Nedensiz korku.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

512

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süredir durubiliş üzerinde çalışıyorum bu konuda herhangi bir sıkıntım yok fakat meleklerden yardım istediğim anda içimde bir ürperti ve korku oluyor kapı kapalı olmasına rağmen açıkmış gibi gözüküyor bir anlık göz yanılmasıyla fakat hep aynısı oluyor ayrıca korktuğum içinde açamıyorum kapıyı ne yapmam lazım?

Ansolo

Kayıtlı Üye
Meleklerle iletişim benimde uzun zamandır denediğim bir şey ve cevaplar aldığımda oluyor fakat melekler insanı korkutmaz, onlar yanınızdayken korku duymamanız gerekirdi, bahsettiğiniz ürperti korkuyla karışık olduğu için meleklerden dolayı olduğunu sanmıyorum, belki de meleklerle iletişime geçmeye çalışırken başka negatif varlıklarla geçmişsinizdir?

*Melik*

Kayıtlı Üye
Başlıkta nedensiz korku yazmızsınız ama hiçbir korku yada sıkıntı ne olusra olsun nedensiz değildir.Belki yanlış bir şeyler yapıyorsunuz haberiniz yoktur,ondan olabilir.
Bir insan bir şey yaptığında,veya bir davranışında veya bir amel işlediğinde o şeyler yukarı göğe çıkar,orada işlenir sonra aşağı cevap olarak veya yaptıklarının karşılığı olarak yani o insana geri iner.Ama geri inerken nasıl indiği yada ne şekilde ineceği bilinmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...