Düşmanı hastalandırmak için

APCAĞA

Kayıtlı Üye
rum süresini uygulamak için bunun biraz uzunca azimeti var yazmak lazım.

rebaka

Kayıtlı Üye
Ayakların tutmaması için ne yapılır?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bir silah işinizi görür. Muhtemelen yakalanmanız durumunda dahi dünyada verilecek ceza ahirete göre çok ve çok az olacağı için silahı düşünmenizi isterim.

fako

Kayıtlı Üye
Kişinin ebcded değerini hesaplayıp, çıkan sayı kadar domuz yağı akıtılmış ve bir kaç tel saç eklenmesi ve bahsi geçen sureyi okunması durumunda belirli bir varlığın dahil olduğu tebaa nın mührüyle beraber o yağ ile birlikte hedeflenen evde yakılması durumunda gayet etkili olduğunu görmüştüm. Ancak mühür ve sayıları verirsem sanırım mesaj düzenlenecek ve bende uygulayan olursa vebalini paylaşmış olacağım.

rebaka

Kayıtlı Üye
Bir silah işinizi görür. Muhtemelen yakalanmanız durumunda dahi dünyada verilecek ceza ahirete göre çok ve çok az olacağı için silahı düşünmenizi isterim.
Ben bunu düşünmemiştim siz kötü birşey yamamışsınız belli allah yaşatmasın.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ayakların tutmaması için ne yapılır?
Bu tarz uygulamalar hangi sebeple olursa olsun sonucu bir insana zarar vermeye yönelik olduğu için elbette paylaşılmaz. Genel bilgi olarak, bahsettiğiniz türde uygulamalara örnek olarak Voodoo ve Eski Mısır büyüleri vardır, bunlar zamanla İbraniler aracılığı ile Ortadoğuya ve ülkemize çeşitlenerek, değişerek de girmiştir.
Ayakların tutmaması fikri, belki de size veya başkasına kötülük etmemesi için bulduğunuz bir fikir olabilir veya sadistlikten de ortaya çıkmış olabilir, içinizi bilmiyorum. Bunun yanı sıra eğer bir tür öz koruma, engelleme niyetiniz varsa, bunu evrensel ve dünyevi yasaları çiğnemeden çözmenin başka yolları da var. Tabii durumu bilmediğimden genel ifadeler kullanıyorum.

rebaka

Kayıtlı Üye
Ayakların tutmaması fikri, belki de size veya başkasına kötülük etmemesi için bulduğunuz bir fikir olabilir veya sadistlikten de ortaya çıkmış olabilir, içinizi bilmiyorum. Bunun yanı sıra eğer bir tür öz koruma, engelleme niyetiniz varsa, bunu evrensel ve dünyevi yasaları çiğnemeden çözmenin başka yolları da var. Tabii durumu bilmediğimden genel ifadeler kullanıyorum.

Ben yaşadığım için yazmıştım nasıl yapıldığını merak etmiyorum allah insanın kalbini günde yedi kere dinlermiş eskiden büyüklerimiz öyle derlerdi herşeyi bilen allah bildiği gibi yapsın.