Çakraların açıldığını nasıl anlarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
4 gündür çakra açma çalışmaları yapıyorum. Bugün boğaza geçtim ama herhangi bir değişiklik hissetmiyorum. Yani mesela sakral çakra açma çalışmamda göbeğimde basınç hissediyorum. Ya da kalp çakra açma çalışmamda göğsümün ortasında basınç ve sıkışma hissediyorum ancak uygulama bittikten sonra hiçbir şey değişmemiş gibi. Açılıp açılmadığını nasıl anlarım?

origanum

Yönetici
Nasıl bir yöntem ile açmaya çalışıyorsunuz? Bu işlemi kimden, nereden, nasıl öğrendiniz? İlk defa mı uyguluyorsunuz? Açabilme terimini neden kullanıyorsunuz? Kapalı olması ölü olmak anlamına gelir, onun yerine başka ifade kullanılacağını neden öğretmedi size eğitim veren kişi? Doğru eğitmenden aldığınıza emin misiniz? Bu arada çakraların doğru işlem yapılsa bile kişi hayat şeklini değiştirmediği sürece 2 dk sonra yeniden bloke olacağı bilgisine sahip değilmiş gibi mesaj yazmışsınız. Siz en iyisi bu isteğinize dair işlemleri en baştan, iyi bir eğitmenden ve tam olarak öğrenin, sonra uygulamaya kalkın. Böylece kendinize zarar verme ihtimaliniz ortadan kalkar.

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Nasıl bir yöntem ile açmaya çalışıyorsunuz? Bu işlemi kimden, nereden, nasıl öğrendiniz? İlk defa mı uyguluyorsunuz? Açabilme terimini neden kullanıyorsunuz? Kapalı olması ölü olmak anlamına gelir, onun yerine başka ifade kullanılacağını neden öğretmedi size eğitim veren kişi? Doğru eğitmenden aldığınıza emin misiniz? Bu arada çakraların doğru işlem yapılsa bile kişi hayat şeklini değiştirmediği sürece 2 dk sonra yeniden bloke olacağı bilgisine sahip değilmiş gibi mesaj yazmışsınız. Siz en iyisi bu isteğinize dair işlemleri en baştan, iyi bir eğitmenden ve tam olarak öğrenin, sonra uygulamaya kalkın. Böylece kendinize zarar verme ihtimaliniz ortadan kalkar.
İlk defa uyguluyorum ve birilerinin "Bu sitede çakra açma çalışmaları ile ilgili bir çok bilgi mevcut." dedikleri yerlerden öğrendim. Ayrıca tamam açmıyorum vazgeçtim

origanum

Yönetici
Ama bu bir yerlerden okuyup da uygulanabilecek bir işlem değil ki. Mutlaka eğitim görmeli insan. Yoksa başta kendine olmak üzere uygulamaya kalkacağı başka insanların sağlığını tehlikeye sokar. Bu sitedeki tüm bilgiler bir konu hakkında bilgi edinmek, fikir sahibi olunmak ve farklı görüşleri izlemek amaçlıdır. Uygulama öğretilmiyor.

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ama bu bir yerlerden okuyup da uygulanabilecek bir işlem değil ki. Mutlaka eğitim görmeli insan. Yoksa başta kendine olmak üzere uygulamaya kalkacağı başka insanların sağlığını tehlikeye sokar. Bu sitedeki tüm bilgiler bir konu hakkında bilgi edinmek, fikir sahibi olunmak ve farklı görüşleri izlemek amaçlıdır. Uygulama öğretilmiyor.
Peki bundan sonra bu sitede gördüğüm "Çakra nasıl açılır?" başlıklı konuları okumayacak, uygulamayacağım. Teşekkür ederim.

origanum

Yönetici
Sayın üyemiz,
Biz size ne yapacağınızı söylemeyiz. Tehlike sınırında birşeyler yapmayana kalkanı gördüğümüzde uyarmak boynumuzun borcu. Bu sitem niye? Bu tavır kime?
Bir soru açmışsınız, yardım talep ediyorsunuz, işin rengini açıklayınca hayalleriniz yıkılıyorsa bu bize küsmenizi gerektirmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...