Yanlışlıkla Kapıyı Tekrar Açtım Sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar burada çok acı gerçeklerden bahsetmiştim size, daha önceki yazılarım duruyorsa okuyabilirsiniz. Uzun zamandır girmedim bilmiyorum. Bir erkek arkadaşım oldu, sözlendim. Onların evine geldiğim anda bir şeyler olduğunu hissetmiştim. Erkek arkadaşıma annesinin odasında basık bir hava olduğunu ve tuhaf hissettiğimi söyleyip duruyordum. Babası yurtdışındaydı o sıra ve döndüğünde onunla tanışma fırsatı buldum. Babası ile tanıştığımda eline bir rakam yazdı ve bana ne yazdığını sordu. Rakamı doğru tahmin ettim. Uzun zamandır görüşüm aktif olmuyordu. Ben de şaşırmıştım doğru tahmin ettiğime. Sende bir şeyler var sezdim dedi. Sonra bana acı gerçeği söylediler. Bu evde bir şeyin gezdiğini ancak onlara zarar vermediğini... Küçük bir kız ya da genç bir kız silüetinde evin içinde dolanıyormuş. Başta ben de çok aldırış etmek istemedim eski korkularımdan dolayı açıkçası. Çünkü kapıyı iki tarafa da kapatmıştım ve görmek, duymak istemiyordum. Ancak bir gün eve falcı geldi ve bu evde bir şey var dedi. Banyoya bakabilir miyim diye sordu. Korktuğum başıma gelmişti çünkü evde yaşarken sürekli banyodan izlendiğim hissine kapılıyordum. Adam banyoya girdi ve burada bir aile var dedi. Bir küçük kız sonra bir genç kız görmelerinin nedeni buymuş. Ancak ben o gün bu evdekinin tek bir kişi olduğunu, kılıktan kılığa girdiğini ve giderek kötüleşeceğini söylemiştim. Hissetmiştim çünkü. Erkek arkadaşımın babası 1 hafta sonra yurtdışına, işinin başına geri döndü. Bir gün erkek arkadaşımla dışarı çıktık. 2 saat sonra telefon geldi. Erkek arkadaşımın annesi ağlayarak bana "yetişin eve giremiyorum" dedi. Koştura koştura eve geri döndüğümüzde erkek arkadaşımın annesini üstünde bustiyer altında pijama ile aşağıda merdivenlerde otururken bulduk. Neden eve girmedin diye sorduğumuzda evdekinin ona arkasından pişşşt gel, gelsene, gel gidelim diyip durduğunu söyledi. Ve böylece bir kere daha olayların ortasında bulmuştum kendimi. Sonra evdekinin şiddeti giderek artmaya başladı. Bir gün kayınvalidem salonda tv izliyordu. Bense mutfakta meyve tabağı hazırlıyordum. Birden bir ıslık duyuldu evin içinde. Ben yapıyorum kuzum sorun yok dedi kayınvalidem. Sonraki gün bana olayı videoya çektiğini söyledi ve videoyu izletti. Şoktan ağzım açık kalmıştı. Videoda ıslık sesi aslında ara koridordan geliyor gibiydi ve sonrasında bir ses telefonda geldim, ruhunu almaya geldim diyordu ve ses çok korkunçtu. Bir yerden açılsa duyardım, salondaki her konuşma sesini bile duyardım çok eminim. İnanın şu anda sinir bozukluğundan ağlıyorum. Sonra durumu erkek arkadaşıma söylediğimde inanmamıştı ancak evde tek kaldığında o da aynı ıslık sesini duymuş. Ve ıslık aşırı gürültülüydü, evin içi inliyordu resmen. En son yaşanan olay ise kayınbabam yurtdışından geldikten sonra oldu. Ben o sırada ailemin yanındaydım. Sonradan kayınvalidem söyledi. Gece herkes normal şekilde yatmış. Sabah kayınbabam ayaklarım acıyor diyerek kayınvalidemi uyandırmış. Bir de uyanmışlar ki her yer kan ayakları çizik içinde kayınbabamın. Ve işin en kötü yanı ise biz erkek arkadaşımla kavga etmeye başladık, aile içinde kavgalar olmaya başladı. Kapımı yeniden mi açtım ben? Şimdi ne yapmam gerekiyor?

