgili bir çok belirti var sadece biri geliyor hissine kapıldım demek sizin paranoyak olduğunuzu göstermez. Benzer his bazen bana da oluyor. Bir şekilde bir enerjiyi hissediyoruz. Bilgili üyelerimiz daha kesin yargı bildirebilirler ancak bence astral yapan biri ya da herhangi bir enerjisel varlık olabilir. Yaşadığınız sadece psikolojikte olabilir.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
peki kişi astral yaparken hissettiğimiz ruhuna fiziksel olarak zarar verebilirmiyiz ?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Astral seyahat Doğru adı ile Astral projeksiyon diye daha çok kullanılır.
Öncelikli olaraktan Astral seyahat'ta ortaya büyük bir enerji açığa çıkar ve bu kişinin tecrubesi yahut Zihin ve beden kontrolü sayesinde enerji kontrol altına alınır ve kişi en fazla 3-4 saat seyahatta bulunabilir.

astral seyahat dediğimiz şey aslında o kadar çok basittir-ki herkesin her yaştaki insanin yapabileceği üstün insan özelliklerinin illa olmasına gerek duyulmamaktadır. Çünkü Bizler bir enerji'yiz.

Sorunuza deyinir isek ; Paranoid kişilik bozukluğu Şifzofren olaraktan ifade edebiliriz. ve bu hastalığa yakalanmanız için ailenizde şizofren hastası olması gerekmektedir.

Forum'da heryerde bir enerjiden bahsedilir , bu enerji atom'lardan kaynaklıdır , yani bir elbisenin bir masanın enerjisi vardır .
bulunduğunuz ortam yahut bulunduğunuz çevrede birden çok sinyal dağıtımı yapıcak ( dikkat ediniz lütfen sinyal alıcak demiyorum ) eşyaların bulunması ve bu sinyallerin enerjilerin sizin vucudunuz ile temas halinde bulunması ile ortaya çıkıcak enerji negative yahut pozitiv bir enerji açığa çıkar.

Tabii-ki herşey hayatımızda bu kadar sade gözükmemektedir anlatıldığı gibi. Astral seyahat 'ta olabilir Sizi çok seven vefat eden bir yakınınız da olabilir . çok ince bir ayrıntıdır deneyimleriniz buna karar vericektir. :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
1-Farazi bir mantıkla eğer astral boyuttaki herhangi bir şeyi algılıyabilseydiniz(!) bu sadece o kişiyle sınırlı kalmazdı diye düşünüyorum.
2-Bu forumda psikolojik teşhis yapabilcek neredeyse(!) kimse yok, olsa bile bu birebir görüşmeler sonucunda daha da anlam kazanır.Yani buradan bir şey söylememiz manasız.Zamanında sırf bizde 'parapsikoloji' kelimesinin içindeki psikolojiden serbet çağrışım yaparak böyle konular açtık ama anlamsız olduğu ve yine çok derin olmadığı görüldü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...