Yıllardır tekrarlanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Slthpp

Kayıtlı Üye
Küçüklüğümden bu seneye kadar her gece uykuya daldığımda bir rüya görüyordum ama uyandığımda terleyerek korkarak uyanıyordum ve uyumak istemiyodum bazen aynı gecede bir kaç kez görüyordu bazı geceler görmüyordum
Ve aradan Zaman geçti bir spritual ve parapikologla tanıştım arkadaş olduk ona sordum nedir diye sen kendin çözümle belki boş bir rüyadır veya idrak etmen istenmiyodur Dedi ve bir gece yatağıma uzandığımda uyumuş gibi hissediyordum sanki ama uyumadığıma eminim bir anda aynı rüyayı gördüm ve idrak ettim ve not aldım unutmuyum diye uykuya daldığımda küçüklüğümün geçtiği mahallede bir patika merdiven var orda uyanıyormuşum rüyamda ve orda uyanmak istemediğim için kendimi sıkıp korkup uyandırıyomuşum bunuda hatırlayamadığım için aynı şey olucak diye uyumuymuşum ve aradan baya bir Zaman geçti tekrar uyuduğumu hissettim ve rüyanın devamı geldi rüyada gördüğüm patika merdivenin orda bir eski ev ama yıkılmış eve girip bişiler alıyordum ama içimdeki hissiyat bu evin sahibi kadın evden aldıklarımı görmemeli ama evdekiler bana ayit miş gibi hissediyodum ve evden kutular aldığımı gördüm ve bir kaçtanesinide bahsettim parapiskolog spiritüel danışman arkadaşım için aldım ona lazım olur diye ve sonra kendime geldim
Daha sonra o merdiven ve o evi kadını araştırmak istedim acaba bu bir rüyamı yoksa gerçekte orda daha önce biri yaşadımi diye babaannem e sordun ordaki patikanın orda eskiden evmi vardı dedim evet Dedi ama sen nerden biliyorsun diye sordu rüyamda o evi ve o evde yaşayan kadını gördüm ve bu rüyayı yıllardır görüyorum Dedim
Ve sonra babaannem orda yaşayan kadını tanırdım Dedi şifacıydı okurdu üflerdi hastalıkları iyileştirir di Dedi sonra kadının kızının adını söyledi ve kızına ulaştım bende ve bilgi almak istedim ölmüş ben doğmadan önce hayırdır Dedi neden yıllardır neneyi gördün acaba Dedi ben bile çok hatırlamıyorum neneyi Dedi ve daha sonra düşünmeye ve araştırmaya başladım bunları sizce neden gördüm ve bişimi isteniliyo beden yardımcı olursanız çok sevinirim .

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İlk başta bunu bilinçaltının kaydettiği br olay diye düşündüm ama sonradan devamını okuyunca fikrim değişti.
Insanlara birçok şey atalarından miras kalmıştır genleri gibi anıları da, travmaları da, ruhsal özellikleri, karakteri vs. herşey bize atalarımızdan kalır. Örneğin bir adam gördüğü rüya ile yıllar önce atasının işlemiş olduğu faili meçhul bir cinayeti açığa çıkarabilir belki farkında bile olmaz. Rüyalarımızda da atalarımızın anılarını görür, yaşarız. Sizinki de buna benzer bir olay olabilir. Büyüklerinizden o gördüğünüz yerde yaşayan varsa belki bu anısını görüyorsunuzdur.

Slthpp

Kayıtlı Üye
Evet varmış babahanneme küçükmüş o yaşlarda kadın babahannemi okumuş o dönemlerde öyle anlattı ama kadını o bile hatırlamıyomuş

Be kadınında annesi deilmiş annesinin kaynanasıymış

zehter

Kayıtlı Üye
Gerçekten değişik, bir ruhun bilincindeki bazı hatıralar sana geliyor olabilmesi ihtimal olarak var , kadın galiba reiki veya muska ustasıdır,böyle durumlarda kadın kendi enerjisini verdiği oçinde olabilir,yanlış anlama ama ben buranın yenisiyim .Böyle bir durumda site yetkilileri sana yardım etmesi daha uygundur.

Slthpp

Kayıtlı Üye
Kendileriyle iletişim halındeyim sayın zehter
Fakat herkesin yorumunu almak istedim
Birde o merdivenin orda biriyle birlikte oldumu gördüm bir rüyadada sizce bu nedir

Ruh enkarnesi olabilirmi?

Slthpp

Kayıtlı Üye
İlk başta bunu bilinçaltının kaydettiği br olay diye düşündüm ama sonradan devamını okuyunca fikrim değişti.
Insanlara birçok şey atalarından miras kalmıştır genleri gibi anıları da, travmaları da, ruhsal özellikleri, karakteri vs. herşey bize atalarımızdan kalır. Örneğin bir adam gördüğü rüya ile yıllar önce atasının işlemiş olduğu faili meçhul bir cinayeti açığa çıkarabilir belki farkında bile olmaz. Rüyalarımızda da atalarımızın anılarını görür, yaşarız. Sizinki de buna benzer bir olay olabilir. Büyüklerinizden o gördüğünüz yerde yaşayan varsa belki bu anısını görüyorsunuzdur.

Sayın pembe pelerin kadının nuska ustası olduğunu öğrendim ama ne yapıcam nasıl bir yol izlemem gerek bir bilgim Yok malesef

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bana kalırsa bir rüya üzerinde bu kadar vaktinizi harcamayın, ille de peşine düşeceğim diyorsanız bildiğiniz herşeyi dökün ortaya, yolunuzu kendiniz çizin. Çünkü benim ne yapmanız gerektiğiyle ilgili hiçbir fikrim yok:) Kadın derken yaşayan kızından bahsediyorsanız ona o evi anlatın, eve girmek istediğinizi söyleyin. Belki birşeyler bulursunuz.

Slthpp

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa bir rüya üzerinde bu kadar vaktinizi harcamayın, ille de peşine düşeceğim diyorsanız bildiğiniz herşeyi dökün ortaya, yolunuzu kendiniz çizin. Çünkü benim ne yapmanız gerektiğiyle ilgili hiçbir fikrim yok:) Kadın derken yaşayan kızından bahsediyorsanız ona o evi anlatın, eve girmek istediğinizi söyleyin. Belki birşeyler bulursunuz.
İşin garip tarafı ev orda yok artık yıkmışlar çok eski zamanlarda varmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...