uyuyamiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mythereina

Kayıtlı Üye
Bende hâlâ devam ediyor bir türlü uyuyamıyorum nefesim daralıyor esneme gibi nefes alma ihtiyacı hissediyorum. Kalp göğüs hastalıkları muayene oldum hiçbir fiziksel problem çıkmadı. Kafamın içinde kendi kendime konuşuyorum laf lafı açıyor :) Bir bakmışım sabah olmuş.

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Ozellikle geceleri uyuyamiyorum gunduzleri ise max 5 saat uyuyabiliyorum.. Geceleri surekli aklima birşeyler geliyor beynimi durduramiyorum .. Ornegin ; bir anda kutuplarda ki bir buzulu düşünmeye basliyorum aniden aklim hayatimda hic alakasi olmayan cok baska bir seye kayiyor tekrar sonra baska biseye sonra daha baska birsey ve bunlari dusunme araligim 5-7 sn arasi değişiyor.. Geceleri aklimi o kadar iyi toplayamiyorum.. Uyku uyuyamiyorum uykum olmasina rağmen boyle uzun geceler sonunda sabah ezaniyla birlikte hafiften uykuya daliyorum.. Bende normal insanlar gibi duzenlu bir uyku duzeni istiyorum nasil gerceklestirebilirim ?.. Bu arada hic uyumayip ertesi gece belki uykuya dalmak gibi onerileriniz icin simdiden teşekkür ederim.. Bu sorun yeni degil ve baş etmek icin cok caba sarf ettim olmadi sizlerin fikirleriini almak istiyorum.. Simdiden yorumlarıniz icin tesekkurler..

Ayyyy anam aynen bende de var ama ben kontrol altına alıp uyuyabiliyorum bak dostum bunu beyninde bitirmen lazım yani susturmalısın sadece uyumaya odaklanmaya şartlamalısın kendini ihtiyacın olan tek şey "ŞARTLANMAK" emin ol emin ol bende ancak böyle dizginleyebiliyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...