boristanblue

Kayıtlı Üye
Öncelikle çok geçmiş olsun, bizim korkularımızdan beslenip cesaret aldıklarını unutmayalım , lütfen güçlü olalım ve o evden mümkünse uzak da duralım değerli arkadaşım, yalnız kafama takılan erkek arkadaşının babasının eline bir şey yazıp sana sorması nasıl ve neden böyle bir olay vuku etti ? ben o evde bir şey olduğundan ziyade o ailede bir şey olduğunu düşünüyorum, bence sende iyice düşün ve dikkat et yaradan'dan başkasından da korkma güçlü ol, umarım her şey düzelir ve en kısa zaman da çok çok iyi olursun.

fako

Kayıtlı Üye
Bu bahsettiğiniz çok uçuk durumlar. Uçuk dan kastım olaylar fazlasıyla ilerlemiş. Buradan alacağınız yardım pek işinize yaramayacak, yöneticiye ulaşmanızda fayda var. Asıl ilgimi çeken ayaklarının çizikler içinde olması. Bir ritüel esnasında ayakların topuk ve parmak araları çizilerek kan akılması sağlanır çizikler sadece topuk ve parmak aralarında ise biri ritüel gerçekleştirmiş olabilir. Eğer şüphelendiğim ritüel ise ne yazıkki bu bir alış veriştir. Ancak sadece şüphemi dile getirdim en doğru bilgiyi yöneticiden alabilirsiniz.

Aşk Sonsuzluktur

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu bahsettiğiniz çok uçuk durumlar. Uçuk dan kastım olaylar fazlasıyla ilerlemiş. Buradan alacağınız yardım pek işinize yaramayacak, yöneticiye ulaşmanızda fayda var. Asıl ilgimi çeken ayaklarının çizikler içinde olması. Bir ritüel esnasında ayakların topuk ve parmak araları çizilerek kan akılması sağlanır çizikler sadece topuk ve parmak aralarında ise biri ritüel gerçekleştirmiş olabilir. Eğer şüphelendiğim ritüel ise ne yazıkki bu bir alış veriştir. Ancak sadece şüphemi dile getirdim en doğru bilgiyi yöneticiden alabilirsiniz.

Alışveriş dediniz. Bunu açıklayabilir misiniz ? Ben anlamadım. ''Alış'' ve ''veriş'' .

fako

Kayıtlı Üye
Alışveriş dediniz. Bunu açıklayabilir misiniz ? Ben anlamadım. ''Alış'' ve ''veriş'' .
Adı üstünde alış veriş tir. Halk tabiriyle şu ünlü "şeytanla anlaşma" dedikleri şey. Evet bir çok değişik alış veriş var bir kişi bir kişiyi sunabilir. Veyahut bu alış verişin simgesi olarak yapan kişide belirli izler çıkabilir.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Evet, korkusuz olmalısınız. Ne kadar korkusuz olursanız etkisini azaltırsınız belki. Ama bence bunun için artık çok geç. İnsanlar bilmedikleri şeylerden korkarlar. Bence biraz araştırın ve "bizden ne istiyorsun" diye ona sorun. Eğer müslümansanız evde sürekli kuran okuyun ve ya her gün kendinizi korumaya alacak dualar okuyun ki, zarar veremesinler. Yine de bu işlere uzman lazım. Yöneticilerle iletişim sağlayın.

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar evi değiştiremiyoruz çünkü burada 1 sene daha kalacağız sonra gideceğiz. Burada da evler çok pahalı. Maddiyatımız yetmiyor şu anda.

fako

Kayıtlı Üye
Neyse sen cevap vermediğine göre yardımcı olamam inandığın her ne ise sana yardımcı olusun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...